Skocz do zawartości

Filmoteka PSW - filmy użytkowników


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

:beer:

Fajnie. Na plus montaż i nowoczesne podejście do tematu filmów wędkarskich. Na minus ta złowieszcza ścieżka dźwiękowa rodem z horroru oraz bardzo szybkie i gwałtowne zmiany ujęć które nijak mi pasują do zimowego Sanu, Bieszczad i małych pstrążków :) Nie mniej jednak gratulacje za chęci, czekam na następny film !

Jak dla mnie wszystko poza podkładem było OK, nawet te szybkie przejścia - Mak już tak ma :) ale ta muza faktycznie rodem niczym z filmów grozy!

Mak generalnie na duży plus i czekam na kolejne filmy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można z mojej strony jedna mała uwaga czysto techniczna. W zasadzie wszystkie Wasze filmy będą zamieszczane na YT. Bardzo wiele osób przeglądających właśnie YT szuka interesujących ich filmów wpisując najprostsze frazy tj. karp, leszcz czy też po prostu wędkarstwo. Starajcie się zamieszczać w tytułach chociażby nazwy ryb które będa pokazane w nagraniu a w ten oto prosty sposób zwiększycie szanse na to że potencjalni Wasi widzowie znajdą Wasze filmy. Są czasem takie szczegóły właśnie na które zawsze należy zwracać uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Lucjanie nie to żebym się czepiał, ale po co wstawiasz zdjęcie pstrąga z zamazanym tłem i piszesz, że to dlatego bo nie chcesz tam mięsiarzy, a później umieszczasz na tym samym forum film z tym samym pstrągiem z widoczną już miejscówką ??? Poza tym gratuluję pięknej rybki :)

I tu kolega wyżej ma rację, miejscówka widoczna pewnie dziadki już polują :mad::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucjanie nie to żebym się czepiał, ale po co wstawiasz zdjęcie pstrąga z zamazanym tłem i piszesz, że to dlatego bo nie chcesz tam mięsiarzy, a później umieszczasz na tym samym forum film z tym samym pstrągiem z widoczną już miejscówką ??? Poza tym gratuluję pięknej rybki :)

Uważasz , że na tym forum jest aż tylu mięsiarzy ?? Ja uważam , że każdy kto przegląda to forum ma choć trochę oleju w głowie i nie zabrał by takiego pstrąga , zwłaszcza że jest ich mało w wisłoku . Poza tym niewiele osób potrafi odgadnąć gdzie jest to miejsce owszem Ci co często wędkują na wisloku napewno wiedza gdzie to jest . A jeśli chodzi o dziadków co zabierają ryby to nie sądzę że potrafią korzystać z internetu :) byłem w tym miejscu niedowno i po pstrągu ani śladu mam nadzieje że zmienił miejsce :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem twoja odpowiedź mija się z celem ponieważ na fotce maskujesz miejscówkę i piszesz że obawiasz się mięsiarzy a przy filmie stwierdzasz że na tym forum nie ma aż tylu mięsiarzy. Użytkowników jest ok. 3000 zawsze się kilku znajdzie przy takiej liczbie. Nawet jak ktos nie łapię często to ekrany zdradzają wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.