Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Penwie jakieś pojedyncze sztuki tak ale jak masz takie szczęście polecam totolotka zamiast ryb .

Tam ogólnie cienko z ryba szczególnie widać to po 2 dniowych zawodach spinningowych .

Zbiornik piękny ale t kraina krapia i leszczyka .

Edytowane przez jacob1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś koło 10 ale w między czasie się łowiło ryby szcuzpaki i sandacze nawet lekko ponad 70cm .karpie po 5kg węgorze itp.

Obecnie nie ma tam nic co widać po zawodach spinningowych .

Jakieś sumy lowili w zeszłym roku do 180cm .ale też się pewnie skończą bo wyzra .

Łowisko by się już dawno odrodziło gdyby nie miesiarstwo .

Obecnie gatunki dominujące to krąp i leszczyk .

Edytowane przez jacob1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na wilczej nie ma ryby i prędko nie będzie chyba, że ktoś lubi leszcze, krąpie i cała masę innych smieci łowic, jest sandacz i szczupak. Początkiem września dwa aligatory(szczupaki) powyżej metra siały spustoszenia ale po tygodniu sie uspokoiło. Miejscowi czasami cos wyciagną ale na palcach u jednej ręki mozna policzyć okazy wieklości 60-75cm które zostały wyciągnięte po spuszczeniu wody. Z mojej strony w tym roku wyciagnąłem ok 50kg leszcza 20-40cm max no i jednego karasia ok 1,5kg poza tym nic czy dużo czy mało nie wiem ale każda sztuka wróciła do wody, robiłem połowy kontrolne o różnych porach dnia i nocy na różne sposoby jednym słowem szkoda pieniędzy na opłaty. zbiornik w tym momencie jest idealny do nauki łowienia dzieci. Ryby nie ma i nie bedzie bo nikt nie zarybia a Ci którzy dopuścili do katastrofy ekologicznej kilkanascie lat temu powinni być odrazu skazani a ich majatki przeznaczone na odbudowę tego co zniszczyli bo czasy kiedy wyciągało sie karpie powyżej 15kg popłyneły razem z wodą. w koncu zbiornik PZW  a kto miał do czynienia z PZW ten się w cyrku nie smieje. pozdrawiam

Edytowane przez szuwarek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.