Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Mam do Was koledzy następujące pytanie? co muszę mieć opłacone aby móc wędkować na Wilczej, nadmieniam iż posiadam opłaty na okręg rzeszowski nizinne + górskie. Za odpowiedź z góry dziękuję.:)

Opłacić musisz okreg Tarnobrzeski nizinne

czyli 160zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek wody nizinne okregu Tarn. kosztuje 100 zł.(pozwala on na łowienie przez caly rok na Wilczej z brzegu i z pływadełka pod warunkiem że jest zarejestrowane)

Coś kolego nie tak z twoimi informacjami

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/skadki-czonkowskie

III Składka ulgowa pełna wynikająca z deklaracji wędkarza o chęci do wędkowania tylko na zbiornikach wodnych

7. Składka podstawowa roczna - członek PZW 160,00

Oczywiście mówimy tu o wędkarzach nie będących członkami PZW Tarnobrzeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @opelot musisz beknąć 160 złociszy:D.Dopłata 30 zł tylko do wód nizinnych płynących;).Też tego roku płaciłem Przemyskie ale przynajmniej Krośnieńskie free:).A tak na marginesie, dopłata 160 zł , zezwala na wędkowanie na wszystkich zbiornikach tarnobrzeskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @opelot musisz beknąć 160 złociszy:D.Dopłata 30 zł tylko do wód nizinnych płynących;).Też tego roku płaciłem Przemyskie ale przynajmniej Krośnieńskie free:).A tak na marginesie, dopłata 160 zł , zezwala na wędkowanie na wszystkich zbiornikach tarnobrzeskiego.

Zastanawiam sie nad tymi przemyskimi czy w tych opłatach jest Solina?

I ile kosztowały Cię te Przemyskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tymi przemyskimi czy w tych opłatach jest Solina?

I ile kosztowały Cię te Przemyskie?

Żeby łowić na wodach Krosna i Przemyśla opłacając jedną składkę trzeba być członkiem koła w którymś z tych okręgów. Jeśli jesteś członkiem koła na terenach Rzeszowa to opłata w Przemyślu nie pozwala Ci na połowy w wodach Krosna i na odwrót.

Co tam słychać na Wilczej W. :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby łowić na wodach Krosna i Przemyśla opłacając jedną składkę trzeba być członkiem koła w którymś z tych okręgów. Jeśli jesteś członkiem koła na terenach Rzeszowa to opłata w Przemyślu nie pozwala Ci na połowy w wodach Krosna i na odwrót.

Generalnie jestem członkiem Tarnobrzesiekgo koła

ale pewnie ten fakt nic nie zmienia

Edytowane przez Dj.McG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać na Wilczej W. ?

Ogólnie wielka kiszka:(.Kolega był wczoraj na rzece potem chwilę na zbiorniku i porażka do tego dość mocno wiało-jedna plotka:D.Łowił na bolonkę ale przynajmniej czas mile spędzony przy kociołku:D.Trzeba będzie jeszcze z tydzień poczekać;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca na wilczej znam :) tylko interesuje mnie gdzie najlepiej zasiąść na drapieznika, ale mozna bylo by tez liczyć na białą rybę . Jeżdże na wilczą od jakichs 12 lat ale zazwyczaj siadalem przy tym kanałku który oznaczyłem albo od strony "szczupaka" orientuje sie tam dosyc w terenie ale o tych miejscach od gór nie wiem nic a od starszych słyszałem ze są tam ładne ryby :) interesują mnie tamte miejsca ale nie wiem nic o dnie i miejscach gdzie rzucac itd. najdalej gdzie tam byłem to szparówka :)

na drapieznika ? kamienie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy był ktoś na wilczej ? Dzieje się coś czy dalej nic ? pozdrawiam

Byłem wczoraj około 17 dosyć wietrznie wędkarzy dwóch koło mostu jeden pod lasem po drugiej stronie. Nie rozmawiałem z nimi więc nie wiem jak tam z braniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.