Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Zalew jeszcze zamarznięty.

Łowiłem na rzece na spławik wyniki były kiepskie, później na bocznego troka okonie brały jak głupie nieduże, bo takie do 22cm, ale zabawa była bardzo fajna ,było też kilka obcinek szczupaków.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez seba6666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie sobota to reflektowałbym na kiełbaskę z grilla i okonie. Na dniach chciałbym pojechać zapoznać się ze zbiornikiem. Jakieś wskazówki którędy dojechać nad wodę? Będę jechał z Rzeszowa przez Głogów Młp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się coś. Nie znalazłem opcji edytowania postu więc pisze nowy. Szukając informacji na temat Wilczej Woli zalewu Maziarnia znalazłem informacje że jest to łowisko specjalne licencjonowane.

Opłaty wynoszą:

dobowa - 10 PLN, 14 dni - 50 PLN, roczna - 100 PLN

Jeżeli mam wykupione znaczki na Okręg Przemyski, w tym porozumienie na Okręg Krosno i dopłaciłem 50 PLN do porozumienia na wody Okręgu Tarnobrzeg to czy muszę uiszczać dodatkowe opłaty? W wykazie wód PZW Tarnobrzeg nie ma żadnej adnotacji o tym że jest to zbiornik z dodatkową opłatą czy też zbiornik tylko dla członków PZW Tarnobrzeg.

Ktoś pomoże wytłumaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilku masz stare dane skąd je wytrzasnąłeś:eek:.Dopłata do zbiorników na o.tarnobrzeski 160 zł i łowisz do bólu:D.

@raftik,już pisałem że tego roku prawdopodobnie nie będzie możliwości dokonania opłaty w "wodomistrzówce" koło zapory.Pozostaje ul.akacjowa albo najbliższe koło PZW Tarnobrzeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala:

www.łowiska.pl

AgroLipnica - Zalew

Strony wyglądają trochę przestarzale, ale nie chciałem się niemile zaskoczyć podczas moczenia kija ;] (kto pyta nie błądzi).

Tak jak wspominałem 50 PLN zapłaciłem już i mam wklejony znaczek na wody górskie. jestem w okręgu PZW Przemyśl i według porozumień mogę łowić na wodach PZW Tarnobrzeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niewiem jak w tym roku ale w 2011 opłaty na zbiornik Wilcza Wola mozna było zrobić w Kolbuszowej w sklepie wędkarskim na ul. Rzeszowskiej. :SKLEP WĘDKARSKI EXTREME-FISHING

W podanym linku do strony sklepu znajdziecie numer tel. można zadzwonić i zapytać jak sprawa wygląda w tym roku. Być może nie trzeba będzie do Tarnobrzega gonić. A w kole do którego należe ( Raniżów) opłatami zajmuje się sołtys wsi. Jak by ktoś potrzebował namiary to podam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie opłacenie WW z tego co rozmawiałem dzisiaj z właścicielem sklepu, w tym roku również będzie możliwe w Kolbuszowej, o ile mam dobre informację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już żadnych wiadomosci:) fotek nie wstawiam skoro coś przeszkadza.Rybki wróciły do wody.

@Kajtelek nie obrażaj się, po to mamy regulamin aby go przestrzegać. Spróbuj zapodać zdjęcie szczupaka złowionego w okresie ochronnym np. na jerkbaicie na którym się udzielasz, reakcja moderatorów będzie podobna.

http://www.fishing.org.pl/f6/zasada-publikowania-zdjec-w-serwisie-362/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli

"Dla niezrzeszonych posiadających kartę wędkarską oraz osób nie posiadających karty wędkarskiej i stałego zameldowania w Polsce.

1. Składka okresowa dla niezrzeszonych 1-dniowa 60,00"

Musze poszukać jakiegoś komercyjnego łowiska i bula zaspokoić :)

Hm poczytałem jeszcze i jest druga opcja:

"Składki okresowe pełne uprawniające, członków PZW, do wędkowania we wszystkich wodach Okręgu wszystkimi dozwolonymi w Okręgu metodami

1. Składka okresowa dla członka PZW - 1-dniowa 20,00"

W sumie to jestem zrzeszonym członkiem PZW tylko okręg rzeszowski... Hmm jutro zadzwonie i sie dowiem.

Edytowane przez trelemorele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.