Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Również wczoraj połowiłem okoni. Z jednego miejsce w pół godziny kilkanaście sztuk plus 3 klenie. W innych miejscach nic.

Dziś natomiast łowiłem tu i nic nie złowiłem. Celem był szczupak.

Bajkowa sceneria. Chyba jutro na poranną Wisłokę też zabiorę aparacik bo warto :D

No a szczupaczek klasa. Ja dziś na Weryni... amur 3,5kg na gumkę :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braciak był ponad 20 okońskich,klenie i uklejka za ryjoka,wsio na spina.woda git !!!

witam wszystkich serdecznie,jest to pierwszy mój post na tym forum.tak jak mój brat napisał byłem 05.10 nad wisłokiem okolice tzw. Gawła,wynik połowu 16 okoni,kleń i szczupaczek 40 cm.byłem nastawiony na grubszą rybę wędka do 28 gr. I żyłka 0,20, oraz większe przynęty.wczoraj 21 okoni,4 klenie i ukleja ten sam odcinek rzeki,tym razem wędka konger tango do 10 gr. I żyłka 0,16,rybki brały na paprochy a później na 2,5 cm. Wobler bonito kleń.w tym sezonie nie złowiłem wielkich ryb ale sezon się jeszcze nie zakończył.załączam zdjęcia z kilku wypraw,zaznaczam że wszystkie ryby wróciły w doskonałej kondycji do wody, serdecznie pozdrawiam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez motorhead71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku byłem świadkiem jak jegomość tak chłodził

piwko ,siedziałem stanowisko obok niego i miałem niezły ubaw kiedy zapytał mnie jak to możliwe że przy zacięciu złamał kija w trzech miejscach

(nie miałem serca tłumaczyć mu że pół godziny wcześnie dwa razy po nim przeszedł):D

a w taki chłodny dzień kapitalne jest dobrze przyprawiano grzane wino(w rozsądnych ilościach) , niestety człowiek na rybach zawsze zmotoryzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Cyniu- grzane wino na chłodne dni to jest to. Twoja nalewka też by dała radę:D. Ale wróćmy do rybek. Dziś odpuściłem sobie świt bo nie chciało mi się łazić po mrozie. Pojechałem o 9-tej. W pierwszym rzucie twistera pożarł przyzwoity kleń. Potem złowiłem jeszcze jednego, dużo mniejszego klenika. I to wszystko. W południe zakończyłem łowy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po obiedzie wyskoczyłem nad Wisłok w Rzeszowie.Po przejściu ok.200 metrow załamka-ani jednego brania.Na szczęście piękna pogoda rekompensowała te niepowodzenia.Gdy już się prawie poddałem zdecydowałem sie odwiedzić brzanowe miejscówki w okolicach mostu kolejowego.I to był strzał w .......Brzanę.Efekt wyprawy zamieściłem w galerii Taaka Ryba,bo dla mnie taka ona właśnie jest.Dodam,że w dobrej kondycji wróciła do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i dzisiaj nad Wisłokiem pomachać kijaszkiem. W środę byłem mniej więcej 2,5h bez żadnych efektów, dzisiaj około 3,5h i tylko jeden malutki kleń. Rozmawiałem z innymi wędkarzami i mówili że też nic. Jedynie jeden z wędkujących mówił że w okolicach mostu przy ZDZ ktoś złapał bolenia na 60cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po pracy wyskoczyłem na swoje łowisko ze spiningiem za szczupłym i miałem jedno "potarganie" mojej przynęty, świadczące o braniu sandacza. Jednak, że używałem "kopytek" 15-to centymetrowych na główce 15g i haku 6/0 to nie miało prawa zaczepić się to małe coś, co próbowało zassać mi gumisia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybrałem na Wisłok do Tryńczy pojigować za szczupaczkiem, efektem 7-8 zerwanych gumek, praktyczne co rzut zaczep, wcale nie uważam że straciłem za dużo przynęt, pamiętam raz na Sanie ogołociłem pudełko z gumek do samego dna :D Taki jest niestety urok łowienia cięższymi jigami w rzekach. Za to na obrotówkę udało się skusić kilka chudziutkich kleników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.