Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłem dzisiaj na Wisłoku :)

Efekt bardzo mały tylko 4 klenie :( Za to wczoraj w 2 godz udało się wyciągnąć 35 kleni z czego ponad 10sztuk miało ponad 35cm :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Ps.@siksa mam nadzieje że fotki spełniają wszystkie twoje warunki i pozwolisz im na pozostanie w ty poście :)

Ps2.Pozdrowienia dla Ke_amx za to że widząc gdzie rzuca inny wędkarz ,potrafi wejść w sam środek łowiska i spłoszyć ryby ( nie tylko mi ) :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem muchówkę, pudełko z piankowcami od Andre i zaatakowałem Wisłok. Klenie zbierały dzisiaj znakomicie. Złowiłem kilkanaście sztuk. W drodze powrotnej, późnym wieczorem położyłem jeszcze konika na wodzie nie licząc na takie szczęście.

Zbiórka, zacięcie i odjaaaaazd :eek: W trakcje holu rybka zaparkowała w korzeniach powodując chwilowe zatrzymanie akcji serca. Wszystko jednak dobrze się skończyło i w podbieraku zameldowała się sztuka na 54cm. Jazda niesamowita na kiju #4.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę na miejskim, na spinning 5 kleników + niezliczona ilość pustych brań, wczoraj 1 klenik i 1 jaź ok.40cm - ogólnie coś się dzieje ale szału nie ma.

Ale !:eek: Pierwsza od niepamiętnych czasów kontrola PSR, jechali sobie wczoraj kładem od Strzyżowa - oby tak częściej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamiast Pojechać na Zwięczycę postawiłem na Wisłok pod kolejowym :)

I to był strzał w 10 ! na 3,5h złapałem 61 ryb z czego 8 to uklejki a cała reszta to leszcze oraz płocie :)

Zabawa niesamowita ,wszytko na bata bo feeder porwałem a już nie miałem innego zestawu :)

Piękny dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień przyniósł mi kilka rybek na spinning większość to okonie i kleń ale pod sam wieczór łowienia trafiła mi się ładna rybka która przetestowała dokładnie mój zestaw a dokładnie szczupak na 85cm i jakieś 5-6kilo wagi. Dokładnie nie jestem w stanie oceniać wagi ale 15minutowy hol sprawił że przez 30minut nie mogłem dojść do siebie :D

Żyłeczka 0.20mm bez stalki a na końcu obrotówka meppsa (zamierzałem łowić okonie stąd brak stalki)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od sposobu transportu.

Autobusem to najlepiej chyba na Siemieńskiego koło Biedronki podjechać albo jeden przystanek dalej koło Urzędu Skarbowego i na Most Załęski i w górę – w sumie max 10 minut.

Można tez od ZDZ /koło mostu Lwowskiego/ zachodzić w dół Wisłoka jedną albo drugą stroną.

Samochodem to albo zaparkować koło US, albo na Orzeszkowej, albo koło ogródków działkowych za mostem Załęskim i tez spacerkiem.

W okolice samego mostu raczej nie dojedziesz.

Próbę dojścia od strony mostu kolejowego nad ul Siemieńskiego odradzam. Niebezpieczne podejście, częste wizyty SOK i wszędzie pełno ogrodzeń i siatek z okolicznych firm i PKP.

Popatrz na googlmaps – tam nawet ścieżki wydeptane widać. Albo umów się na wspólne łowienie z Dominikiem vel Vejek.e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolice samego mostu raczej nie dojedziesz.

Dojedziesz Pod sam most :)

Żeby dojechać pod sam most ,trzeba jechać od strony Batorego w stronę Siemieńskiego ,przed mostem jest skręt w prawo ,następnie kierujemy się cały czas prosto aż dojeżdżamy do mostu kolejowego :) Miejsca od cholery żeby zaparkować auto:)

A co do wspólnego wędkowania to zapraszam ,w wolnym czasie z chęcią oprowadzę itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.