Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

....No to nie ma z Ciebie żadnego "Pożytku" ... heheheh:), dobry bełkot nie jest zły.. zawsze można się wytłumaczyć z każdej sytuacji w przypadku PZW.

Pan Antoni po raz kolejny pokazuje ze PZE ma w dupie zwykłego wędkarza a najbardziej lubi przytulać zielone banknociki.

Po prostu nic się nie stało. Standardowe tłumaczenie PZW. A wędkarze nadal płacą. I właśnie pokazano im za co płacą.

Za PZW które nie robi nic i nie słucha nikogo.

Dobrze że można nie należeć do tej chorej organizacji.

Edytowane przez robbox4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam... Dochodzę do wniosku, że Panowie z ZO PZW Tarnobrzeg sami na siebie kręcą bacik :D

Twierdzenie, że rybki nie są ich, a skarbu państwa to kopanie dołka pod własnymi nogami. Dlaczego ??? Bo gdyby były związku to byśmy im mogli... ale skoro są skarbu państwa, a PZW jest tylko dzierżawcą to mają problem...

Głupotą i niekompetencją narazili na straty skarb państwa, rybki pokradziono i teraz jest zagwozdka... jak udowodnić że są w rzece jak ich tam nie ma :confused: Mam nadzieję ,że odpowiednie urzędy jednak się obudzą i sprawa pójdzie do prokuratury:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie artykułu w "WS" nie wiem nic. Kolega M. Porada nie zabrał głosu w tej sprawie. Nie było odzewu ani w wątku Wilcza Wola, ani odopwiedzi na prywatną wiadomość, którą mu w piątek wysłałem. Mysłałem, że uda się jakoś na skróty dotrzeć do redakcji, ale niestety sie zawiodłem. Mimo wszystko spróbuje coś zdziałać w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ciężko jest cos zdziałać nie jest to proste a wręcz prawie nie możliwe kolega podsuną mi niezłą myśl (czego nie założycie sobie stowarzyszenia aby chronić ryby tak jak my) i tu jest dobry pomysł kolega jest z pomorza a należy do stowarzyszenia miłośników rzeki Parsęty. Jako stowarzyszenie na pewno można więcej zdziałać a jednocześnie poniekąd darmowo się finansować aby mieć środki na działanie. Obecnie jest tylko masę szumu wokół wilczej woli ale wszędzie gdzie dzwonie i pytam jestem pierwszy dużo się mówi a niewiele robi ludzie piszą tylko do okręgu a to jak walenie głową w mur ich to i tak nie ruszy statut jest tak sformułowany że są nie do ruszenia święte krowy. My wędkarze oczywiście ci którzy nie nastawiają się na mięso powinniśmy się zrzeszyć i pokazać innym ze morze być cos poza pzw co morze pomóc w chronieniu naszych rzek i zbiorników wodnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie stowarzyszenia to jestem zdecydowanie na tak, ale to trzeba się spotkać i pogadać. Są pewne wytyczne co do organizacji takiego twóru jakim stowarzyszenie. Mogłoby być "Stowarzyszenie Przyjaciół Łęgu i Przyrwy" :D Ogólnie jakie by nie było to zawsze to już krok do przodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie! Nie było mnie tu parę dni wiec było trochę czytania ;) Bywając na karpiach podsunął się mi i koledze o kiju pomysł żeby większość nas kolegów udzielających się tutaj na forum założyła składkę pienieżną co można było by spłacić adwokata i spokojnie wytoczyć sprawę do sądu przeciwko prezesowi okręgu tarnobrzeskiego. Przecież tego tak nie zostawimy, nie po to tyle szumu robiliśmy itp. Jak zaczęliśmy dobrze to musimy dobrze skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja z innej beczki... Skoro p."Prezes" i p.Rzecznik ZG PZW twierdzą, że ryby nie są właśnością PZW ani wędkarzy tylko Skarbu Państwa to mam prawo (skoro zapłaciłem składkę PZW-a jej część idzie na zarybianie zbiorników w Polsce) poprosić o wystawienie kwitu darowizny ryb zarybionych przez PZW dla Skarbu Państwa? Albo chociaż kopii umowy darowizny której dokonało PZW dla Skarbu Państwa? Bo jak rozumiem ryby były przekazane zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce...

Zakładam, że na zalewie WILCZA WOLA były jakieś zarybienia ??

Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam sie dzieje to głowa mała niedziela południe gosc za zapora napiernicza spiningiem nie krepuje sie nic mimo tylu ludzi co sie okazuje nic nie ma, spotykam wieczorem kolege mowi rano goscie z siatką i napierniczaja dosc sporo sztuk wyciagneli za zapora w tych płytach betonowych, W strefie ochronnej jeden na drugim ze spiningami.na srodku zalewu ludzie dalej chodza myslac jeszcze ostatek wyciagnac tej ryby

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam sie dzieje to głowa mała niedziela południe gosc za zapora napiernicza spiningiem nie krepuje sie nic mimo tylu ludzi ...

