Skocz do zawartości

VI Urodziny PSW - Mokrzec 21-22 września 2013


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu całego PSW TEAM.

Każdego roku we wrześniu, organizujemy cykliczną imprezę jaką jest jesienny Urodzinowy Zlot Sympatyków PSW. Będzie to już nasze VI spotkanie, które odbędzie się w terminie 21-22 września nad zalewem w Mokrzcu. Termin rezerwowy to następny weekend.

Może kilka słów od PSW Team... Staramy się aby nasze cykliczne imprezy jakimi są Zloty oraz Urodziny PSW były organizowane w różnych rejonach Podkarpacia, tak aby każdy z naszych sympatyków mógł choć raz w nich uczestniczyć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość z nas będzie miała do pokonania sporą odległość aby dotrzeć na miejsce organizowania Zlotu oraz nie wszyscy będą zadowoleni z jego wyboru. Dlatego w tym roku postanowiliśmy kierować się wynikami ankiety w podjęciu decyzji odnośnie miejsca na naszą imprezę. Mamy nadzieję, że tak dokonany wybór to jedno z najlepszych rozwiązań, pozwalające na jak największe zainteresowanie oraz dużą frekwencję naszych userów na jesiennym Zlocie.

To tak kilka słów odnośnie wyboru miejsca... Wracając do tematu Zlotu PSW.

Większości z tych, którzy mieli już okazję uczestniczyć w naszych imprezach nie musimy zachęcać, zaś tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, zapraszamy w szczególności. Będą mieli okazję na poznanie fajnych ludzi oraz spędzenia czasu w doborowym towarzystwie.

Jak co roku tak samo i w tym, impreza ma charakter towarzysko-rekreacyjno-wędkarski. Mamy nadzieję, że miejsca nad zalewem nie zabraknie i każdy z uczestników będzie miał możliwość łowić na preferowaną przez siebie metodę połowu.

Regulamin naszych spotkań pozostaje niezmienny:

W Zlocie mogą uczestniczyć jedynie pełnoletni członkowie PSW

Od uczestników Zlotu wymagane jest zaopatrzenie się w własnym zakresie, w żywność, napoje, odpowiedni ubiór oraz inne rzeczy potrzebne do uczestnictwa w tego typu imprezie.

Podczas trwania IV Zlotu obowiązywał będzie całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowychJ

Uczestnictwo w Zlocie jest dobrowolne a Podkarpacki Serwis Wędkarski nie ponosi odpowiedzialności za wypadki zaistniałe podczas trwania imprezy.

Wyrażenie chęci uczestnictwa w Zlocie jest równoznaczne z akceptacją warunków podanych powyżej oraz zobowiązania się do ich przestrzegania podczas trwania Zlotu.

Mapka z przewidywanym miejscem Zlotu oraz dojazdem będzie podana w wątku.

Na zakończenie kilka słów w kwestii organizacyjnej. Prosimy wszystkie osoby, które dobrze znają zbiornik Mokrzec, miejsce lub okolicę Zlotu oraz często tam wędkują o wypowiadanie się w tym temacie. Celem będzie wybór optymalnej lokalizacji czyli kilkudziesięciu metrów kwadratowych terenu z dostępem do wody. Wiemy, że niektórzy z nas w szczególności spinningiści, zabiorą ze sobą środki pływające ale część uczestników wybierze stacjonarne metody połowu, więc dobrze by było im to umożliwić w jak najbliższej odległości od miejsca imprezy.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszym Zlotem okaże się duże, pogoda będzie łaskawa, a ryby tym razem dopiszą.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie Zapraszamy.

- - - Updated - - -

Prosimy osoby chętne na udział w imprezie o wpisywanie się w tym wątku.

1. Siksa

2. Oktawian

3. Andre

4. popek_1990r?

5. Albin_88

6. Bronzo77

7. zwolas1

8. Gajowy Marucha

9. jon987

10. mapet77?

11. elel

12. geo

13. piter

14. hybel78

15.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zwolas1 Nie o takie dopisanie chodziło :)

Wystarczy napisać "Będę" I zostajesz dopisany do listy :)

PS.Ja z przykrością nie mogę zagościć na urodzinach :(

17.9 mam zabieg i jak sie wyrobię to może dotrę na zawody z koła 21.9 :)

( co jest prawie nie realne)

Ale Życzę Wszystkim udanej Zabawy i Wszystkiego co Najlepsze :P

Edytowane przez VeJeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwoniłem właśnie do skarbnika koła w Pilznie,i jest sprawa tego typu pani mi powiedziała ze musi być pozwolenie PZW Rzeszów na piśmie złożone u nich i siedzimy gdzie chcemy.Lub siadamy na dziko bez rezerwacji stanowisk ale to jest weekend i może być różnie z miejscówkami.Tak że warto by było się postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwoniłem właśnie do skarbnika koła w Pilznie,i jest sprawa tego typu pani mi powiedziała ze musi być pozwolenie PZW Rzeszów na piśmie złożone u nich

