Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Toś mi ciśnienie podniósł ! :)

Gratuluje ! Taką miałem na niego ochotę ,ale myślę sobie "gdzie mam iść skoro woda brudna" no i idę pod wieczór ,nie ma innej opcji ! :)

Można wiedzieć na co wziął ? Chlapał się i go zauważyłeś ? Czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przed północą dotarłem na Podkarpacie (żona z dzieciakami postanowiła spędzić tydzień u mamusi więc ich przytransportowałem). Przespałem się ze 3 godzinki .. i w sobotę brzaskiem wylądowałem na Wisłoku. Pierwszy rzut oka z mostu na rzekę i załamka. Na takim Gangesie jeszcze nie łowiłem, ale skoro i tak nic lepszego do roboty nie miałem to porzucałem trochę. Na dzień dobry przytuliłem fajnego Bolka.

W początkowej fazie holu jak poszedł z nurtem myślałem, że to jakiś gigant, okazało się, że nie .. tylko ponadnormatywny nurt sprawił takie wrażenie. Jakkolwiek niezła rybka .. myślę sobie: git. Następnie miałem jakąś rybkę (chyba klenia), która przez minutę robiła co chciała .. by w końcu przyparkować w burcie i się spiąć. Kto by się spodziewał takich rzeczy w takiej wodzie.

W piątek jak pojadę po rodzinkę zrobię poprawkę, może woda trochę opadnie i będzie można "normalnie" połowić ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Wisłoku w okolicach Łańcuta.

Woda podwyższona i mętna.

Ryby brały bardzo dobrze. Na początku zabawa z uklejami i kiełbiami. Po zanęceniu kukurydzą w łowisko weszły ładne karasie. W sumie złowiłem 5 w okolicach 25-30cm. Między czasie złapałem kilka krąpi.

Wieczorem przezbroiłem zestawy pod wątróbkę. Efektem była świnka w granicach 30cm. Później do 23:00 nie było żadnego konkretnego brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w okolicach Bajd woda podwyższona z 1 m duże fale były bo to płytkie łowisko łowiłem 3m od brzegu na ślimaka tego pomarańczowego złowiłem 3 klenie z gruntu 22-26 cm siedziałem od 17 do 21 wyniki marne ale przez ten czas woda opadła około 10 cm myślę że za tydzień wróci do normalnego stanu jeśli nie popada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Wisłoku w Boguchwale od 16.30-20.30 woda masakra istne błoto ale po brzegach widać było że opada ,nurt zelżył więc kije do wody.Na początek leszczyk 45 cm a następnie brzana 47 cm co mnie zdziwiło bo nigdy wcześniej w tym miejscu brzan nie łowiłem .Od godziny 18.30 woda zaczęła się dość szybko podnosić a ryby brać ,znów pływało pełno gałęzi liści nurt się zwiększył i co rzut to zestaw ściągało bo brzegu i tak przez 2 godz. podniosła się jakieś 30 cm widziałem po konarach wystających z wody.Jak nie popada to 3-4 dni i powinien się oczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.