Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Przykrym jest fakt, że przy okazji cyrku w Wilczej Woli niektóre osoby chcą coś ugrać. Osobiście dostałem 2 nazwę to niesmaczne propozycje a podpisywanie się pod cudzym zdjęciem i/lub tekstem nie dość, że jest niesmaczne to najzwyczajniej w świecie łamie ustawę o prawach autorskich i pokrewnych o czym każdy dziennikarz powinien doskonale wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Józefie nie powinniśmy zabierać głosu w sprawie, w której nie ma się pojęcia o powodach ich powstania. Zwróciłem tylko fakt na niestosowne zachowanie redaktora, nie mam nic przeciwko wykorzystaniu mojego foto do dalszej publikacji. Powiem więcej cieszę się, że echo WW nie milknie i niech każdy kto chce bierze moje fotki jakie by one nie były ale niech nie podpisuje się z imienia i nazwiska pod nimi bez mojej zgody. Kilkukrotnie udostępniałem prywatne fotki kolegom i koleżankom piszącym prace magisterskie czy licencjat. Wyrażałem zgodę na publikacje i właśnie takie ,,podpięcie się" po nie imieniem i nazwiskiem tegoż studta/tki, aby ich wkład w pracę był większy. Co w sytuacji gdy któryś z moich kolegów zostałby oskarżony o plagiat?? Lepiej takie rzeczy dusić w zarodku. Cały szum z Wilczej W. może być dobrym tematem na taką pracę. To nie chodzi o moje prywatne ego, a dobro osób trzecich w tym przypadku moich znajomych :) Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest szczyt. Mogę tego pana Zdzisława do sądu pozwać o przywłaszczenie sobie moich zdjec.

Chwila,chwila szanowny Panie.Pytałem czy mogę udostępnić Twoje cztery zdęjcia w Tygodniku Nadwiślańskim.Pytałem,wyraziłeś zgodę?Wyraziłeś.Tak samo jak kolejny kolega z Nowej Dęby milan strzepi się młodzian nie wiadomo o co..

Zależy Wam na Wilczej Woli czy chcecie przy okazji cóś dla siebie uszczknąć.Ja bym diabłu duszę sprzedał żeby wilcza wróciła do stanu sprzed spustu wody i zagłady a Wam o byle piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii się rozchodzi.A niech pisze,niech wykorzystuje,ważne że piętnuje niegospodarność ZO PZW TARNOBRZEG.

Kolego kriko,szykuj pozew,podaj mnie za świadka,a ja oświadczę ze zezwoliłeś mi powielać swoje fotki w wyższym celu.

Panie kolego milan,ja wiem co robię.I co robił będę w przyszłości.

Edytowane przez Józef
odpowiedz dla milan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wyżej opisałem wyraźnie powody mojego oburzenia. Nic do ugrania nie mam i dokładnie tak jak Pan chciałbym aby Wilcza była tą woda co za rządów Rzeszowa. RZESADZIŁEM . Chocby z pierwszych lat zarządzania tbg kiedy złowienie sandacza w ilości kilku sztuk przy dobrym żerowaniu nie nastręczało aż tylu kłopotów tak jak miało to miejsce teraz gdzie było trzeba się wysilić aby złowić cokolwiek sandaczo podobnego. Panie Józefie czas skończyć dyskusję, która do niczego nie prowadzi i proszę nie mieć mi za złe różnicy zdań co do tych fotek. Tymczasem udam się z Pawlikowskim w poszukiwaniu garbatego pasiaka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila,chwila szanowny Panie.Pytałem czy mogę udostępnić Twoje cztery zdęjcia w Tygodniku Nadwiślańskim.Pytałem,wyraziłeś zgodę?Wyraziłeś.Tak samo jak kolejny kolega z Nowej Dęby milan strzepi się młodzian nie wiadomo o co..

Zależy Wam na Wilczej Woli czy chcecie przy okazji cóś dla siebie uszczknąć.Ja bym diabłu duszę sprzedał żeby wilcza wróciła do stanu sprzed spustu wody i zagłady a Wam o byle piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii się rozchodzi.A niech pisze,niech wykorzystuje,ważne że piętnuje niegospodarność ZO PZW TARNOBRZEG.

Kolego kriko,szykuj pozew,podaj mnie za świadka,a ja oświadczę ze zezwoliłeś mi powielać swoje fotki w wyższym celu.

Panie kolego milan,ja wiem co robię.I co robił będę w przyszłości.

Pan Józef to potrafi rozwalić swoimi textami. Sprawa jest taka ze bez zgody nie ma nikt prawa podpisywać się pod cudzymi zdjęciami. To jest przywłaszczenie już, są na to procedury. Owszem Panu pozwoliłem i koledze Milanowi również ale bez takich numerów. Ta osoba która widnieje jako autor zdjecia, nie wiem skad ma te zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby przywrócić świetność tego zbiornika potrzeba około 200000zł i kilku lat żeby ta ryba urosła a ja nie wierzę że TB to zrobi. Taka smutna prawda.:(

Pewien działacz okręgu stwierdził że wpuści się tonę karpia i tonę karasia i będzie o'key.

A tak na marginesie to po ..j ja się wtrącałem z tą wilczą.Stałem się wrogiem całego zarządu okręgu,a jestem/byłem ich kolegą.Straciłem dużo,nawet na prywatnych zleceniach usług.A tu poniektórzy forumowicze wyskakują z pretensjami o prawa autorskie.A ebał to pies,mam prywatną działkę przez którą przepływa rzeczka,do zagospodarowania dolek 23 arowy.Wykopię,zapłacę podatek i nie będę się ******ał filozofami z internetu.Proszę mnie banować,ostrzegać,mam serdecznie dość towarzystwa wedkarskiego.Nowodębnskiego w szczególności.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest szczyt. Mogę tego pana Zdzisława do sądu pozwać o przywłaszczenie sobie moich zdjec.

