Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda co piszą koledzy wyżej, wczoraj i dzisiaj ten teren pod kablami jest oblegany. Znajomy wczoraj widział jak gość za dupę ciągnął brzane (myślałem że to przez przypadek), ale wypuścił ją może przez to że był w mundurze. Przejeżdżałem tamtędy koło 40minut temu to widziałem 5 gości, a z 3 godziny temu było ich 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że dopiero teraz frekwencja w tym miejscu wzrośnie... .Niestety wg. prawa, do czasu wprowadzenia tam obrębu ochronnego łowiący w tym miejscu mogą to robić. Inna sprawa z zabieraniem podhaczonych ryb. Kilka lat temu próbowałem edukować łowiących w tym miejscu, ale cóż...stoi za nimi prawo jak sami powiedzieli...i trudno się z nimi nie zgodzić, NIESTETY:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo było w sobotę, samo łowienie w zimie nie jest zakazane jedynym wyjsciem jest ustalenie jakiegoś obrębu ochronnego, ryby są zaczepione za kapote, ale z tego co widziałem goście łowią na zwykłe wędki, zwykłymi przynętami a nie szarpakami. Jeszcze jedno, po dyskusji tutaj frekwencja się zwiększy niestety...

jescze sobie przypomniałem, brzana na tarle jest trująca... może to już?

Edytowane przez maniekman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wysyłać emaile na skrzynki Okręgu oraz PSR.Opisać zaistnialą sytuacje oraz wyrazić swój sprzeciw wobec łamania prawa ,ustawy oraz RAPR, na dodatek pod nosem służb odpowiedzialnych za walkę z kłusownictwem...Jutro ślę emaile do w/w .

Może w tej sprawie wypowie się użytkownik @pzw.rzeszów...O ile tą sprawą jest zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów, ale trzeba działać. Powinniśmy napisać petycję o utworzenie obrębu ochronnego. Wielu by się podpisało. Ustalcie tylko Panowie gdzie mam przyjechać złożyć podpis, bo choć tam nie łowię, nie znaczy, że przejdę obojętnie obok tematu.

Możemy dodać w petycji, że brak oczekiwanej reakcji może pociągnąć odejście z okręgu wielu z nas i kasa pójdzie gdzie indziej za nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trzeba iść z tym do okręgu złożyć pismo o utworzenie odcinka chronionego Brzany,

zarząd powinien to przyjąć i uchwalić. Podobna sytuacja była w Strzyżowie odławiali po 20 sztuk dziennie kłusole na szarpaka, zostało zgłoszone to do okręgu i udało się utworzyć odcinek chroniony Brzany o długości 1,5km zostało tylko wbić tablice informujące po obu stronach Wisłoka. W regulaminie na 2014 będzie notka informująca o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.