Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy dzień miałem wolne więc tradycyjnie wypadzik na ryby.Pogoda jak w lecie,lampa niemiłosierna.Łowiłem z kumplem parę godzin efekty nie były może rewelacyjne bo złowiliśmy po parę małych klonków.Niespodzianką okazał się ładny garbusek na dodatek pierwszy w tym roku:)Oby pogoda się utrzymała na parę najbliższych dni;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisejszy dzień był cudny - nie dość, że z pracy wypuścili szybciej, pogoda dopisała, to jeszcze do grona ryb złowionych przeze mnie na spinning (mój pierwsy sezon) dołączył Jaź 25cm i Okoń 17cm. Trafił się także przyłów w postaci Szczupaka 50cm. Wszystkie rybki połakomiły się na wyśmienite woblery produkcji Leszka:)

Podczas robienia fotki Jazio bryknął troszkę, przez co wydaje mi się ona dość ciekawa - chyba chciał zapozować;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś rybki pięknie współpracowały w godzinkę udało mi się złowić 2 klenie jeden pistolet :P a drugi życiówka 42 cm :) . Miałem też jakiegoś kolosa na wędce i to nie był kleń no ale niestety miałem za mocno dokręcony hamulec i tylko błystka śmigła mi nad głową uff... Oto fotki klenia :

PS: sorka za dwie fotki ale jedna lepsza od drugiej...

C&R

http://www.youtube.com/watch?v=uLgg0r-xtu8&feature=youtu.be

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wędkowałeś Tomasz na dąbrówkach?Gratuluję ładnej rybki.

Dzięki . Tak ,Dąbrówki była by i większa rybka tylko spierniczyłem robotę :( no ale człowiek uczy się na własnych błędach :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wybrałem się po raz pierwszy w tym roku za wisłok, łowiłem na odcinku z Babicy do Wisłoczanki nastawiłem się głównie na klenia, lecz nie dopisały klenie, ale za to złowiłem 2 pstrągi i to chyba tęczaki (nigdy nie złowiłem tęczaków), pogoda super, woda też, płytkie odcinki za nimi dołeczki troche sobie brodziłem

pierwszy pstrąg na moje oko około 40cm

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

drugi malizna 25-30 cm

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

oba złowione na Rapalkę

ryby wruciły do wody po małych trudach (zapomniałem szczypcy do odchaczania) i żyją sobie dalej

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolegą, wyskoczyłem na dwie godziny nad Wisłok w Rzeszowie(dawny Budziwój). Kolega złapał parę kleni około wymiarowych, a ja złapałem okonia na 32cm. Miałem też ładnego pstrąga, który spiął mi się przy brzegu:mad:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisejszy dzień był cudny - nie dość, że z pracy wypuścili szybciej, pogoda dopisała, to jeszcze do grona ryb złowionych przeze mnie na spinning (mój pierwsy sezon) dołączył Jaź 25cm i Okoń 17cm. Trafił się także przyłów w postaci Szczupaka 50cm. Wszystkie rybki połakomiły się na wyśmienite woblery produkcji Leszka:)

Podczas robienia fotki Jazio bryknął troszkę, przez co wydaje mi się ona dość ciekawa - chyba chciał zapozować;)

Panie kolego na jazia mi to nie wygląda:D to świniak lub certa sądząc po ryjku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic nie chciało brać dziś może to ta zmiana pogody.Do tego walili z kanek karbitowcy huk okrutny ryby nie wiedziały gdzie sp.......ć:eek: .Dopadł nas deszcz ale coś na pocieszenie kolega przyciął,myślał że zaczep ale zaczep nagle...ruszył w nurt;) ten zaczep został uwieczniony na fotkach i miał całe 62cm:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnie dni są burzowe, postanowiliśmy z Marcinem i Bogdanem zapolować na sumy. To nic, że kwiecień, ważne że dobry okres. Marcinowi udało złowić się gagatka z wąsem. Ja dołożyłem bolenia ok 65cm, a Bogdanowi szczupak dziabnął woba. Z legalnego łowienia to wyłuskałem 3 klonki, dwa spiąłem i ok 5 nie zaciąłem. Jednak klenie były mizerne i już szykują się do tarła. Jakieś trzy tygodnie wcześniej niż zwykle:) Najważniejsze, że dzionek był piękny. Jutro poprawie na innym odcinku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że klenie nie brały,praktycznie zero kontaktu a nastawka była kleniowa.Trzech chłopa łowiło,jako jedyny Siksa złowił pare kleników.Kompletna porażka ale nie ma się co dziwić woda zmęcona i zmiana pogody.ps. Siksa jak to SIksa na kleniowego woblera tez dziabnął gada:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.