Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Towarzysze wędkarze ;)

Choć nie pochodzę z Podkarpacia jednak czasem tu bywam, i wtedy z największą przyjemnością udaję się na rybki. "Moczenie kija" mnie niezwykle odpręża i pozwala przemyśleć to i owo.

Mój nick zaczerpnąłem oczywiście od nazwiska znakomitego felietonisty wędkarskiego Mariana Paruzela, którego wyśmienite artykuły w W.W. czytałem jako osesek z wypiekami na twarzy.

Oj jakże trudno było w tamtych czasach o Wiadomości Wędkarskie pamiętam jak pani w kiosku ruchu odkładała ojcu do teczki tą gazetę, która w niskim nakładzie znikała jak świeże bułeczki. Pamiętam jak pan Marian pisał artykuły np. o połowie rasowych 10kg boleni. I zaraził mnie tym bakcylem, który pokutuje we mnie do dziś.

Będę śledził wątki pisane na forum i zaglądał tu nader często.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam na imię Mirek. Witam kolegów "po kiju" a szczególnie Wieśka, z którym to zaczynałem wędkarską przygodę. Niestety koleje losów rzuciły mnie dosyć daleko na Zagłębie Śląsko -Dąbrowskie. Mieszkałem w Leżajsku, edukację skończyłem w Rzeszowie na ulicy. Obrońców Stalingradu 120./ 21.06. mamy zjazd w Rzeszowie po 30-tu latach/. Wędkowanie moje, w ciągu roku ogranicza się najczęściej do zawodów zarówno spławikowych jak i ostatnio spininngowych w Kole i regionie. Dzięki internetowi mogę Was poznać i być na codzień bliżej rodzinnych stron. Przejrzałem strony, bardzo mi się podobają. Pozdrawiam M.W. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WITAJCIE,MAM NA IMIĘ DOMINIK MAM 38 LAT,MIESZKAM Z RODZINĄ W RZESZOWIE,WĘDKUJE OD PONAD 20 LAT,GŁÓWNIE SPINNING I FEEDER NAJCZĘŚCIEJ WISŁOK W OKOLICY MOST LWOWSKI-MOST KOLEJOWY,GŁÓWNIE ŁOWIĘ OKONIE,KLENIKI,JAZIE I OD CZASU DO CZASU PSTRĄGI,PRZEDE WSZYSTKIM NA WOBLERKI,OBROTÓWKI NO I GUMKI.MOŻE KTOŚ PODZIELI SIĘ ZEMNĄ INFORMACJĄ NA TEMAT BOCZNEGO TROKA W RZECE ( BO DOPIERO ZACZYNAM ZABAWĘ TĄ METODĄ ) .POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.

PS. SPRZEDAM WĘDKĘ TRZY RAZY NA RYBACH KUPIONA W STYCZNIU OCZYWIŚCIE NA GWARANCJI-JAXON XT-PRO NG ROYAL SPINNING DŁ.2,44 CW.DO 14 GR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!! Maj nejm is Łukasz , mam 20 lat , mieszkam w Leżajsku , łowie od 8 lat zarażony przez Tatusia , to jedyna choroba której nie mam zamiaru leczyć :) należe do grupy wędkarzy którzy trzymają się zasady " łowie z przyjemności , nie dla mięsa " moje najczęściej odwiedzane łowiska wody stojacej to :Leżajski zalew , Ożanna , pozdrowienia dla kolegi Tuny ! , zaniedbana Brzuza Królewska, aczkolwiek uroku nie straciła , Brzeźnik , i tkzw przez Rakszawian "Kaczki" ,a z wód płynących : Złota , San , Wisłok , ostatnio miałem okazje porzucać nad Rabą w okolicach Krakowa , polecam ! okonia, klenia , jazia nie brakuje . To się rozpisałem . Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.