Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ponownie biczowaliśmy z Lobosem wodę. Jak zwykle Seru okazał się bezkonkurencyjny z tym, że tym razem i mnie udało się coś wyjąć. Do tego bardzo ładna sztuka uwolniła się po wejściu w korzenie.

Rybki odpowiednio 62, 62 i 69,5 Lobosss miał jeszcze jednego 64 cm i dwa pod 50.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponownie biczowaliśmy z Lobosem wodę. Jak zwykle Seru okazał się bezkonkurencyjny z tym, że tym razem i mnie udało się coś wyjąć. Do tego bardzo ładna sztuka uwolniła się po wejściu w korzenie.

Rybki odpowiednio 62, 62 i 69,5 Lobosss miał jeszcze jednego 64 cm i dwa pod 50.

Piekne pieski panowie. Jednak Wilcza to chyba najbardziej łowne łowisko jeśli chodzi o drapieżniki, w szczególności sandacze. Tym bardziej szkoda że nie w naszym kole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że Lobosss im nie odpuszcza:D.Kolega także pływał wczoraj, niestety wyniki miał mizerne więc sami widzicie co to znaczy dobra miejscówka;).

Jednak Wilcza to chyba najbardziej łowne łowisko jeśli chodzi o drapieżniki, w szczególności sandacze

Rybna w sandacze to Wilcza była 5-6 lat temu i wierz mi że złowienie kilku ładnych sztuk w ciągu dnia nie było niczym nadzwyczajnym,teraz zostaje tylko poranek lub wieczór.Znam ludzi,którzy w tamtych latach siedząc 2 miesiące non stop na zbiorniku złowili ponad 300:eek: sandaczy łowiąc tylko na trupka.Oczywiście wszystko "worowali":mad:,na szczęście od dwóch lat widziałem ich może dwa razy na Wilczej ale ta patologia trwa niestety do dzisiaj.Ci sami ludzie i te same przyczepy,kto jest często na zbiorniku wie o co chodzi a litrowe słoiki z "zapasami" na zimę to już coroczna tradycja i niestety nie jest to żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapala, kilka porządnych kontroli z przeczesaniem właśnie tych przyczep i może poprawiłoby się trochę na Wilczej gdyby, ktoś to całe mięsiarskie towarzystwo przetrzepał dokładnie. Niestety ale chyba nie pod władaniem PZW TBG. Ostatnio miałem kontrole ale to też z rzeszowskiego chyba bo przez krótkofalówke pytali się o wymiary tarnobrzeskie. Powinni zrobić licencje tak jak było wcześniej i polnowac tak jak to robią na Szymanowicach chłopaki z koła w Klimontowie. Dwie kontrole dziennie nie są niczym nadzwyczajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Wybieram się w ten weekend do znajomych w okolicę Wilczej i postanowiłem, że odwiedzę przy okazji ten zbiornik. Niestety nie będę dysponował środkami pływającymi, więc mam wielką prośbę o jakieś rady gdzie najlepiej się ulokować jeżeli chodzi o łowienie z brzegu - mam zamiar połowić trochę na grunt, a jak już mi się znudzi to i pospininguje trochę :)

Czy numer, który przewijał się wcześniej (17) 22-83-186 jest aktualny jeżeli chodzi o opłaty - chodzi mi o licencję 3-dniową? Ile ona teraz kosztuje?

Z góry dziękuję za wszelkie rady,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@icon,jeżeli będziesz chciał łowić od strony drogi to do dyspozycji masz cały odcinek wału od zapory do rzeki.Tam najczęściej siadają ci którzy chcą połowić z gruntu,zresztą w weekend pewno trochę wędkujących się pojawi.Jeżeli chodzi o podany numer to nie wiem czy jest aktualny,najlepiej podjedź pod zaporę (taki wysoki budynek) tam na pewno dokonasz opłaty.Z tego co mi wiadomo to dniówka kosztuje 20zł ale nie jestem tego pewien.

Prawdopodobnie będę spiningował z pontonu na Wilczej w piątek i sobotę na priv masz kontakt,zadzwoń to podpłynę i coś pomogę.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z dwóch wolnych dni wybrałem się wczoraj popołudniu z kumplami na Wilczą. Chcąc uniknąć porannego pakowania się w pośpiechu, postanowiłem zostać na nockę.Efektem wieczornego jak i poranne biczownia wody były dwa sandacze i jeden szczupak (wymiarowo niezadawalające),kilka niezaciętych brań oraz atak szczupaka i obcięcie gumy powyżej wolframu a więc dość mizernie.Za to noc upłynęła w miłej i przyjemnej atmosferze;).Na zbiorniku cisza jak na cmentarzu,zero brań na grunt,tylko ten przeklęty alarm w komórce,wrzeszczący że już piąta i trzeba zbierać graty i wypływać.Tak to już jest z tymi nockami na rybach,dziwnie ciężko rano wstać:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lekko mi ostudziło zapał:cool:. Dopompowałem ponton, naladowalem akumulatory i miałem jechać popołudniu.

Wczoraj podjechałem na grzyby w okolice Wilczej:(, a przy okazji chciałem sprawdzić jak z dojazdem po deszczach. W okolicach mostu troche porzucałem i miałem jednego sandacza (50 cm):)- potem niestety wypłoszył mnie deszcz. Przy trzcinach nieźle szczupak chałasował.

@rapala- wybierasz się jutro, jeśli tak to o której godzine - odsetki mi lecą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala- wybierasz się jutro, jeśli tak to o której godzine - odsetki mi lecą

W sobotę rano na pewno nie dam rady ale jeżeli jutro się wybierasz to może bym zaglądnął tak gdzieś koło południa.Koguty wrzuciłem dzisiaj rano do schowka w samochodzie,tak żeby nie zapomnieć.Jeżeli pogoda dopisze będę z pontonem na zbiorniku w poniedziałek rano;).

@Miko i @opelot śmiało śmigajcie na Wilczą,to że ja nic nie połapałem nie znaczy że Wy tez nic nie połowicie.Może wieczorem coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wcześnie rano wybrałem się z moim pływadełkiem na Wilczą.Cztery godziny spędzone na zalewie i żadnych efektów, nawet pobicia. W tym samym czasie pływały jeszcze trzy inne pływadła, ale wyników także nie miały.Chyba trzeba będzie poczekać, aż woda trochę opadnie, bo jak na razie totalna lipa.

Edytowane przez Miko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.