Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co najgłośniej gadają o wypuszczaniu rybek po złapaniu fajnej sztuki jakoś nie mogą się z nią pożegnać :D

nie że mam coś do Kolegi ale nie ma sensu marnować "kuli" na wędkarza, który może udziela się społecznie ? pomaga w zarybianiu ? i nie złamał żadnego przepisu !

kule przenzacz na PRAWDZIWYCH kłusoli :rolleyes:

osobiście uważam że taki karp to kapeć w gębie /prawdopodobnie się mylę bo podobno gówno posypane np. Vegetą może być dobre :eek:/

sam wypuszczam "białą rybę", "małe drapieżniki ale sandaczykiem czy szczupalem 60-80cm chętnie poczęstuję rodzinę:rolleyes:

razi mnie na forach atakowanie/pytanie "czy wypuszczona" :cool: bo zwykle okazuje się że "Ci etycy" świętoszkami nie są :eek:

PS. naprawde nic do Ciebie nie mam - tak sobie pozwoliłem na mały wywód nie w temacie :D

osobiście jestem za tym aby 30% zbiorników była "no kill"/"catch & release"

kiedyś ta zasada obowiązywała na Szymanowicach dla Szczupali powyżej 1m !!!! na jesień wiele osób miało przyjemność zmierzyć się z krokodylem :eek: ale karpiarze marudzili że "krokodyle im karpie zjadają" wiec zniesiono tą zasadę

na jesien 2010r WYBITO kilkanascie szt. w tym roku kilka

teraz za Szczupakiem >1m trzeba uderzyć do Szwecji ! :eek:

i tak lubie Karpiarzy :o pozdrowienia dla "Rapalku" :D

Edytowane przez koyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda przybrała może 15 cm w stosunko do najniższego poziomu. Łowiłem na trupka brania są ale jakoś ryby nie mogę przyciąć, chyba za małe haki stosuję?. Na tamie kłusownoctwo w najlepsze dziś wieczorem wyciągnęli coś większego ale co to nie wiem, było już ciemnawo i byłem dość daleko od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkugodzinny wypad na Wilczą zakończony wykonaniem "normy" czyli kiszka:D.Dwa szczupaczki podwymiarowe ,stan licznika na sandacze równy zero:D.Frekwencja na zbiorniku bardzo nikła,raptem dwa pływadełka,dość silny i przenikliwy wiatr z północy i trzech wędkujących z brzegu na caaaały zbiornik:cool:,woda na moje oko idzie w dół.Od strony wału wykonywane są jakieś prace ziemne,prawdopodobnie związane z groblą,koparki,rury,betony i nawożony piach w okolice kąpieliska ,takie tam...może robią slip z prawdziwego zdarzenia:rolleyes:.Wcześniej dwie Niedziele Palmowe zejdą się w jedną niż doczekamy się takiej inwestycji:D.Oczywiście jacyś kolesie śmigali z zapory aż miło,kiedy podpłynąłem bliżej oddalili się czekając aż odpłynę....przeczekałem ich:D.Niestety zoom w mojej komórce nie pozwala na zrobienie dokładnego zdjęcia z dobrze widoczną twarzą.Może jest to jakiś sposób na kłusoli,fotka i podesłanie do PSR-u emailem z dokładnym opisem?Ciekawy jestem czy byli by zainteresowani:rolleyes:.A może założyć nowy wątek "Obywatel kłusownik" i zamieszczać (z zamazanymi oczami) na PSW a w razie czego to oryginał do służb mundurowych?Ech,tylko czy to coś da:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @kriko nie od dzisiaj wędkuję na tym zbiorniku i wiem że realne szanse na to że PSR we właściwy sposób (przyjadą na czas) zareaguje na czyjś tel. wynoszą moim zdaniem ok.0,5%:D.Nikt nie marudzi ,podajemy tylko suche fakty.Mam nadzieję że ktoś z PSR-u czasami zagląda na nasze forum i w końcu ich "ambicja" weźmie górę nad grafikiem rozpisanych kontroli przeprowadzanych w danym tygodniu.Dla tego zamieszczanie tego typu zdjęć (oczywiście w dobrym zbliżeniu;) ) oraz ciągłe mówienie że jest "problem" na tym zbiorniku będzie jak najbardziej na miejscu.

Rapala widzę że na tym zdjęciu koleś był około 17-18 na zaporze znowu łowił poznaję po ubraniu tak mi się wydaje.

Zdjęcie zrobione ok. 12.00 tak że strach pomyśleć co się tam dzieje po zmroku:mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo tam Lubie Lowic Pasiaki ktore Ciesza Oko...na takie zabawy zabieram Sprzecior Amerykana 2,60m do 7g mlynek 2500 Twin Power i linka 0,14 i zabawa jest : ) ..Namawiam Kolegow Wypuszczajcie Okonie moze Kiedys Znow na Wilczej Beda Ładne Pasiaki

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.