Skocz do zawartości

Wędkarskie zakupy na Aliexpress


krs

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, krs napisał:

Przeważnie od 3 do 5 tygodni, kurierem idzie szybciej coś koło 1 tygodnia, ale za kuriera trzeba dodatkowo zapłacić. Gumki są dobrej jakości, nie mam zastrzeżeń, mam kilka różnych nawet coś tam połowiły, szczególnie te perłowe ze zdjęcia i te wyżej.
Ostatnio znajomemu zaginęła przesyłka z kołowrotkiem, Aliexpress nie robił problemów pieniądze zwrócił co do grosza, takie podejście się chwali.
 

 

 


Masz jeszcze linka do tych gum?
Czyżby te :

Free shipping 100pcs 5cm/0.7g,7cm/2.1g Soft Fishing Lures Worm Swimbaits Silicone Bait isca Artificial Para Pesca leurre peche
http://s.aliexpress.com/MN3InMNV
(from AliExpress Android)

Sent from my E2303 using Tapatalk
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dwa miesiące czekałem na przesyłkę i w końcu się doczekałem ;) Zamówiłem sobie woblerek,  taki trochę lepszejszy za ~5$,  bardzo fajnie wykonany , jak pracuje nie wiem okaże się w maju, jak się sprawdzi dokupimy inne kolorki.

https://www.aliexpress.com/item/Retail-fishing-lures-assorted-colors-minnow-crank-80mm-8-5g/32375883404.html?spm=2114.13010608.0.0.tja3B9

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekałem 2mc, myślałem ze paczka zginęła a tu w skrzynce patrze jest :) Zamówiłem sobie wiertło z igła do kulek i peletu cena to 1.05$ nie rózni sie od np. Trapera.

https://www.aliexpress.com/item/3-in-1-Combo-Set-Carp-Fishing-Rigging-Bait-Needle-Kit-Tool-Set-Multiple-Function-Fish/32729516442.html?spm=2114.13010608.0.0.C6NlDf

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przestroga;     Zakupiłem na Aliexpresie 2 kołowrotki w cenie 31$ za oba, przesyłka w cenie . Niestety paczka wpadła w łapy celnikom z Zabrza, efekt pracy dzielnych funkcjonariuszy przeszedł najśmielsze oczekiwania !!!!    Zapłaciłem  43,50  pln  (czterdzieści trzy złote pięćdziesiąt gr) ; w tym cło :  26 pln ,pozostała część to opłata za otwarcie paczki,otaksowanie i przesyłka na mój adres. Samo oclenie towaru za niecałe 120 pln można przełknąć (26pln),trudno-przepisy-miałem pecha...    to większa część kwoty , którą zapłaciłem to rozbój  w pełni słowa znaczeniu.!!!!!!!!!!      Od tej pory każdy celnik to mój wróg!      Na pocieszenie dodam, że z takim rabunkiem spotkałem się po raz pierwszy, a trochę rzeczy z Chin zakupiłem i to dużo droższych. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gabriel napisał:

Łukasz, na który model się zdecydowałeś?

Jak wypada wizualnie i na sucho w parówaniu z np Ego?

 

https://www.aliexpress.com/store/1190592

Pokusił bym się o stwierdzenie że to są wędki które sprzedaje EGO ;)

Ja kupiłem najtańszą wersję, model Extreme - wykonanie poprawne. Blank prosty, bez zbytnich nadlewek lakieru - ogólnie nie mam się do czego przyczepić chociaż już teraz widzę że korek to portugalski nie jest ;) Z minusów może wędka jest troszkę przesztywniona nie tam gdzie trzeba ale i tak w tej kasie jak dla mnie super tym bardziej że ciężkie łowienie na muchę to dla mnie mało istotna forma wędkowania :) No i to na pewno nie jest 10tka - dał bym jej takie może mocne 8 ;) Jak pogoda pozwoli to jeszcze się z nia bujnę na Rzemień.

Edytowane przez LukaszZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ego Pike to na 100% v-acces z ali.

Porównywałem oba kije i całe zestawy oferowane przez Ego i te z ali.

Kai .. pisanie ze cebulaczki kupują jest nie na miejsc.

Równie dobrze tak samo można napisać o prawie każdym kiju który kupujemy w PL. Bo 90% z ich pochodzi z dalekiego wschodu.

Prawie każdy kij muchowy oferowany prze Trapera można kupić na ali.

 

Kupując w Polsce dajesz naszym rodakom prace,  podatki, nakręcasz usługi (min reklamowe) a dodatkowo masz gwarancje. Co w przypadku gdy coś połamiesz w kiju z ali bywa kosztowne, a nawet kończy sie konieczność kupienia nowego kij. A nie wymiana jednego segmentu za 60pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.