Skocz do zawartości

VIII urodziny psw !!!


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim Zlotowiczom za miłe towarzystwo - dodatkowo kolegom @Janek1985 i @Rapala za opiekę nad naszymi brzuszkami i wątrobami, a także koledze Siksie za w pełni profesjonalne podminowanie terenu Zlotu, co zabezpieczyło nas przed atakami dzikiej zwierzyny (bażant, jarząbek itp.).

PS

Oczywiście przy tak dużym skupisku ludzkim nie obyło się bez wypadków - w środku nocy, podczas czołgania się po płyciźnie kol. Apioo został zaatakowany przez różowego suma - na szczęście od wciągnięcia do wody ocaliła kolegę spora nadwaga, oraz rzucona do Wisły (w ostatniej chwili) przeze mnie woderowa skarpeta.

Edytowane przez Damian Ł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podziękować wszystkim za przybycie:beer:. Pogoda dopisała ,atmosfera jak na tego typu imprezach również.Szkoda ,że frekwencja nie powaliła na kolana ale to już niech będzie "zmartwieniem" nieobecnych.

@janek1985 ,nalewki i destylaty jak zwykle pierwyj sort ;)

Macio33

A gdzie koszulka lidera ??????????

Jest i LIDER :)...Kilka fotek z soboty ,reszta zapewne pojawi się w naszej Galerii.

post-57-14545043249684_thumb.jpg

post-57-14545043251029_thumb.jpg

post-57-14545043251717_thumb.jpg

post-57-14545043252769_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli dochodzę do siebie po pierwszych krzykach w domu małej:).

Również dziękuje za gościnę ekipy PSW. Szkoda że tak wyszło z brakiem czasu po mojej stronie bo chyba poszedłbym w parter z Łukaszkiem:p.

Specjalne podziękowania nalezą się koledze Witkowi Jankowi i każdemu choć trochę dorzucił do ogniska;)

Szwagry do siebie dochodziły do 18.

Wielkie dzięki panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za super towarzystwo, był to mój pierwszy zlot, a napewno pisze się na kolejny :) Jako, że bez Janka napewno nie było by tak wesoło to mogę być jego osobistym kierowcą.

Adam trzymam za słowo:) ,że tak powiem od dziś już "pędze" na następny zlot:D

Bo jak to mówią z dodrą księżycówą jest jak z wędkarzem co łowi sumy swoje musi odstać:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam trzymam za słowo:) ,że tak powiem od dziś już "pędze" na następny zlot:D

Bo jak to mówią z dodrą księżycówą jest jak z wędkarzem co łowi sumy swoje musi odstać:o

janek1985 ja łowie troszkę sumy i jak trzeba to poczekam żeby się odstało.A kto mnie zna to wie ze ''OJ'' Lubie to :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.