Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Paweł z Leżajska, do zalogowania zachęcił mnie kolega Oktawian bo wcześniej byłem tylko odwiedzającym ten serwis. Witam wszystkich znajomych bo kilku z nich jest użytkownikami i pozostałych, których mam nadzieję poznać. Moją główną metodą połowu jest spinning, na który zacząłem łowić w USA gdzie rozpocząłem przygodę wędkarską. Wprawdzie nie ma co porównywać tych ryb zza granicy(piękne musky, okonie, łososie i bassy) teraz zadowalają mnie 50 cm klenie jazie i wspaniałe bolenie z Sanu i Wisłoka, wędkuję też na zaporówkach z łódki i staram się odwiedzać różne miejsca w miarę możliwości. Czytając ten serwis jestem pod wrażeniem wędkarskiej wiedzy, profesjonalizmu i sukcesów użytkowników. Jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Jako że łowię od 1973 roku to i coś nie coś przez ten okres się złowiło.Łowimy z małżonką w okolicznych wodach lecz preferujemy Wilczą Wolę.Lecz to już nie ta wilcza co dawniej.Brud,śmieci i wszędobylski hałas psują uroki wędkowania.Najspokojniej jest na cyplu i między górami.Tam też najczęściej można nas spotkać.Chociaż i od strony rzeszowiaka i szparówki można nas spotkać.Lecz szparówki nie polecam,bywalcy wiedzą dlaczego ale na wszelki wypadek ostrzegam.Gdy zobaczycie bordowego wieśwagena passata combi to zapraszam na pogawędki.Wilczura z fotki proszę się nie obawiać,to pies myśliwsko-pokojowy

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ;)

Mam na imię Mateusz, mam 18 lat.

Karpie na kulki łowie od niedawna, wcześniej trochę śmigałem z muszką (6 sezonów) od dziecka łowiłem karpie na spławik ;)

Mieszkam w Czarnej, nieopodal Dębicy.

Jakby ktoś chciał się umówić na wspólne 'maniaczenie' nad rzeką Czarną, bądź na karpie w Grabinach, na Rzemieniu, Strzegocicach czy Wróblowej, to proszę o cynk ;)

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców, oraz tych, którym siedzenie nad wodą sprawia dużo trudności, jednak z czasem będzie to ich pasją. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Kolegów "po kiju" :), choć wędkuję dopiero od zeszłego roku bardzo cenie sobie chwile spędzone nad wodą. Pozdrawiam wszystkich dużo bardziej doświadczonych kolegów i gratuluję świetnego, merytorycznego forum. Mieszkam w Tarnobrzegu mam nadzieję zasilić grupę forumowiczów z północy naszego pięknego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich podkarpackich wędkowiczów= jako że nie łapałem nic przez ostatnie 12 lat z winy pracy jaką wykonywałem rozpoczynam raz jeszcze swoją przygodę z kijem -fajnie że strona z Podkarpacia jakaś istnieje;) a dzięki waszym informacją wyruszam jutro na łowy (za siatkę posłuży kamerka oczywiście) Jeszcze raz pozdrawiam gorąco:D resztę opowiem w międzyczsie a być może jest o czym pogadać.

Ryszard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Mimo posiadania kont na j.pl i m.pl od dawien dawna, TA stronka sprawiła że na dzień dzisiejszy na tamte loguję się tylko czasami żeby sprawdzić dział sprzedaży :P

Pozdro dla Adminów - odwalacie kawał dobrej roboty :)

Off topic - nikomu nie mam zamiaru wchodzić w ... po prostu dobra robota MUSI zostać doceniona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.