Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego dzidowski masz jakieś złe doświadczenia? Widzę że potrafisz kogoś tylko wyszydzić. Kolega chciał się na ryby umówić nad zalew. Może nie włada tak dobrze jak ty naszym językiem. Potraktowałeś go moim zdaniem jak obcego a powinieneś mu współczuć po tym co ostatnio działo się w jego kraju. Wstydź się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzidowski masz jakieś złe doświadczenia? Widzę że potrafisz kogoś tylko wyszydzić. Kolega chciał się na ryby umówić nad zalew. Może nie włada tak dobrze jak ty naszym językiem. Potraktowałeś go moim zdaniem jak obcego a powinieneś mu współczuć po tym co ostatnio działo się w jego kraju. Wstydź się.

Popieram te słowa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Jak przyjdzie ochota to i pies kota wychrobota:D.A tak poważnie to co to jest za oferta:confused: Bo mi się to żle kojarzy:eek::eek:

Kolego widzę ty chyba masz inną orientację skoro jego słowa odbierasz jako ofertę ...

Mnie cieszy , że pomimo bycia obcokrajowcem chce się z nami integrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu wisłok w tym tyg tylko jeden wypadzik i niestety bez efektów. W zasadzie ryby nie widziałem, a nawet jednego oczka na wodzie. Może trzeba wybrać sie w inne miejsce bo moj najbliższy odcinek rzeki już od jakiegoś czasu nie cieszy sie obfitością rybeczek.

Zbędna część postu, została edytowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do tematu ryb po to jest najważniejsze byłem na rybkach w 2 tyg. temu ( nie złowiłem nic ale coś tam skubało) nie wiem jak teraz jak wygląda woda , ale warto było by się wybrać (tak mi się wydaje) . Ostatnio odbyłem rozmowę z kolegę który twierdzi że (karta mu się zwróciła bo leszcz był po 12 złotych) i trzeba opłacić na ten rok bo sezon już sie zaczął i trzeba odrabiać kartę (? odpowiem na pytanie czy to jest mój kolega od wędki =nie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis się rozrasta, miejsca na serwerze szybko ubywa podobnie jak i transferu. Dlatego proszę zapoznać się z nowymi zasadami publikowania zdjęć na forum oraz w albumach użytkownika:

1. publikujemy zdjęcia wyłącznie ryb żywych, wymiarowych w dobrej kondycji, nie zakrwawionych, czystych, nie oblepionych błotem, wykonane w w miejscu złowienia.

2. nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym.

3. jedna ryba - jedno zdjęcie. Nie umieszczamy kilku zdjęć tej samej ryby.

4. starajmy się umieszczać jedynie zdjęcia największych ryb złowionych danego dnia.

5. tworząc nowy album użytkownika powinniśmy pamiętać o tym by nie trafiały tam zdjęcia źle wykonane, słabej jakości czy też bliźniaczo podobne. Album powinien być "wizytówką" jego właściciela.

Tak na przyszłość proszę się zapoznać z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że kilku kolegów prężnie walczy z SYFEM nad Wisłokiem. Może zainteresujecie się tym piekarnia w Przedmieściu Czudeckim urządziła sobie wysypisko nad brzegiem Wisłoka. Nie mam dowodów może konkurencja podrzuca odpady pod piekarnie aby ją oczernić :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Sasanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj pierwszy raz w tym roku na rybkach na Wisłoku na odcinku miejskim woda delikatnie tracona ale stan ok jeden klenik na spina i kilka wyjść ale niestety nie zapięte ale szkoda ale i tak się ciesze że pierwszy wypad i rybka oczywiście klenik wrócił do wody

Edytowane przez wilku86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.