Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

@ziomek,o jakim przenoszeniu ryby oni mówią?Z tego czego się dowiedziałem już sporo ryb spłynęła w Łęg poniżej zapory...!Reszty możesz się domyślić.Na rzece pod mostem jest może 50cm wody a jej kolor przypomina kawę.To jakaś patologia aby dopuścić do tego aby wszystka ryba ze 150ha zbiornika koncentrowala się na kilkunastu hektarach pod zaporą przy otworzonej śluzie i całkowitemu zakazowi połowu!Ten zbiornik to jedna wielka bomba ekologiczna z gnijącą masą małży! A co z płazami ,które są pod ochroną? A co z rakami?MASAKRA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze fotki

- - - Updated - - -

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z Wilczej,goście łowią z łódki na dobre i się zakazem nie przejmują.Zadzwoniłem do PSR to gość powiedział że był tam w piątek i nie będzie tam nocował żeby pilnować.Zresztą on nie będzie mi się tłumaczył.Szczerze mówiąc jestem po tej rozmowie w szoku:eek::eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szlag człowieka trafia jak czyta o takim podejściu funkcjonariusza służby państwowej do zgłaszania łamania prawa.Funkcjonariusza ,którego OBOWIĄZKIEM jest przyjmowanie takich zgłoszeń,podejmowania określonych działań za które ma płaconą pensję z budżetu państwa czyli naszych podatków!Dlatego ,na każdy taki przypadek lub podobny ,powino być składane zażalenie za zaniechanie czynności służbowych przez takiego funkcjonariusza .Adresatem takiej skargi powiniem być przełożony a najlepiej organ państwowy,który w/w służbę powołał.Czarę goryczy dopęłnia fakt to co obecnie dzieje się ze zbiornikiem,który ze względu na masakrycznie niski poziom wody powinien być kontrolwany ze szczególnym nasileniem.

Tak sobie pomyślałem jak można udowodnić funkcjonariuszowi,urzednikowi itp. ,jego aroganckie podejście do obowiązków a także do nas jako obywateli.Żeby z góry nie stać na złej pozycji i słowo nie musiało być przeciwko słowu,mam pytanie ,czy ktoś zna aplikację na telefon ,ktora pozwala na zapisywanie na nim rozmowy telefonicznej?Napewno ułatwiło by to w rozwiązaniu wielu spraw.

@ziomek,trzeba było robić zdjęcia.A czasami nie był to jasny ponton z granatowymi wstawkami ok. 3m długości i jednym "rybokiem"?

Panowie ,MUSIMY walczyć z tą PATOLOGIĄ!

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba rok temu też była taka sprwa nawet to było w uwadze na tvn nagłasniana też spusćili wodę tony ryby sie zmarnowały . Dzienikarz który sie tym zajoł chodził od urzędu do urzędu i każdy zwalał wine na drugiego nikt nie wie co sie stało . Ale u nas w Kraju już tak jest nikt nie odpowiada za nic jeśli by ktoś za coś dobrze beknoł jeden z drugim to potem by sie na drugi raz zastanowił co robi . My płacimy skladki a oni i tak robią co chcą z naszą kasą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla tego powinniśmy takie sprawy nagłaśniać,pisać o każdym przypadku łamania prawa oraz informować wszystkie media,tak jak to jest np. w Niemczech.W końcu zacznie się smrod unosić i będą musieli coś robic!

Panowie takie tematy w osobnym poście o problemach naszych łowisk!!!Tak mi pisano gdy podejmowałem podobne klimaty... traktujmy się poważnie...

