Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kolejny podpunkt na następnej stronie odnośnie brodzenia

[h=3]§ art.3 paragraf 7[/h]- dopuszcza się brodzenie na w/w wodach osób z grupą inwalidzką lub o widocznym kalectwie

- z zakazu zwolnieni są działacze ze srebrną oraz złotą odznaką oraz członkowie zarządów innych okręgów na zasadzie wzajemności

Tutaj skan

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo w każdym sklepie wędkarskim w Rzeszowie :)

[ATTACH=CONFIG]30836[/ATTACH]

A tak serio, to ciekaw jestem ile jeszcze potrwa ta farsa z PZW. Przecież to wszystko co robią to jest ruch***e w biały dzień. Z roku na rok kasa na składki co raz większa, a komfort łowienia i warunki w wodzie, co raz gorsze.

Możemy sobie płakać na forum, ale jakt z tym nic nie zrobi, to za kilka lat, bedziemy łowić w nim tylko majtki, biustonosze i stare podpaski...z brzegu :)

Zacznijcie koledzy działać a nie tylko wszyscy tylko gadają , że to czy tamto . Są zebrania sprawozdawcze lub sprawozdawczo-wyborcze po których możecie byc członkami zarządu koła i wtedy starajcie się coś zmienić.To ilu wędkarzy przychodzi na takie zebrania to jest śmieszne, jak przychodzi do dyskusji to nie ma komu zabrać głosu , ale jak się "koledzy" spotkają na rybach to już jest wiele rzeczy do obgadania .Proste rozwiazanie ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ W SWOICH KOŁACH I COS ZMIENIAĆ ,A NIE TYLKO NARZEKAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie koledzy działać a nie tylko wszyscy tylko gadają , że to czy tamto . Są zebrania sprawozdawcze lub sprawozdawczo-wyborcze po których możecie byc członkami zarządu koła i wtedy starajcie się coś zmienić.To ilu wędkarzy przychodzi na takie zebrania to jest śmieszne, jak przychodzi do dyskusji to nie ma komu zabrać głosu , ale jak się "koledzy" spotkają na rybach to już jest wiele rzeczy do obgadania .Proste rozwiazanie ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ W SWOICH KOŁACH I COS ZMIENIAĆ ,A NIE TYLKO NARZEKAĆ.

Jeżeli chodzi o zebrania sprawozdawczo - wyborcze. W kole na 1 którego byłem kiedyś członkiem wyglądało to tak, ze 90 procent uczestników zebrania siedziało jak barany podnosząc rękę w każdym momencie kiedy należało być "ZA" .Wygląda ta sytuacja śmiesznie i nawet będąc przeciw w jakiejkolwiek kwestii byłem w tych 10 procentach wszystkich uczestników spotkania. Na zebraniach gościli pana Izydora Zająca, starszego gościa, który prowadzi koło wędkarskie KARAŚ W Świlczy. Mówi konkretnie, zna doskonale problemy, lecz ówczesny prezes i reszta jego chłopców przytakując, wymieniali się szyderczymi spojrzeniami i 2 uchem wypuszczali to co mówił kolega Izydor.

Wszystkie wydatki związane z działalnością koła, chętnie sobie nawzajem akceptowali, ponieważ na początku spotkania nadzwyczaj sprawnie wybrali komisje rewizyjne itp.

Na koniec rozdali między sobą Honorowe odznaki.

Nie będę rozpisywał się jak negatywne mam na ten temat prywatne zdanie i odczucia.

Czy jest sens chodzić na te zebrania?? Moim zdaniem Nie.

Zmieniłem okręg, więc nie uczestniczę już w tych zebraniach i szczerze mówiąc nie żałuję.

Myślę, że należy najpierw zacząć coś zmieniać od Okręgu, i coś się ponoć nawet zmieniło.

W ubiegłym roku ogłosili przetarg na prezesa okręgu na stronie pup.rzeszow.pl. W ogłoszeniu widniały wszystkie wymagania, oraz doświadczenie jakie powinien spełniać przyszły prezes. Jednak w ostatnich punktach ogłoszenia zobaczyłem zapis:

Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia przed czasem rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do wybrania kandydata bez podania przyczyny.

Dzwoniłem kilka razy do Okręgu PZW Rzeszów, z prośbą o informacje jaki kandydat został wybrany, i z chęcią zapoznania się z jego kwalifikacjami. Na wstępie Pani z 1 piętra się zdziwiła dlaczego ja chcę posiadać takie informacje po czym kazała zadzwonić za dwa dni.

2 dni później dzwoniąc ponownie, usłyszałem informacje, że konkurs został odwołany, ponieważ nie było odpowiedniego kandydata.

Od tamtego czasu nie śledziłem ciągu dalszego tej sprawy.

Jestem więc ciekawy i tutaj mam pytanie do Kolegów:

Czy znacie godność nowego prezesa oraz kierownika biura Okręgu Rzeszowskiego? Czy są to ludzie godni Naszego zaufania, którzy będą sprawiedliwie dbać o dobro nasze oraz naszych wód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zebrania sprawozdawczo - wyborcze. W kole na 1 którego byłem kiedyś członkiem wyglądało to tak, ze 90 procent uczestników zebrania siedziało jak barany podnosząc rękę w każdym momencie kiedy należało być "ZA" .Wygląda ta sytuacja śmiesznie i nawet będąc przeciw w jakiejkolwiek kwestii byłem w tych 10 procentach wszystkich uczestników spotkania. Na zebraniach gościli pana Izydora Zająca, starszego gościa, który prowadzi koło wędkarskie KARAŚ W Świlczy. Mówi konkretnie, zna doskonale problemy, lecz ówczesny prezes i reszta jego chłopców przytakując, wymieniali się szyderczymi spojrzeniami i 2 uchem wypuszczali to co mówił kolega Izydor.