Biurokracja niszczy ten kraj od lat. Jak pisał nasz poeta "od idioty do idioty idzie sobie panie złoty papier. Potem w trudzie, w wielkim pocie, zwróci idiota idiocie - papier". Uważam, że wystarczyły by dwie tablice informujące o rezerwacji terenu. I jeszcze jedno. Aura nie wróży nam nic dobrego. Podobno deszcze mają się skończyć dopiero ok. 20. Nie wiadomo jaka woda będzie na zalewie, czy nie należało by tego wcześniej wkalkulować w plany. Zawsze pozostają jeszcze zbiorniki zamknięte tj. Strzegocice 1 i 2 (co dodatkowo przemawia za Strzegocicami jako miejscem zlotu). Ale wcześniej należało by porozmawiać z kierownikiem żwirowni, być może wyraził by zgodę na stacjonowanie przyczep, namiotów na trzciniaku od strony drogi (skarpy) miejsca sporo z pewnością teren pomieścił by wszystkich. Zjazd wykonany pod ciężarówki wożące żwir jest dość dobry. Kwestia tylko wydanej zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że dyskusja w temacie ruszyła ponieważ każdą ewentualność dobrze jest wcześniej przeanalizować .Odnośnie pogody.Niestety ale na to czy będzie ona korzystna czy nie mamy najmniejszy wpływ dlatego został wyznaczony termin rezerwowy czyli następny weekend.Ale tak jak napisał @art-ski dobrze by było i ewentualność Strzegocic jako miejsca rezerwowego także rozważyć. A więc prośba do tych ,którzy mogą skontaktować się czy to telefonicznie czy osobiście z osobą odpowiedzialną za ten teren i zapytać czy istnieje taka możliwość o której wspomniał kolega w swoim poście:).

Odnośnie zarezerwowania terenu...Oczywiście ,to dobre rozwiązanie ale trochę biurokratyczne ,zresztą zapewne Okręg ma ustalone terminy z jakim wyprzedzeniem powinno się składać odpowiednie wnioski.Ale zadzwonić pewnie warto ,choćby dla samej ciekawości.Jak do tej pory ,nigdy nie mieliśmy kłopotu z zajęciem sobie miejsca na nasze Zloty,chodzi o kilkadziesiąt metrów kwadratowych terenu.Część z kolegów zapowiada przybycie już w piątek rano , więc chyba nie powinno być problemu z miejscem...Tak przynajmniej myślę.Ważniejsze jest aby wytypować i zaznaczyć na mapce kawałek optymalnego terenu.Najlepiej na lekkim wzniesieniu ,niepodmokłego z w miarę dobrym dostępem do wody, itp.

Z doświadczenia ,z poprzednich naszych imprez wynika ,że pewnie przybędzie ok. 20-25 osób ,które śmiało pomieszczą się na kilkudziesięciu metrach linii brzegowej.Najważniejsze aby zapewnić miejsce kolegom ,którzy wybiorą stacjonarną metodę połowu ...Spiningiści to pikuś ...Pan pikuś:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala dzwoniłem dziś na akacjowa i babka mi powiedziała że jak złożymy dziś pismo to na pewno na 20 dostaniemy pozwolenie.Co do strzegocic to jutro mogę pojechać i zapytać bo mam chyba najbliżej,@art-ski które miejsce typowales

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wierzę ...w jakim ja żyję państwie:D. No to warto by było z tej opcji skorzystać ,nawet tak na wszelki wypadek .Jest tylko jeden mały problem bo mógłbym i ja podjechać na Akacjową ale jestem członkiem o.przemyskiego.Może ,któryś z kolegów reflektuje na przejażdżkę , na Akacjową? Służę transportem samochodowym:).

Jak nie sprawi Ci to kłopotu to popytaj i na Strzegocicach,zawsze warto mieć coś w rezerwie ...Ludzie będą zobowiązani :beer:

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@art-ski które miejsce typowales

Miejsce, w którym Wisłoka wpada do zalewu (wysokość Jaworza). Pomiędzy Wisłoką a stawem (trzciniakiem) jest pięknie położony cypel. Niestety jeśli opady dopiszą mogły by być problemy z dojazdem. Natomiast na tej samej wysokości (wiazd od strony kanjpy) na trzciniaku powiększają staw i kopią obecnie żwir. Gdyby kierownik żwirowni się zgodził można drogą, którą ciężarówki wywożą piasek ze stawu zjechać na dół na sam brzeg. Miejsca tam sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem droga jest zrobiona super tylko jak popada to niektórzy grzęzną w błocie i szukają u miejscowych ciągnika. Z czasem jak się utwardzi i zarośnie trawą będzie z pewnością dobra. Dlatego napomknąłem o tym zjeździe od strony drogi, z którego korzystają ciężarówki. Miejsce na zlot za to jest przednie. Do wyboru, do koloru. Są dwa duże stawy, jest zbiornik Strzegocicki (zalew) i troszkę wyżej Wisloka. Każdy znajdzie miejsce odpowiednie dla preferowanych metod połowu. Co do zapytania Siksy, to z pewnością ludziska czekają na zatwierdzenie miejsca zlotu i wtedy będą sie zapisywać. Ja osobiście mimo, że nie uznaję żadnych zawodów to postaram się być. To jeden głos więcej. Pozdr...

Dla info.Jon987. Jak się kończy asfaltówka, przed skrętem w prawo na żwirownię jest polna droga na wprost prowadząca nad zalew. To nią dojedziesz w miejsce o którym pisałem. Jutro jak nie będzie padać wybieram się na rybki. Moglibyśmy się umowić na Strzegocicach, porobić fotki i wkleić dla zainteresowanych. Jeśli chcesz to pisz na p. (nr. telefonu) Wrazie czego zdzwonimy się.

Edytowane przez art-ski
dopis....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCo do zapytania Siksy, to z pewnością ludziska czekają na zatwierdzenie miejsca zlotu i wtedy będą sie zapisywać. Ja osobiście mimo, że nie uznaję żadnych zawodów to postaram się być. To jeden głos więcej. Pozdr...

Przecież miejsce jest zatwierdzone - Jak byk jest napisane zaproszenie na zlot!!!!

I nie będzie żadnych zawodów- skąd w ogóle taki pomysł...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.