Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Użwa mać,chyba zawału dostanę.I gdzie my teraz będziemy się bawić z tyczka.Tyle białorybu zmarnowane.To miejsce, to była nasza miejscówka między górami.Zaraz prześlę to skarbnikowi okręgu i innych okręgowym działaczom na ich prywatne telefony gdyż ich znam i mam ich prywatne telefony.Od przyszłego roku przechodzę wraz z małżonką do okręgu rzeszowskiego.Przynajmniej niech inne koło ma zawodniczkę.Ja nowodębianin olewam okręg tarnobrzeski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko jest ok, to wtedy za wszelką cenę szukają sztucznego problemu, podejmując jakiekolwiek działania(które nikomu nie szkodzą) aby się pokazać.Jeżeli chodzi o Wilczą, to założę się, ze Ci państwo stoją od dawna już w blokach startowych,stoją i czekają na człowieka, który zacznie działać w tym kierunku, a oni się najzwyczajniej podczepią pod niego. W myśl zasady że sukces ma kilku ojców porażka tylko jednego.

Panowie,a może zbiornik jest na sprzedaż ?Niszcząc rybostan obniżają cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tych filmików. Jak można było do takiego czegoś dopuścić ***** mać. Jak? Płakać sie chce. Tyle ryby zostało zabitej. A raczej uśmierconej z szczególnym okrucieństwem. KTOŚ MUSI PONIEŚĆ ZA TO KARĘ. ! MUSI!.

A tak w przenośni to: Ludziom odpowiedzialnym za ta masakrę powinno się zabrać powietrze. Wtedy by się poczuli jak te ryby i zrozumieli swoje błędy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cytuję rzecznika PZW z forum związku na temat dyskusji jaka toczy się na temat WW

"Panowie, skończcie tę przywalankę. Z tego co się dowiedziałem prace przy konserwacji jazu czołowego zostały zakończone i rozpoczęło się napęłnianie misy zbiornika. Cały problem wyniknął z tego, że wbrew ustaleniom z rybackim użytkownikiem oraz planem remontu wykonawca nie zachował odpowiedniego tempa spuszczanej wody i urochomił zarówno spust wody górą, jak i dołem, a to spowodowało problemy z zejściem ryby z rzeką. teraz sprawa się kończy, zbiornik wraca do życia, a resztę wyjaśni się w trakcie dalszych kontaktów zarówno z wykonawcą prac, jak i właścicielem zbiornika."

Bez komentarza.

A tak nawiasem to chyba prezes okręgu Tarnobrzeg został wybrany do zarządu głównego PZW na nową kadencję.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie pier..cie.Nie powtarzajcie plotek typu"jedna baba drugiej babie...mówila"Delegatami na zjazd ZG PZW z okręgu tarnobrzeskiego byli kol.Czerwiński z Sandomierza i ???(za co?)Ciepliński z Klimontowa,pod którego opieką jest zbiornik Szymanowice.Za to chyba że pościągał "karpiarzy"i tworzy za nasze związkowe pieniądze łowisko karpiowe dla wybranych.Koledzy,piszcie prawdę,FAKTY a nie pierd...cie plotek i pomówień.Tym sposobem to nas cwane,stare wyjadacze wykolegują i dalej będziecie lamentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie pier..cie.Nie powtarzajcie plotek typu"jedna baba drugiej babie...mówila"Delegatami na zjazd ZG PZW z okręgu tarnobrzeskiego byli kol.Czerwiński z Sandomierza i ???(za co?)Ciepliński z Klimontowa,pod którego opieką jest zbiornik Szymanowice.Za to chyba że pościągał "karpiarzy"i tworzy za nasze związkowe pieniądze łowisko karpiowe dla wybranych.Koledzy,piszcie prawdę,FAKTY a nie pierd...cie plotek i pomówień.Tym sposobem to nas cwane,stare wyjadacze wykolegują i dalej będziecie lamentować.

Z tym Panem Cieplińskim to jakas obcesyjna gadka bo wiem ze Szymanowice nie będą już typowo karpiowym łowiskiem, bo owo Pan Ciepliński nie chce juz tam karpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Panem Cieplińskim to jakas obcesyjna gadka bo wiem ze Szymanowice nie będą już typowo karpiowym łowiskiem, bo owo Pan Ciepliński nie chce juz tam karpi.

Jeżeli już kolego kriko to; Obsesja (łac. obsessio) – rodzaj zaburzeń lękowych, wyrażający się występowaniem irracjonalnych myśli i impulsów, którym towarzyszy przekonanie o ich ...

Obsesji to ja nie mam na punkcie Pana Cieplińskiego.Obsesję to ja mam na punkcie pseudo karpiarzy ktorzy chcieliby dyktować swoje warunki całemu światkowi wędkarskiemu.

A co kolego mówiłeś na temat Pana Cieplińskiego to....nie będę się wypowiadał.Połowisz 45lat będac członkiem PZW to jak dożyję to pogadamy.

Edytowane przez Józef
połykanie sylab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie ale pan Zdzisław Surowaniec nie jest autorem fotek zamieszczonych w echodnia. Relacje wędkarzy to jakaś fikcja. Wszystko zostało powiedziane na naszym forum lub napisane w artykule na WMH.pl, który zerżnięty i poddany delikatnej kosmetyce trafił do echa. Sprawa słuszna i popieram całym sercem robienie rozgłosu, jednak nie lubię złodziejstwa. Prawa autorskie do fotek czy ryby wynoszone z WW to ten sam problem. Kradzież! Wystarczyło powołać się na źródło, a nie przywłaszczać czyjeś zdjęcia podpisując się pod nimi własnym nazwiskiem.

Czytając posty wyżej wygląda na to, że OTBG zamiata za sobą brudy. Panowie z Okręgu J.Tarnobrzeskie nie jest najważniejszą wodą okręgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,co jest ważniejsze,zagłada Wilczej Woli czy fotki.Umieszczając fotki na forum czy udostępniając Tygodnikowi Nadwiślanskiemu trzeba było sobie zastrzec ich wyłączność.Mnie jest to obojętne,ważne że sprawa Wilczej Woli ma swój dalszy bieg.I to mnie buduje że Wilcza Wola być może szybko wróci do stanu sprzed zagłady.Moje fotki ukazały się w tygodniku,zostały powielone i nie krzyczę.A niech sobie powiela,ważne że odniosły skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.