Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów,

Mam na imię Adam, pochodzę z okolic Stalowej Woli, Moją przygodę z wędkarstwem zacząłem ~30 lat temu (mam 35)zaczynałem od połowów na sanie o okololicach elektrowni w Stalowej Woli. Obecnie od 7 lat mieszkam w Rzeszowie i łowię głównie w Wisłoku(przeważnie lekki spinning) i pobliskich zbiornikach.

Edytowane przez qdlaty80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem Przemek mam 24 lata i mieszkam w okolicach Jasła, a obecnie studiuje w Rzeszowie. Na PSW zarejestrowałem się już jakiś czas temu, a zasoby forum (wstyd się przyznać) przeglądałem z partyzanta, także na wstępie dziękuje za konkretne i rzeczowe informacje, zawsze znalazłem to czego szukałem. Pozdrawiam i życzę połamania w nowym sezonie wędkarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Damian, mieszkam w Sędziszowie Młp. Łowię na Lipiu, na stawach w Werynii i Rzemieniu, na Bystrzycy, Wisłoku, Wielopolce. Przeglądam od dawna forum, jestem pod wrażeniem jego zorganizowania i ilości informacji jakie mogę tu znaleźć, tworzycie wspaniałe forum i też chcę się do tego przyczynić :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałych wyników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Bawię się wędkarstwem ...dziesiąt lat. Oczywiście kupowałem wszystkie WW od lat 70, potem WP, WŚ itp., itd., ale dopiero teraz mam pełną satysfakcję! - Forum ŻYJE !. Chyba będę często tu zaglądał.

Koledzy i koleżanki - łamcie kije, wypuszczajcie ryby (będzie ich więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Mam na imię Olek, jestem z górnego śląska.

Jako że wędkowanie zacząłem 2 lata temu to troche juz wiedzy nabyłem. Głównie wędkarstwo gruntowe, w szczególności method feeder. Cały zeszły sezon starałem się doszkalać w tej metodzie i efekty raz lepsze raz gorsze były.

Nowy sezon już rozpoczęty wiec trenujemy dalej.

Pozdrowienia dla użytkowników forum.

moto g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Bawię się wędkarstwem ...dziesiąt lat. Oczywiście kupowałem wszystkie WW od lat 70, potem WP, WŚ itp., itd., ale dopiero teraz mam pełną satysfakcję! - Forum ŻYJE !. Chyba będę często tu zaglądał.

Koledzy i koleżanki - łamcie kije, wypuszczajcie ryby (będzie ich więcej).

Jacolo takich ludzi nam potrzeba na naszym forum.Lekka wzmianka o sobie i lecimy dalej .A nie jak inni poprzednicy witam ,cześć ,hej i dale dupa blada świeżaki nawet upomnienia łapią w pierwszych postach .Kto śledzi ten wie.Jacolo witaj w szeregach:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Witam

MaS aleś się spisał na wejsciu niech Cię ''WYGNIE''a ciekawe jak łowisz metod,spin,mucha grunt spławik a może morze surfast.

Panowie i panie czasami tylko dwie minuty więncej aby coś od siebie napisać litości i co dalej będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mam na imię Grzegorz, 34 lata, mieszkam w Rzeszowie.

Wracam do wędkowania po 15 latach za namową narzeczonej, która "będzie czytać obok książki". Jeszcze nie przeszła szkolenia z podbierakiem, więc nie wie co ją czeka :D

Mam nadzieję spędzać przynajmniej jeden weekend w miesiącu nad wodą. Przez 12 lat mieszkałem w Krakowie, więc niestety nie znam okolicznych łowisk, ale wszystko przede mną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór.

Grześku trafiłeś w dychę z naszym forum .Przy lekkim zainteresowanie dowiesz się wszystkiego o Podkarpackich łowiskach i oczywiście o swojej metodzie jaką preferujesz w wędkarstwie.Ja też pochodzę z Rzeszowa i już 16-scie lat nie mieszkam :D:D w naszym mieście ale co zrobisz.............( -ŻYCIE- )......takie a łowić trzeba.Dzięki i połamania.:)

PS.

I jednak da się:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedkuje od 15 lat na rozne metody; splawik, feder, spining na Sanie, Zeku i po okolicy. Obecnie przebywam daleko od naszych wspanialych Podkarpackich lowisk. Wiecej czytam na forum jak wedkuje ale licze ze niedlugo sie to zmieni :) Dziekuje wszystkim tutaj udzielajacym sie poniewaz forum jest niewyczerpana kopalnia wiedzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.