Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej nic się nie odbyło bo mi znany członek okręgu chciał w niedziele jechać na zawody więc raczej ich tam nie było i nie będzie powiększyli łowisko na Machowie i z tego są dumni a co do PSR to jeżdżą tam gdzie łatwo się dostać i jest spokój a osobiście w tamtym roku byłem grubo ponad 250 dni nad wodą ze spinningiem miałem czas bo byłem na chorobowym po wypadku ogólnie każdą wolną chwile spędzam nad wodą i to nie jedną zaglądam wszędzie i oni mię ras kontrolowali od 2004 roku więc to świadczy o tym że mają za mało ludzi albo nie wiem nie chce ich wrzucać do jednego worka ale na pewno mię w swoich danych mają ras od tego okresu daje to domyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nic się nie odbyło bo mi znany członek okręgu chciał w niedziele jechać na zawody więc raczej ich tam nie było i nie będzie powiększyli łowisko na Machowie i z tego są dumni a co do PSR to jeżdżą tam gdzie łatwo się dostać i jest spokój a osobiście w tamtym roku byłem grubo ponad 250 dni nad wodą ze spinningiem miałem czas bo byłem na chorobowym po wypadku ogólnie każdą wolną chwile spędzam nad wodą i to nie jedną zaglądam wszędzie i oni mię ras kontrolowali od 2004 roku więc to świadczy o tym że mają za mało ludzi albo nie wiem nie chce ich wrzucać do jednego worka ale na pewno mię w swoich danych mają ras od tego okresu daje to domyślenia

Fumfel,znam Cię i lubię lecz odnośnie kontroli PSR na wilczej to jesteś w błędzie.Wyjątkowo w tym roku BYLI,na trzy wyjazdy w tym roku na wilczą byłem trzy razy kontrolowany.Raz o północy koło pomostu między górami i dwa razy ,też między górami.Raz około godziny 22.00 i raz w dzień.Ciekawe tylko że nocne patrole były PSR Rzeszów,dzienny naszych ,tarnobrzeskich.Bardzo grzeczny rzeszowski,chamski patrol tarnobrzeski.Ale to chyba ze względu tego starego strażnika .Taki szczurek z wąsami.Pozostali bardzo grzeczni,szczególnie ten strażnik z siwymi włosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oni w takie dni gdzie tylu ludzi sie rzuciło na te brzyduszone ryby nie potrafia nikogo złapać to o czym my tu mowimy dawniej PSR potrafiła poczekac przyfilowac gosci było inaczej a nie jak teraz nie dosc ze mało razy sa to są w dzien i byle odbebnic niech przejda 2 czy 3 w nocy ile wędek przyniosą kłusówek jestem pewny ze duzo.a teraz sami widzimy niedziele południe goscie z jedej i z drugiej strony beztrosko sobie spiningują a co sie dzieje na rzece za zaporą to juz zostawie bez komentarza bo woła o pomste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby głosu nie mają (II) ? Tygodnik Nadwiślański cały artykuł w jutrzejszym tygodniku, naprawdę warto przeczytać :) Redaktor Piotr Niemiec prosił abym w jego imieniu podziękował wszystkim którzy pomogli mu w zbieraniu materiałów do tego artykułu, jak to sam określił: jeszcze nie spotkał się przy pisaniu artykułu z tak dużą ilością maili i telefonów od osób zainteresowanych i chętnych pomóc Edytowane przez Adam1109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedosć ryby nie ma to ten cały syf zalany dalej ktory był odkryty przy niskim stanie smieci, butelki i inne dziwactwa przy samej zaporze.te wszystkie działania a raczej nie działanie miało na celu zalew zamiast z śmieci i brudów oczyscić to oczysciło ale z ryb a reszta została bez zmian.ciekawe kiedy wkoncu zaczną sie jakies prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie sprawe tego całego cyrku nagłosniło to teraz sensacja jest 2 złapali w nocy a jak w biały dzień całe grupki chodziły i kłusowały każdy to widział to był problem,2 dni jak był najniższy stan wody to jakoś nikogo nie było na interwencji jak to eldorado trwało albo byli tak zeby tylko byc.kłusowników opublikowac dane, karty jak maja wyzabierać na kilka lat ,kara pieniężna i moment przejdzie pazerność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze raz zacytować (kol.@Macio33 zrobił to już w innym temacie) wypowiedź posła T.Kamińskiego PZW - POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI - POLISH ANGLING ASSOCIATION

...Poseł T. Kamiński przedstawił efekty działalności Parlamentarnego Zespoły ds. Wędkarstwa, zwłaszcza w dążeniu do nowelizacji ustawy o sporcie oraz zaapelował o zajęcie stanowiska w sprawie rybackiej dewastacji zbiornika Wilcza Woda...

Oczywiście Wilcza Wola :D

Jeżeli jest w tym nawet malutka cząstka zasługi każdego z nas , oraz portalu PSW ,że temat WW został poruszany na zlocie tak "szacownego" gremium to osiągnęliśmy sukces :).Duuuży Sukces!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w tym nawet malutka cząstka zasługi każdego z nas , oraz portalu PSW ,że temat WW został poruszany na zlocie tak "szacownego" gremium to osiągnęliśmy sukces :).Duuuży Sukces!

Zgadzam się z kolegą. Wiadome można sobie gdybać... z mojego gdybania wychodzi, że bez zainteresowania tematem przez Forum użytkowników PSW w mediach nie pojawiło by się tyle informacji dot. Wilczej Woli, a to już jest sukces. Z drugiej strony dopełnieniem całej sprawy byłoby ukaranie osób odpowiedzialnych za to wszystko, ale mimo to uważam, że odnieślimy już na tę chwile duży sukces. Nie tylko jeżeli chodzi o sam fakt Wilczej Woli, ale również ze względu na fakt, że potrafiliśmy się zjednoczyć i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.