Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam szanownych użytkowników PSW, nazywam się Zdzisław Czekała, mieszkam w Rzeszowie, łowię przede wszystkim na sztuczną muszkę. Wędkuję od ... w zasadzie jak daleko sięgam pamięcią, to zawsze gdzieś w wspomnieniach przewijają się ?ucieczki? na ryby,, kolorowe okonie i ?krasnopióry?, potwory łamiące leszczynowe wędki robione w ukryciu, pierwsze kołowrotki z drewnianych szpulek po niciach skradzionych z przybornika babci, pierwsze poważne tonkinowe wędki, pierwsze metalowe ?katuszki? i tak trwa to do dzisiaj, tylko sprzęt inny i ryby inne. Na co dzień prowadzę Sklep Wędkarski, ponadto zajmuję się projektowaniem i budowa wędek muchowych i spinningowych, które wykonuję na zamówienie. Będzie mi miło móc od czasu do czasu podzielić się z Wami moją wędkarska wiedzą, a i sam, w co nie wątpię, dużo nauczę się od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam pasuje się w końcu przedstawić po kilku miesiącach czytania tego forum :). A więc mam na imię Maciek nie pije już 2 eee to nie to forum :). Jeszcze raz jestem Maciek mam 26 lat mieszkam w Tyczynie. Wędkuje dopiero od roku, ale szybko się ucze. Narazie jestem na etapie wyboru ulubionej metody łapania ryb. Najczęściej jednka spinninguje oraz łapie federkiem. Głównie na stawach w Weryni, Czarnej Sędziszowskiej, Strugu. W obecnym sezonie zamierzam się skoncentrować na Wisłoku odcinek Babica-Boguchwała i poszukiwaniach brzany chetnych już zapraszam do wspólnych wpadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Mam na imię Karol.obecnie jestem w 3 klasie liceum.Łowię już 13 lat.Głównie na spinning choć czasem sięgnę po spławikówkę albo feedera.

Najczęściej łowię na odcinku miejskim Wisłoka(Rzeszów) , stawach w Trzcianie oraz rzece Biała w woj.małopolskim.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.