Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Grzegorz witam wszystkich fanatyków wędkarstwa. Wędkarstwo to moja pasja, której poświęcam się już kilku lat. Moje metody połowu to przede wszystkim karpiarstwo. Kieruję się zasadą NO KILL. Wędkuję przeważnie tam gdzie znajdę ciszę i spokój, ale również każdego roku staram się wygospodarować czas na kilkudniowe wypady z przyjaciółmi na zbiorniki, które mnie zainteresują i chętnie podzielę się moją wiedzą z innymi na temat wędkowania na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów po kiju.Mam na imię Zbigniew moją ulubioną metodą jest spining ,a od dłuższego czasu połowy sandaczy( i nie tylko) na koguty .Od jakiegoś czasu interesowałem się Waszym forum,i postanowiłem dołączyć do Waszego grona by zacząć dzielić się własną wiedzą i korzystać z doświadczeń kolegów.Serdecznie Pozdrawiam.

Edytowane przez zben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Tomek oprócz łowienia rybek zajmuję się z zamiłowaniem kolekcjonowaniem zabytkowego sprzętu wędkarskiego takiego, którego zdobycie stanowi już wyzwanie. Mam nadzieję, że dzięki możliwości uczestniczenia w serwisie czasem będę miał okazje do pogłębiania swojej wiedzy o różne istotne ciekawostki. Natomiast też może czasem coś ciekawego dla kogoś ukaże się z mojej strony, choć najwięcej mogę powiedzieć o tzw retro wędkarstwie niż o nowikach technicznych. Pozdrawiam wszystkich kolegów po kiju i życzę sukcesów w nowym sezonie 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Jestem z Wami od jakiegoś czasu ale dopiero od niedawna poświęcam więcej czasu na lekturę " serwisu" i chciałbym się z Wszystkimi przywitać.

Jeszcze nie wszystko mam "pochytane" :D ale liczę na pomoc.

Mam na imię Piotr, mieszkam w Krośnie i wędkuje od 10-ciu lat... i chyba jak Wszyscy z różnymi efektami:( .

Kręci mnie głównie spinning ale miewam też przygody z muchówką.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam na imię Grzegorz ,wędkuję od ... dziecka:) od kilku lat mieszkam w stolicy Podkarpacia, ale wędkarstwa uczyłem się na Sanie w okolicach Przemyśla(skąd pochodze) i na okolicznych żwirowniach. Metody jakimi łowię to; tyczka , match i feeder. Mam 3 letnią przerwę w wędkarstwie (zakup domu i remont) ale mam nadzieje,że już przerwa dobiega końca i wrócę do mojego hobby,a szczególnie do zawodów spławikowych (15 lat startów).

Nie wiem dlaczego mnie tu jeszcze nie ma. Super forum:)

Pozdrawiam Wszystkich i do wiosny!!!:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam, bo chwilę tu już "zamieszkuję" a nie ładnie tak.

Mam na imię Sławek. Wędkuje odkąd pamiętam. Już w dzieciństwie widok wędki, kołowrotka, RYBY, wędkarza siedzącego nad wodą przyprawiał mnie o zawrót głowy w pozytywnym tego słowa znaczeniu;] Łowię od pewnego czasu tylko na spinning, wygoda, ale i szukanie ryby jest pociągające... W wolnych chwilach strugam wobki. Prócz wędkarstwa równie wielką pasją dla mnie jest sztuka iluzji, co również praktykuje.

Pozdrawiam Wszystkich.

Edytowane przez Monuel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.