Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.06.2019 o 17:52, Piotr Rabczak napisał:

Dzięki za info. Na pogodynce stany niskie a jutro dzień wolny więc choćby poćwiczyć rzuty to w domu nie da wędkarzowi siedzieć.

462437047_Wisok26_06_2019.PNG.5e5c905c14bf9227737500e713091e75.PNG

Pieter wczoraj byłem z rana niskie kakao płynie  i też tylko poćwiczyłem rzuty przez 30min bo w błocie nie lubie łowić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Piotr Rabczak napisał:

Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.

Wczoraj wieczorem, hmmm woda jak dla mnie pyszna, woda ponad kolano widoczność,  ale też zależna od nurtu bo miejscami w kostki płynoł bełt .Ale woda git.Dalej nic nie powiem bo z dnia na dzień jest inaczej dziś nie widziałem a wczoraj myślałem że bedzie bagno 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2019 o 13:49, crpooss napisał:

I tylko tam jest w miarę przystępnie? To jak wy wszyscy łowicie na tym wisłoku :D 

 

Osobiście łażę po krzaczorach. Im trudniej dojść do wody, tym lepiej. Omijam miejsca z łatwym dostępem do wody bo są mocno oblegane, a ryby często kończą w reklamówkach. Takie widoki dodatkowo mnie zniechęcają. W Krośnie ze 150m poniżej mostu na Asnyka jest też w miarę przystępne dojście i ładna z wyglądu miejscówka. Od strony Krościenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, VeJeK napisał:

Karpie na Wisłoku szok , chciałbym mieć choć raz takiego na kiju :)

Co do kleni to te które ja łowiłem nie były w tarle :)

No nie ..  karpi w Wisłoku jeszcze brakuje. Nie chciałbym ich widzieć w rzece. A co do klenia, w zimnej wodzie w tamtym tygodniu jeszcze mleczem sączył(Nie wisłok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpie w Wisłoku są od dawna (pewno jako zrzut z zalewu). Mój rekord sprzed 8 lat to 70 cm na - uwaga - boleniowego bezsterowca (Siudak) wleczonego po dnie. 3 groty w pysku :). Podejrzliwym odpowiadam, zdjęcia brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SHIT_TLER napisał:

Twister 12 cm na 5gr, poniżej kolorowego mostu w centrum, a miała być metrówka :D

 

Mój był powyżej tęczowego mostu (a właściwie wtedy to jeszcze była kładka :) ) - chyba lubią te okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolki dzisiaj fajnie zassysały smużaka ? jeden złapany drugi wjechał w zaczep i kilka kleni największy +-50 cm widziałem jak ściągną owada z trawki rzut i odrazu siedział coś pięknego ??

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.