Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co ,,nowe" władze zrobią. Oburzenie w tym okręgu też sięgnęło jakiejś tam górnej granicy tolerancji i mam nadzieję, że poskutkuje to zmianami w zarządzie. Sam zalew może w końcu będzie miał regulamin jak na innych zbiornikach i nie będzie traktowany po macoszemu (także podczas zarybień). Jak widzisz na forum O.RZ. też ma wielu przeciwników wiec może lepiej dać szansę nowym władzom... tylko trzeba ich wybrać.

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca czekałem z opłaceniem karty czy Wilcza będzie dalej u nas czyli w Tarnobrzeskim czy w Rzeszowskim, kibicowałem Wam bo Tarnobrzeg to banda złodzieji i to co zrobili z Wilczą to masakra, w tym roku byłem częto na Wilczej z łódki bo z brzegu drapieżnika nie złowi to juz przeszłość niestety z łódki to też nie lada sztuka, chyba że się ma swoje miejscówki bankówki, byle pływak nic nie zwojuje, szczupaka nie złowiłem były okonki w tym jeden większy i małe sandaczyki i 2-3 sztuki wymiarowe chyba ale to znak że coś z tego może będzie za jakiś czas, a i trafil się karp 90cm na gumę fish arrow. Tarnobrzeg ma teraz jezioro tarnbrzeskie i Szymanowice więc w dupie mają Wilczą więc lepiej by było jak oddają Wam tą wodę a ja chętnie zapłacę Rzeszów i ewentualną licencję jak było kiedyś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@viking-82a no niestety nic dodać i nic ująć. Sam przeszedłem całkowicie z okręgu tarnobrzeskiego do rzeszowskiego. Po prostu już nie mogę patrzeć na to co oni tam odwalają. Wilcza to przykład sposobu działania tego okręgu z tbgku. Przykład : my z brzegu nie mogliśmy na jesieni łowić na trupa a inni z łódki mogli w najlepsze czesać tę wodę. Szkoda trzępić mordę na nich. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U nas w kole było nie dawno zebranie, mocno był poruszany temat Wilczej i jakiś ważniak z Tarnobrzega tłumaczył dlaczego tak mało się zarybia a najważniejsze dlatego że Wilcza jest zalewem na rzece i zarybienia mogą być robione jak do rzeki czyli sporo mniej a najgorsze jest to że jakiś ichtiolog z Rzeszowa stwierdził że jest to zbiornik linowo-szczupakowy i sandacza wpuszczać nie wolno i temat pozamiatany, będą same karpiki i masę jazików a myślałem że się coś zmieni na lepsze a widzę że zmieni ale na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sami panowie widzicie że siedzą tam na tych stołkach co nie mają pojęcia o wędkarstwie. Wilcza wola to zbiornik typowo pod sandacza, dużego karpia czy amura. I nie jest to typowo zbiornik linowo-szczupakowy. Ciekawe czy oni w ogóle na oczy widzieli takie zbiorniki ?:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Domek1995, nie do mnie te pytania dlaczego karpiki, dla dziadków żeby nie szumiały a ich jest większość z tego co wiem Wilczej Tarnobrzeg nie odda jeszcze przynajmniej przez 5 lat :( W tym roku spróbuję pojeździć z łódką na Nielisz tam jeszcze coś pływa, tyle że trochę daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
13 godzin temu, krzysiek131286 napisał:

a co ma skubac?sama woda tylko została

 

Bez przesady ani to pustynia  ani eldorado. Woda PZW jakich wiele.  Byłem kilkanaście razy, coś można wydłubać. Jedynie co mnie martwi to jej użytkownicy. Okupują miejscówki co niektórzy całe lato. Biorą wszystko i w każdej ilości. Słyszałem rozmowę sąsiada na stanowisku obok jak dzwonił do kumpla " Stary leszcz bierze jak szalony mam już dwa wiadra. Bierz wolne i przyjedź."  Co wyciągną to w krzaki do wiadra. Po wekendzie stosy łusek i wyfiletowanych korpusów to standard. Jeżdżę tam już od 5 lat i co mnie najbardziej martwi nie miałem i nie widziałem żadnej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.06.2017 o 19:07, www2020 napisał:

Pytanko mam. Czy PZW Tarnobrzeg został postawiony przed sąd za niegospodarność rybami podczas spuszczenia wody na jesień w 2013 roku?

nie słyszałem o tym by ktos w tej sprawie został oskarzony

zapewne cały zarzad pzw tbr wraz z prezesem maja sie dobrze:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

2 wieczory siedziałem na wilczej na spławik na na źywca.pierwszy dzień koło krzyźa a w drugi na betonach. Drapieznik chyba chodzi bo drobnica skakała jak głupia w pierwszy dzień jednak brania nie zaliczyłem ani jednego. Byłem teź na wyprawie na suma na wakacjach jedna wedka na bojke na krąpia druga na spławik podwodny na filet z płoci jednak efekt ten sam zero brań. Nie mam pomysłu na te ryby z wilczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.