Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi koledzy podpowiedzieć jaką miejscówkę mam wybrać na Wisłoku ..... .

Tutaj masz opis miejsca gdzie odbywał się wiosenny zlot PSW.

Generalnie łowiliśmy na spining, na feederka i spławik. Miejsce ciekawe, dające szanse na spotkanie z dużą ilością różnorodnych gatunków - od pstrągów / a i te zostały złowione na zlocie/ po karpie.

Nie ma problemu z parkowaniem - auto w zasięgu wzroku jeżeli komuś an tym zależy. Poza tym można nad sama wode dojechać autobusem z centrum Rzeszowa- jeżeli zachodzi taka potrzeba./ o ile dobrze pamiętnam linia 123 - zaczyna kurs koło szpitala nr 2 na pobitnym/.

Link do opisu: http://www.fishing.org.pl/wislok-w-zarzeczu-przed-zlotem/

A koledzy którzy tam szukali białej ryby-pewnie coś więcej napiszą. Opis ejst robiony głownie z perspektywy spiningisty.

Pozdrawiam

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś zardzewiałem na forum ale obiecuje że sie poprawie zaszokowała mnie ta brzana czy to odcinek lwowskiego? zaczełem chodzic ostro na brzanki ale ani śladu za to sporo kleni sie pojawiło i to takich wypasionych pozdro!!!! gdzie są moje koszulki brzydalu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Siedliskach spotkałem PSR co mnie bardzo ucieszyło, po kontroli Aspius udzieli im informacji z jakiego miejsca ściągał sznury kłusoli na co panowie strażnicy odpowiedzieli żeby tego nie robił osobiście tylko dzwonił do nich ewentualnie na policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zszokowany na widok panów z PSR wiele czasu minęło kiedy ostatnio spotkałem PSR na tym odcinku Wisłoka. :)

Pogratuluję jeszcze Beretowi i Siksie pięknych rybek :)

Siksa ten klonuś był złowiony w ten dzień kiedy spotkaliśmy się z rańca koło mostu ?

Edytowane przez Aspius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok godziny 15 wybrałem się na "miejski" aby pospinningować.Efektem łowów były 22 okonie.Wszystkie około 20 cm,rzadko mniejsze.Największy miał około 23-25 cm.

Początkowo gryzły na "portki" w kolorze bladozielonym przechodzącym w róż czyli tzw."kameleon".Jednak większość okoni złowiłem na twisterki w kolorze herbacianym z brokatem.Zaliczyłem też obcinkę prawdopodobnie strzelec łyknął głęboko i poszedł z przynętą.Międzyczasie oddawałem spinning młodszemu bratu, który wyholował 5 sztuk.Niestety coś za coś dużą ilość złowionych ryb okupiłem dosyć pokaźnymi stratami w przynętach.

Ok godziny 16 zostałem skontrolowany przez PSR której już dłuższy czas nie widziałem nad Wisłokiem.Szkoda tylko że rzadko są widoczni na odcinkach dzikich.Ale dobre i tyle.

Ogólnie dzień uważam za bardzo udany :)

Ps.Koledzy jakiej firmy polecacie główki jigowe ponieważ te które posiadam na rozginają się jad drut na zaczepach i trochę wkurza mnie zaginanie rozprostowanych jigów kombinerkami.Odp proszę kierować na priva, żeby nie zaśmiecać tematu.

Z góry dziękuję

Karol

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Szkoda tylko że rzadko są widoczni na odcinkach dzikich.Ale dobre i tyle.

No to ja mam chyba niezłego farta 2 raz w tym tygodniu kontrola PSW tym razem na Wisłoku w Zarzeczu poniżej kościoła totalne krzaczory ale fakt że dojazd przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Wisłok w okolicach Łańcuta, brań było niewiele. Złowiłem dwa klenie i dwie małe brzany ,co mnie miło zaskoczyło :).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem z soboty na niedziele w zwięczycy, ogólnie brało słabo, ale i tak w sumie złowiłem kilka leszczy ponad 35cm, jednego leszcza kiloska (równo o 12stej w nocy :D ) i największego 53cm 1,5kg o 9 rano. Przynęta to biały i kukurydza.

PS. Jak przyjechałem około 16stej w sobotę to właśnie odjeżdżali stamtąd panowie z PSW z policją.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak przyjechałem około 16stej w sobotę to właśnie odjeżdżali stamtąd panowie z PSW z policją.

Nie wiedziałem,że PSW jeździ nad wodę z policją,Krs nie wspominał,że ma takie dojścia :).Oczywiście wiem,że o PSR Ci chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się na ryby na Wisłok w Zaborowie jednak kartę wędkarską mam opłaconą na wody nizinne, czy orientuje się ktoś czy w tym miejscu Wisłok jest nizinny.

Czy ma ktoś jakaś stronę gdzie mogę znaleźć informacje na temat podział wód nizinnych oraz górskich?

Proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się na ryby na Wisłok w Zaborowie jednak kartę wędkarską mam opłaconą na wody nizinne, czy orientuje się ktoś czy w tym miejscu Wisłok jest nizinny.

Czy ma ktoś jakaś stronę gdzie mogę znaleźć informacje na temat podział wód nizinnych oraz górskich?

Proszę o informacje.

Dobra juz znalazlem mozna łowić z opłatą na nizinne

można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka jest woda aktualnie na Wisłoku? Chodzi mi o jej czystość. Wieść gminna niesie, że kakao. Może jednak ma te kilkanaście centymetrów przejrzystości?

W czwartek byliśmy większą ekipą t.j. Marcin, Siwy, Bogdan kumpel Marcina i ja na Zarzeczu. Upał taki jak lubię, że oddychać się nie da. Brania gorzej niż słabe. Złowiliśmy kilka kleni i okoni. Jedynie kleń Marcina był przyzwoity i miał +40, reszta bez historii. Mnie szczupak w brzanowej rynie obciął tonącego 5cm Invadera a miejscówkę niżej we wlewie straciłem ok 60cm brzanę. W niedzielę o świcie wyruszyłem na Wisłok w Rzeszowie. Nie złowiłem nic, jedynie spiąłem w warkoczu brzanę trzecią w ciągu 7 dni:mad: Po powrocie z Wisłoka przepakowałem się i pojechałem z Marcinem na San do Słonnego. Woda oczyściła się znacznie i opadła tak, że dało się brodzić. Z mostu było widać ładne klenie i świnki wszystko +40. Niestety jakieś 15 minut później zaczęło płynąć kakao spowodowane burzą w górze rzeki i nie zanotowaliśmy nawet brania. Na fotce kleń 44cm z jednej ze wspólnych wypraw z Marcinem. To jak z tą wodą na Wisłoku?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy popołudniowy wypad na Wisłok.

Woda zmulona z rybkami było średnio. Łowiłem karasie między 15-30 cm, certy ok. 35cm oraz 1 leszcz 50cm na grunt.

Zdjęcie nie jest zbyt dobre ponieważ dałem aparat starszemu gościowi który nie umiał się "tym czymś" za bardzo posługiwać. (muszę potrenować zdjęcia z samowyzwalaczem :P)

Oczywiście C&R

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

Wisłok brudny, byłem w sobotę przed deszczami w górze rzeki w miejscowości Czudec

Ku mojemu zdziwieni wisłok tak samo brudny jak i za Rzeszowem nie wiedzieć dlaczego

skoro prawie 2 tygodnie nie padało, nic nie złowiłem :(

Niżej sum złapany na nocce 50CM tydzień temu Wisłok.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.