Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nędza ?Dziś w okolicach Jasła połowiłem rewelacyjnie na spining. Były ładne okonie, klenie oraz trafiły się dwie ładne brzany których nie dałem rady wyjąć a nawet całkiem przyzwoity pstrąg:)

Panowie więcej chodzić,obserwować i łowić a mniej siedzieć przed komputerem.

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem z samego rana w sobotę uderzyłem na Wisłokę. Kilka rzutów i zaczep na żyłce 0,16 lekko szarpnąłem i Robinsonek złapał się w pół :(:(

Musiałem przyjechać do domu i wziąć kongera, przełożyłem kołowrotek i dopiero mogłem rozpocząć "pracę w terenie"

ogólnie brania słabe. kilka kleników w okolicach 15-20 cm.

Woda klarowna/niska

.... a gwarancji mi chyba nie uznają.....:/

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie uznają? Przecież nie walnąłeś drzwiami od samochodu w wędkę tylko złamała się podczas normalnego użytkowania. Kumpel miał taką sytuację, na zaczepie złamał wędkę mniej więcej w połowie też na 0.16 żyłce. Odesłał do sklepu i dostał nówkę - taką samą tylko nowszy o rok model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj zaliczony kolejny spływ po Wisłoce. Rybki gryzły ładnie (klenie, jazie, bolenie, okonie). Niestety brak kontaktu z sandaczem i szczupakiem. Poniżej fotka klenia i jazia (50 i 37 cm). Kolega złowił klenia na 47, a przy samej burcie wypiął mi się ładny boleń. Najlepsze brania były do 12.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj zaliczony kolejny spływ po Wisłoce. Rybki gryzły ładnie (klenie, jazie, bolenie, okonie). Niestety brak kontaktu z sandaczem i szczupakiem. Poniżej fotka klenia i jazia (50 i 37 cm). Kolega złowił klenia na 47, a przy samej burcie wypiął mi się ładny boleń. Najlepsze brania były do 12.

Piękne rybki a zwłaszcza Klucha Kleń.Brawo, ja wybieram się po spiningować lecz coś zebrać się nie mogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć w której części Wisłoki łowisz i z jakiej rybki miałeś fileta , u mnie najlepszy jest filet z okonia.

Kolego filecika mieliśmy z płoteczki,a łowilśmy na przeciwko kościoła na starówce ul.zagrody,kolega mnie tam wyciongnoł.Ale najlepsza jest tama w tamtym roku mieliśmy tam po zmroku eldorado!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczony kolejny spływ pontonem. Z rybkami bardzo słabo - 3 osoby na pontonie i może 10 małych rybek łącznie (okonki, klenik i szczupaczek). Coś dzisiaj nie sprzyjało wędkowaniu bo każdy spotkany wędkarz potwierdzał że nie ma brań albo same okonie. Koledzy płynęli pontonem po Wiśle i jak do nich dzwoniłem o 16 to od rana nawet brania nie mieli. Ale za to jaka piękna pogoda, złoto-czerwono na drzewach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pochował. Tydzień temu gdy jeszcze było w miarę słonecznie i ciepło to była masa okonia praktycznie pod każdym kamlotem. Na jeden wyjazd można było wyciupać pod 50sztuk. Wczoraj tylko 2 pasiaki odprowadziły więc żerować żeruje - kwestia znalezienia go w rzece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.