Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem Rafał. Wędkuje już od kilku lat z różnym efektem. Jest to dla mnie przede wszystkim wypoczynek i rozrywka. W ubiegłym sezonie zacząłem bawić się z kleniami na pobliskiej rzeczce i zasmakowałem w spinningu. Mam nadzieje, że forum pomoże mi zdobyć niezbędną wiedzę, a z czasem być może będzie się czym pochwalić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Darek. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale właśnie dziś postanowiłem się przedstawić i z Wami przywitać. Mam 22 lata jestem mieszkańcem Stalowej Woli. Wędkuję od młodych lat sam dokladnie nie pamietam jak długo to już trwa. Technika jaka łowię to przede wszystkim spining. Zdarza wyskoczy mi się nad San z gruntem, ale to już żadkość ponieważ postanowiłem specjalizować się w jednej technice i głównie nad nią pracować ;) Jeżeli jest tu ktoś ze Stalowej Woli lub okolic to podbijcie na PW możemy się zdagać i wyskoczyć na jakiś wspólny wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników PSW. Mam na imię Bartek i od dwudziestu kilku lat biegam ze spinningiem w ręce próbując złowić jakiegoś drapieżnika z pięknej rzeki San . A dokładnie w Sanie w Przemyślu i okolicach. Głownie uganiam się za okoniem i kleniem a w nocy za sandaczem . Niestety po tej ostatniej rybie tu gdzie łowię pozostały tylko wspomnienia :( . A taką odskocznią i początkiem sezonu są wyjazdy za pstrągiem. Jestem jednak pełen optymizmu i mam nadzieję , że powrócą czasy gdy woda w rzeze w nocy się gotowała od żerujących sandaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lepiej pózno niż wcale... witam wszystkich forumowiczów:) mam na imię Sławek, mieszkam w Baranowie Sandomierskim, wędkuję na Wiśle, moją ulubioną metodą jest spinning a ulubionym drapieżnikiem sandacz. Dwa miesiące temu urodziła mi się córeczka którą w przyszłości mam zamiar nauczyć wędkować. Życzę wszystkim sukcesów w nadchodzącym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór.

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Mariusz, mam 45 lat, mieszkam w Bielsku-Białej.

Łowiłem kiedyś na muchę, teraz trochę spinning i grunt. Wędkuję najczęściej na jeź. Żywieckim i na stawach w Pogórzu (łowisko specjalne).

Planuję w tym roku doskonalić techniki spinningowe i może uda mi się wyskoczyć na jeź. Wersminia (podobno super łowisko na szczupaka).

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam sie Dominik mam 17 lat mieszkam w Przeworsku łowie od kilku lat ale dopiero w tym sezonie planuję połowić na mojej rodzimej rzeczce Mleczce.Mam nadzieję ze moja obecność na forum przyniesie obustronne korzyści.

Edytowane przez domek1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zarejestrowałem się w serwisie, gdyż przeprowadziłem się z Zamościa w okolice Harasiuk. Mam nadzieję że wasz Serwis pomoże mi poznać tutejsze zbiorniki i rzeki. U siebie miałem łowiska Nielisz, Krynice, Wieprz, Bóg itp. a nie łowiłem nigdy w rzece typu San.. Za wszelką pomoc i porady z góry dziękuję .

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.