Wszystkie wydatki związane z działalnością koła, chętnie sobie nawzajem akceptowali, ponieważ na początku spotkania nadzwyczaj sprawnie wybrali komisje rewizyjne itp.

Na koniec rozdali między sobą Honorowe odznaki.

Nie będę rozpisywał się jak negatywne mam na ten temat prywatne zdanie i odczucia.

Czy jest sens chodzić na te zebrania?? Moim zdaniem Nie.

Zmieniłem okręg, więc nie uczestniczę już w tych zebraniach i szczerze mówiąc nie żałuję.

Myślę, że należy najpierw zacząć coś zmieniać od Okręgu, i coś się ponoć nawet zmieniło.

W ubiegłym roku ogłosili przetarg na prezesa okręgu na stronie pup.rzeszow.pl. W ogłoszeniu widniały wszystkie wymagania, oraz doświadczenie jakie powinien spełniać przyszły prezes. Jednak w ostatnich punktach ogłoszenia zobaczyłem zapis:

Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia przed czasem rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do wybrania kandydata bez podania przyczyny.

Dzwoniłem kilka razy do Okręgu PZW Rzeszów, z prośbą o informacje jaki kandydat został wybrany, i z chęcią zapoznania się z jego kwalifikacjami. Na wstępie Pani z 1 piętra się zdziwiła dlaczego ja chcę posiadać takie informacje po czym kazała zadzwonić za dwa dni.

2 dni później dzwoniąc ponownie, usłyszałem informacje, że konkurs został odwołany, ponieważ nie było odpowiedniego kandydata.

Od tamtego czasu nie śledziłem ciągu dalszego tej sprawy.

Jestem więc ciekawy i tutaj mam pytanie do Kolegów:

Czy znacie godność nowego prezesa oraz kierownika biura Okręgu Rzeszowskiego? Czy są to ludzie godni Naszego zaufania, którzy będą sprawiedliwie dbać o dobro nasze oraz naszych wód?

Chodziło o dyrektora biura Okręgu, prezesa zdaje się wybierają delegaci z Kół na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-wyborczym Okręgu, ale tych delegatów wybiera się w kołach więc jest na to wpływ, chyba 2017r będzie wyborczy więc można się przygotować odpowiednio jeśli chce się wprowadzać zmiany, tylko wędkarze mają to w d... , najwięcej rabanu robią ci co na tych zebraniach ich nie ma, a beton i mięso same się wybiera.

Co do nowego dyrektora Okręgu PZW w Rzeszowie http://http://www.pzw.org.pl/rzeszow/dane_podmiotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że należy najpierw zacząć coś zmieniać od Okręgu, i coś się ponoć nawet zmieniło.

Jak zmienić cokolwiek w Okręgu nie zmieniając nic w Kołach? Według mnie trzeba najpierw zacząć od dołu czyli od Kół, a gdy już Kołami będą zarządzali odpowiedni ludzie można iść dalej, nie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , opłacam składkę na okręg krośnieński , mieszkam w okolicy Jasła. Może zna ktoś przedstawiciela okregu rzeszowskiego , który zajmuje sie sprzedażą licencji na tenże okręg. Zależy mi na tym , zeby mieszkał gdzies przy trasie Jasło - Pilzno. Pozdrawiam.

Siemano zapytaj Jurka Oklejewicza masz nr. 502500478 gosc jest chyba z Warzyc ale działa na Blazkowej a to juz Rzeszów

Wysłane z mojego 6036Y przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ci Boguś że patałachy piszą co mi się uda papier wszystko przyjmie.

Już wczoraj dzwoniłem do nich to pani zdziwiona była że takie coś jest ale mówiła że dostała właśnie e-mail z takim samym zapytaniem i przekaże prezesowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te błędy to tak zwane skróty myślowe. Ktoś coś chce napisać ale mu nie wychodzi i zamiast np. "panie prezesie" napisze "spieprzaj dziadu" to Pan Prezes nie powienien się obrażać tylko poczekać na sprostowanie w którym wyczyta "spieprzaj panie prezesie" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod sprostowaniem można dodać komentarz,już tam byłem.Jak dalej tak pójdzie to nie będzie nam wolno wędki zarzucić :mad:,a w sumie to tylko pomyłka do której pod koniec sezonu napiszą sprostowanie.:DPodejrzewam że duża część starszych wędkarzy będzie brała brzany od maja,bo nie każdy jest na stronach PSW, a skąd będzie wiedział że to pomyłka,przecież nie poinformują każdego wędkarza z osobna lub w środkach masowego przekazu że popełnili błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te błędy to tak zwane skróty myślowe. Ktoś coś chce napisać ale mu nie wychodzi i zamiast np. "panie prezesie" napisze "spieprzaj dziadu"...

Definicja PRZEJĘZYCZENIA??? Ktoś?? Coś???

Cytuję zatem: "...chciałem powiedzieć do żony: KOCHANIE PODAJ MI SÓL, przejęzyczyłem się i wyszło:TY STARA K..WO ZMARNOWAŁAŚ MI 25 LAT ŻYCIA..."

Koniec cytatu

:cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2016 at 21:32, manek_rz napisał:

Definicja PRZEJĘZYCZENIA??? Ktoś?? Coś???

Cytuję zatem: "...chciałem powiedzieć do żony: KOCHANIE PODAJ MI SÓL, przejęzyczyłem się i wyszło:TY STARA K..WO ZMARNOWAŁAŚ MI 25 LAT ŻYCIA..."

Koniec cytatu

:cool::cool:

"Co to jest przejęzyczenie? To wtedy kiedy język z łechtaczki ześlizgnie się na odbyt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.