No cóż , jak to mówią: „Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia” bo trochę inne stanowisko w tej sprawie ,zajmuje komendant PSR w Rzeszowie :

Czy ktoś przynajmniej walczy z kłusownikami? – Patrolujemy i monitorujmy teren 24 godziny na dobę i tylko raz zatrzymaliśmy kłusowników z podbierakami, a sprawę przekazaliśmy policji z Kolbuszowej. Nie zauważyliśmy jednak jakiegoś wzrostu kłusownictwa w tym rejonie – tłumaczy Jan Kocur, komendant wojewódzki Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie.

(za Woda z zalewu spuszczona, a kłusownicy tylko zacierają ręce | Super Nowości

I bądź tu człowieku mądry ...Komu teraz wierzyć?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapala te ich tłumaczenia to ja już nie wiem czy się śmiać czy płakać... Oni nie zauważyli jakiegoś wzrostu kłusownictwa w tym rejonie? hehehehe. Dobre. Jeżeli na wilczej Woli nic specjalnego się nie stało to aż się boje spytać tych panów gdzie w naszym rejonie miały miejsce "grubsze" akcje kłusownicze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich. Proszę pamiętać o Regulaminie forum, szczególnie o pkt. 2:

Zabronione jest umieszczanie materiałów o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.

Wszelkie tego typu posty będą nagradzane ostrzeżeniami i blokadą konta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapala te ich tłumaczenia to ja już nie wiem czy się śmiać czy płakać... Oni nie zauważyli jakiegoś wzrostu kłusownictwa w tym rejonie? hehehehe. Dobre. Jeżeli na wilczej Woli nic specjalnego się nie stało to aż się boje spytać tych panów gdzie w naszym rejonie miały miejsce "grubsze" akcje kłusownicze...

...Albo co przez te lata od powstania zbiornika działo się na Wilczej:D

Jak tak analizuję całą tą sytuację, to pomimo całego tego zniszczenia jakie został tutaj przedstawione, jest jedna bardzo pozytywna rzecz o którą było by trudno jeszcze kilka lat temu a mianowicie : SOLIDARNOŚĆ WĘDKARZY.

W dobie swobodnego dostępu do środków masowego przekazu, mediów,internetu ,informacja o tego typu bulwersujących sprawach ,jest w stanie w ciągu kilku godzin dotrzeć do tysięcy a nawet milionów ludzi.I może my jako pojedynczy wędkarze nie mamy dużego pola manewru (statut naszej "kochanej" organizacji tak został napisany aby możliwość taka była znikoma) to jednak tworzący niezależne, społeczności internetowe ,mamy dużą siłę w nagłaśnianiu oraz informowaniu mediów o wszelkich przejawach łamania prawa .Nie mamy możliwości aby odwołać niekompetentnych ludzi ,którzy podejmują drastycznie błędne decyzje ,nie mamy możliwości prawnych aby ich rozliczyć ale może dzięki temu ,że takie sprawy nie są nam obojętne ,piszemy ,dyskutujemy oraz informujemy o nich media ,społeczeństwo będzie piętnowało takich i im podobnych ,zmuszając ich tym samym aby sami opuszczali swoje ciepłe posadki.

Ciekawi mnie jeszcze jedno a mianowicie jakie stanowisko zajmie zarząd o.tarnobrzeskiego w tej sprawie? Zapewne poczęstuje nas kolejną porcją niestrawnych informacji.Ale czy nie będzie to przypadkiem dalsze kręcenie bata na swoje plecy? A może wreszcie zachowa się honorowo,uderzy w piersi i przyzna do winy?Wątpię.

Oczywiście sprawę Wilczej Woli nadal trzeba monitorować.

Aby trochę rozluźnić atmosferę ,wygrzebałem w zasobach internetu tekst ,jednego z moich ulubionych twórców humoreski Andrzeja Poniedzielskiego :

"Polska, to kraj wielkanocny, Bo jest to rzecz niesłychana, by było tyle jaj , z decyzji jednego barana".

(bez żadnych podtekstów)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam sie dzieje to głowa mała niedziela południe gosc za zapora napiernicza spiningiem nie krepuje sie nic mimo tylu ludzi co sie okazuje nic nie ma, spotykam wieczorem kolege mowi rano goscie z siatką i napierniczaja dosc sporo sztuk wyciagneli za zapora w tych płytach betonowych, W strefie ochronnej jeden na drugim ze spiningami.na srodku zalewu ludzie dalej chodza myslac jeszcze ostatek wyciagnac tej ryby
Widze ze zakazy maja za nic w dalekim poważaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.