Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

dziubas1608 ja wypuszczam wszystkie złowione rybki, oczywiście po sesji foto:D wykonanej przeważnie przez kolegę MIlanND, który może to potwierdzić.:) Kiedy mam ochotę na fish to idę do rybnego :D Polecam !

uwierz ze robie w 95 % podobnie ... napisalem wczesniejszy tekst ponieważ wiem jak robia na wilczej.... limit karpia limitem a w rzeczywstosci... pozniej narzekania że nie ma ryb.. pozdrawiam i gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu wpuscili na Wilczą 1000 kg karpia 1/3 z tego miała juz wymiar. Ciekawe na jaki okres czasu to wystarczy .

tak zgadzam sie rozmawialem ze znajomym ze strazy.. karp zapuszczony.. oby jak najdluzej pływal.. póki nie przyjade i wyłapie 30 sztuk do zamrażarki.. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pływałem od rana, miałem 4 brania, 2 na gumkę( nie do zacięcia pstryknięcia:mad:) ) i 2 na koguta własnej produkcji ( jedno skiepściłem, a drugie dało sandała 68,5 cm:) ),ogólnie woda podniosła się około metra, także i tak było ciekawie. Sorki za krew na rybce, ale fota była robiona przez amatora samowyzwalaczy (czyli mnie:D, a nie chciałem ryby męczyć), a rybka wróciła do wody i bez problemu odpłynęła:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Wilczej,brań jak na lekarstwo a dokładniej rzecz ujmując to DWA:D,które przyniosły dwa sandacze ,jeden okołowymiarowy a drugi ok. 70cm,nawet nie zdążyłem zmierzyć ponieważ został od razu skonsumowany w pontonie:D.Zdążyłem tylko zrobić fotkę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na "jaszczura":D.A tak na marginesie to sam nie wiem po co wożę cały czas drugi kij na gumy:D.Oba sandacze ,kąsnęły tuż obok koryta.Woda lekko trącona i podniesiona, i jak to już jest zasadą na tym zbiorniku przy takim poziomie wody,namierzenie jakiegoś przyzwoitego stadka drobnicy ,graniczy z cudem;).Oczywiście był problem aby samemu zrobić fotkę w pontonie a ustawienie komórki przy dość silnym wietrze wcale nie jest proste.Jadąc do domu,wpadł mi pewien pomysł aby jakoś sobie poradzić w takiej sytuacji.Stary i nieużywany uchwyt do nawigacji na przyssawkę już się znalazł w torbie.Komórka albo aparat w uchwyt a przyssawka ,cyk do ławeczki i po krzyku.Myślę że pomysł się sprawdzi,może już w poniedziałek:D

P.S.Szymek ten obiecany ZEK to już mi spędza sen z powiek:).A może wybrał byś się kiedyś na Wilczą:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też pół dnia popływałem po WW:). Rzucałem wszystkim co miałem pod ręką:confused: Dopiero jak @rapala przestał "ploszyć" ryby :D i spłynął - dwa brania (kogut i guma - zielone fluo). Niestety podwymiarowe "kundelki " . Ale ogólnie dzień przyjemny, mimo że momentami trochę mocno wiało. Zdjęcia nie załaczam bo moja skromna ;)gabarytowo osboba w kadr się nie zmieściła z takimi "potworami":eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem na wilczej z rodzinka okolo 1 godziny lowilem, oczywiscie bez wynikow.

Widzialem kogos lowiacego z plywadelka i zastanawialem sie czy to nie ktos z PSW :)

Kolo zapory dryfowal blisko metrowy amur lub karp pelno luski, nie jestem pewien do konca co to bylo...

Edytowane przez jogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... możliwy deszczyk, wiatr słaby może by podrażnił Zandery ... :

Też tak dzisiaj myślałem i popołudniu pojechałem.:) Woda niższa niż wczoraj i to znacznie. Zero kontaktu z rybkami :rolleyes:... ale jaki miałem przyłów:eek: tylko z kąd się to wzięło na środku zbiornika:confused:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.