Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie poszedłem zobaczyć co robią, no i odławiali prądem ryby ale tylko żeby zmierzyć, zapisać i wypuszczali wszystkie z powrotem. Trafił sie tylko jeden większy szczupaczek, okonie i o dziwo żadnego sandała. Reszta to biała ryba.

Pozdrawiam

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 4 godziny wędrowania ze spiningiem nad Wisłokiem w okolicach Boguchwały. Jeden złowiony okoń. Trochę wyjazdów na ryby już mam za sobą, ale tylu śmieci na brzegu Wisłoka dawno nie widziałem. 90 % tego syfu to pozostałości po "Wędkarzach": butelki po piwie, butelki po wódce, opakowania po zanęcie, pudełka po robakach. Oczywiście to nie jest pytanie do ludzi tutaj zaglądających, ale może ktoś mi powiedzieć: Czy k..... tak trudno zabrać ze sobą śmiecie do auta i wyrzucić do kosza? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak Wisłok na odcinku Dąbrówki Białobrzegi? Wcześniej MunieK pisał o zanieczyszczeniach spuszczanych se śrub. Stało się coś poważnego w związku z tym (śnięcia ryb itd...). Widzę na Pogodynce, że woda dramatycznie niska. Łowił ktoś ostatnio na tym odcinku z zadowalającym skutkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek i sobotę , woda się już w miarę oczyściła ale nadal jest w niej osad oraz śmierdzi . Z rybą ciężko sama drobnica bierze . Widziałem jak środkiem Wisłoka płynął zdechły kleń około 50cm . Widziałem też jak płynął pęcherz rybny i to był pęcherz z dużej ryby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak środkiem Wisłoka płynął zdechły kleń około 50cm . Widziałem też jak płynął pęcherz rybny i to był pęcherz z dużej ryby ...

Czyli Ktoś coś złowił, dał w łeb, wypatroszył, zabrał i zje ...

Dobry prognostyk - coś wzięło

Zły - mięsiarstwo ma się dobrze niestety.

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Wisłoku w okolicy Iskrzyni nieźle brał szczupak...6 sztuk w tym 3 wymiarki najwiekszy 58cm czyli taki górny wymiar z tej okolicy wisłoka. Ktos z kolegów wedkuje na tym odcinku jakies wyniki?..

Od czasu do czasu tam się pojawiam. Ostatnim razem trafiły mi się 2 pistolety (ok 35cm) i kilka okonków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Wisłoku w okolicy Iskrzyni nieźle brał szczupak...6 sztuk w tym 3 wymiarki najwiekszy 58cm czyli taki górny wymiar z tej okolicy wisłoka. Ktos z kolegów wedkuje na tym odcinku jakies wyniki?..

Witaj. Ja tam łowiłem dość dużo w czerwcu. Złowiłem łącznie ponad 20 szczupaków ale TYLKO jeden miał wymiar. Trafiały się też szczupaczki na rosówkę:eek:. Ogólnie fajny odcinek ale i też wędkarzy dużo i co bym nie widział wymiar nie wymiar w łeb i do wora - ach Ci miejscowi:p

Btw. Na co brały te szczupaki?

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim podobnym nieplanowanym wejściu do wody zainwestowałem 35 PLN w kalosze :)

Może nie są szczytem elegancji, ale stopy suche.

A Bolek fajny... Klenik też całkiem ładny.

Mi się ostatnio same młodziki czepiają. A jak zlokalizowałem kilka ładnych sztuk - zero brania, choć podrzucałem im pod same pyski wszystko co miałem. Ewentualnie odprowadzały wobka parę matrów i w tył zwrot. Co ja robię nie tak ?!?

Edytowane przez elel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.