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z aparatem zostawiłem w aucie ,goście łowili z łódki może to tubylcy.Widziałem też kilku spinningistów taplających się w błocie którzy się z nimi witali.Goście wyubierani w spodniobuty wychlastani błotem po szyje co to za przyjemność.Obraz nędzy i rozpaczy.Pojechałem na Wilczą za grzybami było fajnie sporo znalazłem ale to co zobaczyłem na własne oczy na zalewie szybko zepsuło mi humor.Horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno i kupa mułu...:mad:.Z nieoficjalnej informacji od kolegi wiem ,że rozmawiał telefonicznie z jednym, z "działaczy" okręgu TB.Na zadane pytanie: Czemu przed spuszczeniem wody nie zostały dokonane odłowy ryb?" ów "działacz" najpierw coś zabełkotał ,potem chwile się pomotał szukając właściwych słów a na koniec stwierdził ,że: "Nie odławiali bo to... zbiornik retencyjny a nie wędkarski" :eek: .Alleluja!:D

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha sorry... bez urazy, dla tego "działacza", ale nie mogę się oprzeć... Retencje to ten "działacz" powinien zastosować co do swojej mózgownicy. Wtedy mógłby nagromadzic nadmiar wiedzy, który nikomu jeszcze nie zaszkodził. Tak to tylko małe korytko szarych komórek się tam sączy... podobnie jak woda na Wilczej Woli. Tłumaczenia tych Panów są żałosne. Chamska dygresja, ale nie umiem inaczej spojrzeć na taką obojętność osób, które są odpowiedzialne za stan naszych wód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem świadkiem jak jakiś "działacz" z tamtego okręgu kilka dni przed spuszczaniem wody z zalewu robił zakupy u p. Kosiorowskiego, akurat rozmawiali gdy wszedłem i ten koleś twierdził, że będą spuszczać więc trzeba zapolować na te największe :eek::mad: same gumy na szczupłego i sandała w ilości przyprawiającej o zawrót głowy:eek: chyba brał też dla swoich koleżków bo było tego sporo:confused: massacra:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat bedziemy miec nowe sandacze, leszcze itd itp... Natura sobie poradzi z katastrofa ekologiczna a co dopiero z ludzka glupota. Pan o ktorym piszesz to typowy przedstawiciel grupy nieedukowalnych cwiklowych prostakow, ktorzy wyznaja zasade "jak ja go nie zjem to ktos inny to zrobi". Juz tacy sa Polacy. Dobra wiadomosc jest taka ze i tak wygramy z nimi. Wiekszosc z nas juz sie nauczyla szacunku do wody i wszystkiego co w niej zyje i bedzie przekazywala to dalej, wiec dni miesiarstwa sa policzone. W innym wypadku w wodzie nie zostanie nic co mozna bedzie zjesc i tez miesiarstwo zniknie. Kto wie... moze przerzuca sie na korzonki i beda latac po lesie.

Sent from my LG-MS770 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wrzucam zdjęcia z dzisiejszego dnia z wielkiego kłusownictwa to żenada trzeba coś zrobić z tym okręgiem ja napisałem do uwagi w tvn poczekam na opowiedz jeśli to nie pomorze chcę się spotkać z prawnikiem który pomorze mi zaskarżyć pzw i jego status z którego się nie wywiązał i tu z góry proszę o waszą pomoc jeśli ma ktoś zdjęcia proszę op przesłanie bardzo mi pomogą ja jutro jadę rano na zbiornik aby zrobić jeszcze więcej zdjęć i filmików

- - - Updated - - -

Ten proceder dzieje się na całej długości zbiornika i poniżej jego na rzece ludzie taplają się w błocie i wyciągają ryby na razie interesują ich tylko duże ryby potem wezmą się za mniejsze to co niósł to były same sandacze a w tych deskach poniżej zapory zaklinowany jest duży sandacz porażka i żenada nie można okręgowi tego odpuścić na zbiorniku wprowadzono całkowity zakaz wędkowania ale nie kłusowania podczas robienia tych zdjęć był obecny patrol bodajże z Raniżowa nie wiem dokładnie popatrzyli bo ktoś zadzwonił i pojechali nikt się ich nie bał pzw to dno z zalewu w Janowie lubelskim potrafili odłowić duże karpie i przetrzymać je w stawie na czas remontu tu nie zrobili nic ja wypisuje się z takiego związku!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.