Skocz do zawartości

PSW Ożanna 2008


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Lista:

1. Siksa

2. Tuna

3. BumeL + kumpel + karton

4. Oktawian

5. Wiślak?

6. Wifer

7. Marcin H.

8. Staszek + opady śniegu icon_biggrin.gif

9. akuku + Mychas

10. Krzychu

11. Marcin

12. Andrzej T.

13. Zbigniew + syn 80%

14. Doda

15. ...

Spotykamy się 19 października o godzinie 9 nad Sanem w Rzuchowie od strony Leżajska. Przewidziane są różne atrakcje np: grill, godzina gier i zabaw icon_biggrin.gif , Oktawian pokaże nam jak klepnąć sandacza aby mu stanął :mrgreen: oraz wiele innych. Ostatnio udało mi się potwierdzić udział w imprezie samej Dodzi. Dla łowcy największej ryby przewidziane są nagrody ale to już sama Dodzia wam da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście owoce lasu. Tak dla formalności, Bumel Twój kolega to na ryby czy na koncert Dody?

Ps. Widziałem dziś fotkę bolenia na 91cm złowionego na Wiśle w okolicach Staszowa czy Połańca. Przynętą było coś co niedługo opiszę w "Nowościach sprzętowych" i wezmę na zlot. Generalnie na tą przynętę w tym roku padło już zdecydowanie ponad 100 boleni, myślę że nawet bliżej 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem zbierać gifty na nagrody i zdjęcia Dody na autografy - KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!

Może być jednak mały problem ze mną i ze sniegiem bo prezes ZO planuje jeszcze jedno spotkanie w październiku, o którym powiedział na Zarządzie Okręgu 5.10.br. i może wypaść na 19, choć wolałbym żeby było 18-stego.

No niestety taki los działacza PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostałeś już dopisany do szczęśliwców icon_biggrin.gif Słońce wschodzi już po 7 00. Pogoda na niedziele przewiduje, że z rana będzie ok 3 stopni, później ma się ocieplić do 13 więc nie ma co przesadzać z godziną spotkania. Syna jak nie na ryby to przynajmniej na koncert zabierz icon_wink.gif Marcin jak się umawiamy na niedziele, odezwij się na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności nieco się zmienia... z tego co wiem, to Marcin Homa wyjechał za granicę. Jeśli chodzi o mnie, to pojawiła się przeszkoda, bo złożyłem oświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeńskich w terminie po ślubie, a ten termin, to właśnie 18-19 bo wtedy jest spotkanie dwudniowe w Przybyszówce icon_sad.gif((. Zobacze w sobotę czy uda się to jakoś inaczej zorganizować... :twisted:

A.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej wodzie woderach i tak nigdzie nie wejdziesz.Szanse na rybę na Sanie są ,no powiedzmy nie za duże .A że na Sanie ciężko wyciągnąć coś z wody ,świadczy fakt że GP 26.10 zamiast na Sanie będzie na Wisłoku.Chociaż ta rzeka jest nieobliczalna i można złowić niezły okaz.Jeżeli chcemy liczyć na brania czegokolwiek ,niewymiarowych szczupaków i niewielkich okoni to Ożanna będzie lepsza.Trafiają się tam też duże ryby,ale za wiele bym sobie nie obiecywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bedąc skromnym zostałem królem zlotu w Ożannie icon_razz.gif ;] na kopyto białe 4cm siadł szczupak 30cm i jeden okoń okolo 20cm. Atmosfera super, szaszłyki ,kiełbaska i piweczko (bezalkoholowe) miodzio !!!

Podziękowania dla organizatorów za całokształt ;] Następnym razem skoczymy do TESCO po zdjęcia icon_biggrin.gif

p.s

Jak można prosić zdjęcia na [email protected] czekam na pw..

z góry dzieki

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.