Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.03.2016 at 12:54, rapala napisał:

No to mamy ciąg dalszy lokalnego tasiemca jakim są "(nie) Porozumienia międzyokręgowe" :D http://www.pzw.org.pl/51/wiadomosci/126830/61/ciag_dalszy__wazna_informacja_dotyczaca_porozumien_w_2016_r__okr

Zapewne niedługo okaże się kto ma większe względy u szanownego "pana prezesa" :D

 

O dziwo okręg TBG usunął te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka ,działanie rodem z czasów ubiegłego  systemu. Zatem sprawa porozumień  ,nieporozumień, zazaleń tudzież  odwołań została  zakończona  a w/w pisma, prawdopodobnie skończyły  w jedynie slusznym miejscu :D ... 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łubu dubu niech nam żyje prezes klubu ;)

Jakaś awaria musiała spowodować, że ze strony okręgu TG zniknęły skany tych pism. Ale niech się zarządy okręgów nie martwią, mój telefon w jakiś magiczny sposób miał zapisane w pamięci przeglądane pisma i myślę, że warto udostępnić szerszej społeczności:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na chwilę obecną sytuacji w O. Rz. powinien przyjrzeć się Zarząd Główny. Apel do kolegów o wysłanie skargi na adres mailowy podany w stopce wraz z załącznikami.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ględzicie jak stare baby dużo waszej niewiedzy jest na temat zrewanych porozumień nie pomyśleliscie ze inne okręgi mogły coś kręcić ze do zamoscia od nas pojechało w ubiegłym roku 20 wędkarzy a stamtąd przyjechało 600 tarnobrzeg też nie jest święty prawdopodobnie 3 koła z tamtego okręgu mają się przyłączyć do naszego więc nie piszcie jak was to boli bo to wszysko działa na niekorzyść wszystkich wedkarzy Okregu Rzeszów co może mieć złe nastepstwa w przyszłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kolega się podzieli z nami tą tajemną wiedzą? na oficjalnych stronach nie ma podanych przyczyn. A ględzisz to ty kolego jak stara baba, która swą wiedzę opiera na plotkach i zasłyszanych informacjach. Dla mnie i większości tutaj liczy się oficjalne stanowisko danego okręgu. A co do złych następstw w przyszłości to wg mnie już gorzej być nie może i chyba najwyższa pora żeby to całe PZW szlak trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tworzenie stowarzyszeń przyjmujących zasadę bezwzględnego posłuszeństwa ich członków wobec władz stowarzyszenia jest zakazane." (Art. 6. 1. Ustawy o stowarzyszeniach), a ponieważ bardzo nie podoba mi się to co wyprawia Zarząd Okręgu Rzeszów więc korzystam z mojego prawa do wyjaśnienia tej sytuacji bo zamieszanie to robione jest za Nasze pieniądze (przepraszam za wprowadzenie w błąd - nie za moje bo należę do O. Zamość). Jeśli się okaże, że nie mam racji pierwszy uderzę się w pierś ale na chwilę obecną kropla drąży skałę.

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe zobaczcie co ciekawego znalazłem na stronie PZW Przemyśl. A konkretnie informacje z posiedzenia zarządu okręgu.

Uchwały podjęte w trakcie posiedzenia:

-nie publikować wielkości zarybień na zbiornikach dzierżawionych przez Okręg PZW oraz obwodach rybackich rzek.

Podaje odnośnik jak by ktoś nie wierzył:

http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/127081/60/posiedzenie_zarzadu_okregu_pzw_w_przemyslu_z_dnia_12022016

Jak myślicie jaki jest cel tej uchwały??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz jest komedia ;) W moim kole powiedziano że w razie odebrania pieniędzy za rzeszowskie musze jechać do rzeszowa, a w rzeszowie gadają ze w moim kole mogę odebrać jak i pełną składkę zapłacić nawet. I kto tu mówi prawdę ? 
W ogóle to wszystko jest paradoks przecież prawo nie działa wstecz, zbiorniki opłaciłem przed zerwaniem porozumienia to powinienem łowić do końca roku i olać to nawet w razie kontroli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.