Skocz do zawartości

Glinianka w Woli Mieleckiej


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Daje kilka aktualnych fotek z tego łowiska,dla niektórych juz znane miejsce:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zmroziło fiu fiu. Tamta prawa strona jest chyba płytsza co? Ja najwięcej rybek wyciągnąłem Przy tym drzewku koło zjazdu betonowego i bardziej w lewo w stronę rogu. Ale te zaczepy to jest masakra :D Geo jakiego drapieżnika tam największego widziałeś/ złowiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zaczepy są wszędzie, tyle ze na róznych głebokosciach.Tam brzegi poprostu zarastały dzewami,krzakami.Teraz oczywiscie jest to wszystko pod woda.Rybki są i to naprawde piękne pomimo duzej presji miejscowych.przewaza okon(mam kilka ponad 40cmna rozkładzie),szczupak w mniejszym stopniu dlatego ze miejscowi czasami obstawiają cały brzeg żywcami(oprócz mojego:))tak było w przypadku złowienia przeze mnie większego szczupaka.Pozatym łowię tylko i wyłaczne na tygodniu po pracy w godz.wieczorych.Weekendy zostawiam na inne wody.Głowy cel to okon,po powodzi widziałem mnóstwo klenia,pewnie trafi sie boluś bo tędy płyneła wisłoka, łacznie z moim domem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez geo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. W taka pogodę to można co najwyżej powzdychać do wiosny ;-)

Sprzętu podlodowego nie posiadam (jeszcze) więc pozostaje grzanie się w domku przy piwku :)

No tak się składa ze ja tez podpijam ale ja nie byłem z braku czasu.Tak sobie czytalem twój post o efektach z tago roku to miałem podobne,z tym ze jednak trafiłem kilka ładnych rybek.Jesli chodzi o Szwecje w tym roku wyniosło mnie to jakies max 600 zł ze wszystkim-przejazd,jakies 6dni łowienia przez duze Ł,jedzonko i biwak pod gołym niebem u znajomych szwedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Droga Mielec- Tarnów.

jakieś 500m za salonem skody po prawej stronie będzie stał przydrożny warsztacik wymiany opon,za nim mój dom za domem droga d o glinianki.Samochód możesz zostawić na parkingu przed warsztacikiem lub dojechać pod samą wodę.Nieźle gryzą leszcze i okonki ostatnio.Poza tym padło parę karpi upolowanych przez miejscowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem tam trzy razy ale niestety nic nie złowiłem.

Łowiłem na białe oraz na kukurydzę. Przed oraz w trakcie łowienie lekko nęciłem łowisko.

Wędkarzom, którzy siedzieli nad tym stawkiem tez jakoś rybki nie brały.

Komuś udało się coś złowić na Gliniance?

Ponawiam również pytania użytkownika @evolution4 o gatunki ryb występujące w tym zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tam bywam ale oprócz drobnicy nic nie złowiłem ale wiem że są tam olbrzymy:eek:;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Kolego MB.karp rybostan jest dość dobry jak na taki zbiornik.To że nie jest zarybiany rekompensuje rzeczka z którą wpływają drobne ryby typu płoć,okoń.Jest sporo szczupaka.Czasami złowisz suma ,drobnego na czerwonego robaka.Karaś,leszcz dużo krąpia.Nigdy nie słyszałem o złowieniu tam sandacza ani bolenia.Po ostatniej powodzi trafiają się klenie i jazie.Karpie i amury występują, lecz nie są to obfite stada.Powiedziałbym wystarczające dla karpiarzy szukających większych rybek.Dużo lina zaobserwowałem na tarle w tamtym roku..Ogólnie zbiornik trudny technicznie.Tak się składa że jak sobie patrze z zawsze z balkoniku to miejscowi czy też jak niektórzy nazywają ich kłusolami czy też autochtonami nie są szkodliwi.Ten zbiornik trzeba poznać aby na nim łowić.Batymetrię dna znam od młodości gdyż wraz z moim wiekiem była pogłębiana.Jeśli by ktoś był zainteresowany przedstawię niestety nie forum a osobiście,zapraszam do mnie.Ostatnie sprawa to tego że jest niczyja.Woda należy do prywatnego człowieka którego nazwisko jest nieważne.Droga dojazdowa wraz z jednym z brzegów należy do gminy.Następne to prywatne tereny.Jedna z linii brzegowych należy do mnie.Jeśli chodzi o moją stronę dbam tylko o to by nikt nie zostawiał śmieci.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podobnie jak kolega "geo" mam blisko do tego zbiornika. Z tejże racji odwiedzam go dość często aby pozyskać tam głównie żywca. Chociaż po powodzi z przed kilku lat złowiłem tam dwa karpie w granicach 40-45cm, ale strasznie wychudzone i jednego dość ładnego węgorza. Znajomy który przesiaduje tam dość często złowił kilka średniej wielkości dziwnie kolorowo ubarwionych karpi i mnóstwo sumików karłowatych. Ogólnie jeśli chodzi łowienie z doskoku to nie wróżę sukcesów, chyba że np. tygodniowa zasiadka. Ja w ubiegłym roku łowiąc żywca około 30-40 razy nie złowiłem nic większego od leszczyka bądź jazia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lowiłem tam pare razy fajny zbiorniczek.Podono trafiaja sie karpie z tego co słyszałem.Tak pozatym mnogo płoci.Kiedyś sondowalismy tam z kumplem strasznie głęboko 8-9 m,no i na sondzie pokazywało cos wiekszago.warto sprubowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.