Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ogólnopolski doberek!!!

jestem z Krakowa,ale od czasu do czasu lubię odwiedzać nowe miejsca,zwłaszcza że mam swoje ulubione w okręgu przemyskim,

a po drodze mija się okolice tarnobrzegu.

Z łowisk w tym rejonie znam zbiornik w Wilczej Woli,

przyznam,że przypadł mi on do gustu,ładna okolica i ciekawa linia brzegowa.

Rybki łowię już od lat 70 tych.Boleję nad zasobnością naszych łowisk zwłaszcza,że jeżdżę również na rybki do szwecji i tam można się nałowić do bólu.

Może kiedyś,nasze łowiska rozbłysną taką obfitością jak szwedzkie,choć to pewnie próżne nadzieje?

Ale nie ma co narzekać......:cool:

Łowię różnorako,,na spławik...na grunt...na spinning...na muchę i spod lodu...i mam niezłe wyniki,choć i czasem wracam się z nad wody o kiju.

pozdrawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Jestem obywatelem stolicy polski Podleszan pod Mielcem:) i stałym bywalcem tamtejszych wód!

Wedkuje wieloma metodami,lecz feeder jest moją przodujacą metodą wędkarstwa.Kocham rzeke wisłoke lecz jest z nia co rok coraz gorzej.Jeszcze raz witam wszystkich a przedewszystkim pozdrawiam wędkarzy z okolic Mielca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również chciałem sie przywitać.

Mam na imię Bartek i pochodzę z małej miejscowości niedaleko Buga gdzie pod okiem mojego taty uczyłem się technik wędkarstwa.mieszkam na podkarpaciu a dokładnie w Rzeszowie od 3 lat ale dopiero w tym roku zdecydowałem sie większą aktywność nad wodą:)

Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych mam najmie Maciek obecnie mieszkam w Dublinie w Polsce jestem ze Starachowic kilkanaście lat temu zobaczyłem Solinę i Bieszczady i zauroczyło mnie to miejsce kupiłem kawałek ziemi w Zawozie nad Soliną i postawiłem tam mały domek wędkuje odkąd pamiętam głównie spining ale inne metody również, pozdrawiam wszystkich wędkarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.