Daj na looz - bądź dumny, że coś zrobiłeś w tej sprawie.

Ważne że temat został naprawdę dobrze nagłośniony !

Teraz należy ukarać winnych i WYMUSIĆ na Tarnobrzegu odbudowanie rybostanu !

I nie myślę tu o 1 tonie karpia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kriko pan wyżej wymieniony pełni 2 funkcje w pzw i w lokalnej grupie rybackiej i wiemy dobrze że się z szeregu nie wyłamie trzy koła się wyłamały reszta się najwyraźniej boi

Ps. z nowej dęby w zarządzie mamy 2 panów o tylu wiem reszty nie wiem bo po wyborach na oficjalnej stronie okręgu nie ma opublikowanych nowych władz

Edytowane przez kabłon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kriko pan wyżej wymieniony pełni 2 funkcje w pzw i w lokalnej grupie rybackiej i wiemy dobrze że się z szeregu nie wyłamie trzy koła się wyłamały reszta się najwyraźniej boi

Ps. z nowej dęby w zarządzie mamy 2 panów o tylu wiem reszty nie wiem bo po wyborach na oficjalnej stronie okręgu nie ma opublikowanych nowych władz

Panowie,gdybacie,domyślacie się,snujecie teorie spisku.Gdyby FAKTYCZNIE interes Wasz i PZW leżalłby Wam na sercu wiedzielibyście ,znali,nazwiska delegatów na zebranie sprawozdawczo -wyborcze ZO Tarnobrzeg.

Więc proszę się nie pluć,wiecie dobrze pod jaki obwód rybacki należy rzeka Łęg i zbiornik Wilcza Wola.

Koledzy z ZO TBG,ja również zapraszam do działania,po upływie obecnej kadencji zarządu będzie kilka stanowisk do objęcia.Macie zapewnienie obecnego prezesa,prezydium zarządu okręgu TBG.w szczególności.Zobaczymy wtedy, koledzy kabłon , kriko oraz spółki efekty Waszej działalności..

Edytowane przez Józef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Józefie ja dokładnie wiem kto od nas jest w zarządzie okręgu i nie tylko, mi chodzi tylko oto gdzie są ci ludzie i co robią.

Ps. na pewno interes pzw różni się znacznie od mojego puki status się nie zmieni to różnica na pewno będzie

Edytowane przez kabłon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ,dość już tych przepychanek,trzymamy się tematu wątku!

Wypowiedzi odnośnie PZW oraz "kadr" tej organizacji ,proszę kierować do odpowiednich tematów np. tutaj http://www.fishing.org.pl/f4/opinie-i-uwagi-dotyczace-polskiego-zwiazku-wedkarskiego-4467/

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również popieram.Ale i tak poczyniłem kroki aby wykopać dołek.W związku z tym będę miał kilkaset kubików dobrej ziemi do oddania.Ale to w przyszłym roku.Pozdrawiam.

Panie kolego,podjąłem/śmy decyzję z małżonką.Nie płacimy składek w przyszłym roku.Próżna więc polemika,więcej mi dadzą prywatne łowiska.Wy koledzy żryjcie się dalej,obrzucajcie się błoterm.Sukcesów zyczę.

Edytowane przez Józef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzeczonej

wujek też wykopał sobie dołek i zarybił szczupakiem, amurem, karpiem i innym

rybami. Miał dwa wilczury i siatkę z drutem kolczastym. Do póki w miarę mieli

możliwość kraść mu sąsiedzi ryby to było w MIARĘ spokojnie. Jak puścił psu i

pilnował wytruli mu wszystkie ryby. Pilnuj kolego z umiarem i mam nadzieje, że

masz w miarę uczciwych sąsiadów. Powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustynia Wilczo Wolska :eek:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Krwiożercze karcze z powyższych fotek zaatakowały kotwice z jednostki pływającej Oktawiana, typ Hadykówka 8kg :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

W ferworze walki stracił też jedno wiosło :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaaawno nie czytałem takiego B E Ł K O T U :mad:Okręg PZW Tarnobrzeg

...Należy tu wspomnieć, że Zalew otoczony jest ze wszystkich stron lasem...
...Tak na marginesie, może i dla usprawiedliwienia, należy dodać, że Policja z Kolbuszowej

i Państwowa Straż Rybacka z Rzeszowa, która przybyła na wezwanie, nie podjęła czynności

kontrolnych obawiając się o swoje bezpieczeństwo ze strony napierających na nich

kłusowników...

To tylko niektóre "kwiatki" ...Ten drugi cytat szczególnie przypadł mi do gustu!:D

Miłej lektury...

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak na marginesie, może i dla usprawiedliwienia, należy dodać, że Policja z Kolbuszowej

i Państwowa Straż Rybacka z Rzeszowa, która przybyła na wezwanie, nie podjęła czynności

kontrolnych obawiając się o swoje bezpieczeństwo ze strony napierających na nich

kłusowników...

Ja pitole nie wiedziałem że Policja nie ma broni a Państwowa Straż Rybacka nosi w kaburach banany. Tak należało by wnioskować z tego tekstu, bo kłusownicy rzucili się na nich z widłami i prali rybimi ogonami po pysku. Żałosne to tłumaczenie. Prezes nie winny, nie wiadomo kto wodę spuścił w obiekcie strategicznym.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.