Skocz do zawartości

VII Urodziny PSW


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił do mnie kolega z okolic Słonnego. W sobotę mają odbyć się zawody muchowe i San w Słonnem będzie zamknięty od godz.13 do 19. Odcinek wyłączony od kładki w Słonnem w dół do miejsca gdzie stoi tablica z nazwą miejscowości Słonne. Mamy załatwione pole namiotowe,sanitariaty za niewielką opłatą. Możemy również wynająć domek 6-8osób.Musimy tylko dogadać się z opiekunem pola namiotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie kolega z okolic Słonnego. W sobotę mają odbyć się zawody muchowe i San w Słonnem będzie zamknięty od godz.13 do 19. Odcinek wyłączony od kładki w Słonnem w dół do miejsca gdzie stoi tablica z nazwą miejscowości Słonne. Mamy załatwione pole namiotowe,sanitariaty za niewielką opłatą. Możemy również wynająć domek 6-8osób.Musimy tylko dogadać się z opiekunem pola namiotowego.

Rozmawiałem w niedzielę z organizatorem tych zawodów, stwierdził, że "problemów sobie przecież nie będziemy robili" a rynienka kilkaset metrów w górę jest dłuuuuuga i bardzo fajna ;)

Ogólnie woda na Sanie jest tak niska, że takiej w tym roku nie pamiętam. Niby przez tydzień ma coś ciapać ale wątpie, żeby większą różnicę w poziomie zrobiło, najwyżej troche się przybrudzi (oby). Więc brodzenie jak najbardziej wskazane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może z okolic Dębicy na zlot.

Ja mam takie plany, choć na wiosenny też miałem, ale sam wiesz co oznacza kilkumiesięczne dziecko...

Jednak strasznie się napaliłem, że może w końcu podpatrzę coś u muszkarzy, za ich pozwoleniem oczywiście :beer:

Taka woda aż się prosi żeby zabrać muchówkę i w końcu poćwiczyć.

Jakby co, masz do mnie numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kafel - nie desperuj, trzeba być dobrej myśli :)

Gdyby ktoś nie zdążył wykupić dniówek na Przemyśl to dostałem informację, że od rana do 13tej w sklepie Galaktyka w Dubiecku będzie można zrobić opłaty, odebrać pozwolenie i rejestr.

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze swoja osobę do listy, niestety tylko na sobotę i to bez kierowcy, także będę zmuszony przestrzegać regulaminu z pierwszego postu.... ale tak od popołudnia:beer::D Prosiłbym o jakąś mapkę z lokalizacją tego pola namiotowego z racji, że jeszcze nigdy tam nie byłem. Jakby co to mam wolne miejsca w samochodzie, jadę przez Grabownicę Starzeńską - Dynów, także jak ktoś ma ochotę się wybrać na jeden dzień to zapraszam. Mam zamiar wyjechać wcześnie rano i wrócić późnym wieczorem.

1. Siksa

2. Gabriel

3. apioo

4. rapala

5. Leszek

6. Andre

7. ryba7

8. wilku86

9. janek1985

10. Dzienciol

11. SHIT_TLER

12. Asterix500

13. LuJu

14. geo

15. czkawa

16.ordy

17.barjem

18.Sławek Dr.

19.misiek

20. lisses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc drogą 884 od Dynowa po wjechaniu do Dubiecka skręca się w prawo za kaplicą, znak Słonne 6km jest, ale mało widoczny, można więc zjazd przeoczyć

post-1160-14545036025369_thumb.jpg

Jadąc 884 od strony Przemyśla mijamy po lewej kościół, potem delikatesy Centrum (zielony domek) ...

post-1160-14545036055876_thumb.jpg

... i skręcamy przed kaplicą w lewo.

post-1160-14545036054897_thumb.jpg

I jedziemy około 6 km doliną Sanu, po drodze mijając miejscowość Wybrzeże.

Edytowane przez LuJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Możemy również wynająć domek 6-8osób.Musimy tylko dogadać się z opiekunem pola namiotowego.

@Leszek a w którym miejscu byłby ten domek? To całkiem nie głupi pomysł ,zaplecze zapewnione a i koszty po rozbiciu były by niewielkie:).

Ci co mogą niech zabiorą ze sobą trochę drewna tak na wszelki wypadek chyba ,że w pobliżu jest jakiś tartak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja aktualna w chwili obecnej...

Jadę jutro rano, z zamiarem zostania na niedzielę, choć raczej nie do wieczora.

Jeżeli ktoś chętny z okolic Dębicy, proszę pisać na PW i myślę, że się dogadamy :beer:

Mam nadzieję, że moja skromna osoba nie będzie skromną reprezentacją okolic Dębicy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chętny z Łańcuta lub okolic to może się zabrać z nami w niedzielę (tzn. ze mną i z moim synkiem).

@Rapala, @Leszek o której można się meldować w niedzielę rano aby nie pobudzić kolegów po długiej, ciężkiej, "bezalkoholowej" nocy ;) ?

Wezme coś opału na ognisko - niedużo ale zawsze przyda się kilka grubszych "patyków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki temat... Przed chwilą dzwonił do mnie opiekun tego domku o którym wspomnał @Leszek. Domek 6-8 osobowy , miejsca przed domkim pod dostatkiem,obok wiata,miejsce na grilla, ognisko, do wody ok. 100m ... Koszt wynajecia to 100zł. Jestem jak najbardziej ZA,w dzień łowimy , wieczorem przenosimy się do domku, palimy ogień, grilla. Wszyscy raczej się nie zmieścimy ale ci najbardziej potrzebujący napewno:D,logistyka będzie za plecami.

Za godzinę mam dać odpowiedź a więc kto chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.