Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

I po co było spływać do brzegu???? Jak chcą skontrolować to niech się sami pofatygują i sądu koleżeńskiego by nie było.;):D:D

Jak się nie ma zarejestrowanego pontonu to można szaleć:P!

Jak się nie ma nic do ukrycia do po co stawać jeżem?

Edytowane przez geo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma zarejestrowanego pontonu to można szaleć:P!

Kto mówi o szaleństwie? Zgodnie z regulaminem wędkarz musi poddać się kontroli czynników kontrolujących, więc poddasz się kontroli jak do ciebie podpłyną. Ty nie masz obowiązku podpływać do nich na ich żądanie czy prośbę. Miałem podobny przypadek kiedy to stałem w woderach na środku rzeki, a ponowie z PSR w bucikach z brzegu zapraszali mnie do okazania dokumentów. Zaproponowałem im, że jak chcą mnie skontrolować to serdecznie zapraszam. Zrezygnowali. Drugi podobny przypadek miałem wędkując na pontonie. Pożyczyli niezarejestrowany ponton od jakiegoś wędkarza by mnie skontrolować i na tymże pontonie podpłynęli do mnie. Powiadomiłem o powyższym przypadku dyrekcję PZW, ci zobowiązali się porozmawiać ze strażnikami i ustalić jak mają postępować. Podobno mieli też wyposażyć ich w wodery i ponton. Więc panowie wędkarze WY TEŻ MACIE SWOJE PRAWA a nie tylko obowiązki, zakazy, nakazy. POLSKA TO NIE BIAŁORUŚ gdzie ludziom daje się tylko w du... a ci nie mają prawa nawet się odwołać. Pamiętajcie o tym! A panowie z PSR powinni w końcu zacząć ścigać prawdziwych przestępców, kłusowników, mięsiarzy a nie skupiać się na utrudnianiu wypoczynku nad wodą wędkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie chodzi o to by wymuszać na kimś by chodził Wisłoką za nami!. To nie chodzi o to by unikać przepisów.Wreszcie nie chodzi o to by mówić że PSR jest zła że związek jest zły że POLSKA jest zła!I niech chodzą za nami!.Ludzie mówimy o napisaniu kilku liter na pontonie!

Czy wolno jeździć po państwowych drogach samochodem bez rejestracji!?

Jak obaczysz coś niepokojącego na pontonie jakimś? To co powiesz organizacjom do których dzwonisz!?

Że coś ,że gdzieś na różowym pontonie!?

W Polsce jest tak że jak trzeba się w pewnym kryteriom podporządkować tzn że jest już źle!

Nie lepiej wydać paręnaście zł. napisać na pontonie niezmywalnym mazakiem nr., wpisać datę w rejestr i cieszyć się niedzielą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wydać paręnaście zł. napisać na pontonie niezmywalnym mazakiem nr., wpisać datę w rejestr i cieszyć się niedzielą?

Kolego to nie o to chodzi. Przypominam, że kilka linijek wyżej kolega ŁukaszZ opisywał jak to został spisany i ukarany na sądzie koleżeńskim za brak kapoków. I to właśnie sprowokowało mnie do reakcji. Bo czy nie lepiej zająć się ściganiem kłusowników niż czepiać się kogoś, kto płynie zarejestrowanym pontonem po rzece, w której wody po pas i choćby nawet chciał się utopić to nie da rady za brak kamizelki ratunkowej. To jest kpina i szukanie jelenia wśród bogu ducha winnych wędkarzy. Jeśli tym zajmuje się straż rybacka to do du... z taką działalnością. Wszystkiego dobrego życzę a w szczególności spokoju nad wodą i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.