Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Jestem tu nowy ;)Mam na imię Krzysztof wędkarzem jestem od około 7 lat. Moją ulubioną metodą jest Feederek. Mieszkam w Tyczynie i łowię przeważnie na Sanie między Dynowem a Krzywczą.W każdej wolnej chwili uciekam od rzeczywistości i wybieram się na rybki łowie dla przyjemności nie dla mięsa większość ryb które złowie wypuszczam robie pamiątkowe zdjęcie i do wody.

Witam i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukxes- witamy i Ciebie!

Witam witam wkońcu zkimś się może powymieniam nowościami o koszyczkach i itd. do feederka a nie ciągle cykady i woblerki hehehe ps. mam działek w Bartkówce wiec może się kiedyś spotkamy na brzanach :)

Nie wiem gdzie ta Bartkówka, ale jeśli nad Sanem to brzmi zachęcająco. Przecież spinningiści też łowią brzany ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Skoro łowisz na Sanie na feederka to pewnie brzany? Kamaz się pewnie ucieszy bo taki samotny wśród spinningistów był do tej pory ;)

no nie do końca taki samotny;P ja tez na grunt ale nie łowie na rzekach..wole zdecydowanie wody stojące i tak mało lubianego przez forumowiczów KARPIA;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Jestem u was nowy :) Wędkuje od 8 lat , ale miałem trochę przerwy spowodowanej brakiem czasu. Teraz w końcu go znalazłem i trochę połowiłem w tym sezonie. Teraz czekam na wiosnę, aby nadrobić zaległości. Jestem z okolic Strzyżowa, wędkuję głównie na Wisłoku i Gliniance w Dobrzechowie, głównie spinning i grunt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart co do spotkania nad wodą nie widzę problemu,a może już żeśmy się widzieli i nie wiemy teraz o tym :).Ogólnie ze Strzyżowa i okolic jest sporo ludzi których znam i z którymi razem często gdzieś jeździmy,a i na zawodach w kole można się spotkać (zebranie jest 3 wpadnij jak będziesz miał czas),na forum jest jeszcze jeden kolega ze Strzyżowa.Zagadaj do mnie na gg jak masz ochotę to popiszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników PSW, mam na imię Kamil i mieszkam w Stalowej Woli. Moja pasja to wędkarstwo a w szczególnosci spinning :) Przy okazji życzę pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdróweczka w nadchodzacym 2010 roku!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja witam wszystkich(trochę się spóżniłem ) jestem z Przeworska.Często wędkuje na Mleczce rożnymi metodami chociaż w tym sezonie był to głównie spining. Pojawiam się również z tatuchem nad Sanem w okolicach Ubieszyna,ujscia Wisłoka, ujscia Lubaczówki oraz nad okolicznymi bajorami.Moją ulubiona metodą połowu jest spining nastawiam się głównie na szczupaki i klenie. Swoją przygodą z wędkarstwem zacząłem 8 lat temu. No i to chyba wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.