Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Bazodentysta kleń gruby - nie ma to tamto. Wkrótce chyba we trzech będziecie czesać wisłokowe rewiry- oj będzie się działo:).

Ja dziś ustrzeliłem bolonka. Klenie podobnie jak kilka dni temu wieczorem zastrajkowały.

Ładny bolo. Ja ostatnio nie mogę się w bolki wstrzelić, śmieją się z moich wobków. GRATY! i narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś ustrzeliłem bolonka.

Ładny Bolesław Andre.

Ja dziś miałem dzień okoniowy. Już dawno tak nie połowiłem okoni. W dodatku takich ładnych. Trochę to trwało zanim je rozgryzłem, potem już było z górki. Do zmroku wyjąłem 60 szt. Proszę się nie martwić wszystkie wróciły do wody. Ucierpiały w minimalnym stopniu, ponieważ łowię na bezzadziorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej fajny bolek to fakt:)Pośmigałem nad Wisłokiem dziś w sumie to okoni pod dostatkiem,kleników około 30cm złowiłem trzy. Zauważyłem że szczupak coś się ruszył.Złowiłem dwa po 40cm i jednego na 63.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pobiegać, właśnie wróciłem i przebiegając koło zapory zobaczyłem dwóch wędkarzy łapiących w zabronionym miejscu. Jeden stał w wodzie na środku wisłoka a drugi na brzegu,był jeszcze jeden facet na brzegu koło nich możliwe że stał na czatach. Dzwoniłem do PSR ale nie odbierali.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś z kumplem na Wisłoku na dolnym odcinku zaraz za granicami miasta, nastawiłem się na klenie jednak nie chciały współpracować. Ja łowiłem z wody i jako przyłów trafiło się 10 okoni i jeden mały szczupaczek ok 35cm. Kolega łowił z brzegu i trafił 6 okoni i 2 szczupaczki ok 30 i 40cm. Pod koniec łapania kolega niechcący przepłoszył sarnę chowającą się w krzakach nieopodal która bez zastanowienia wskoczyła do wody i przepłynęła sobie Wisłok a gdy wyszła popatrzyła na nas, zabeczała i pobiegła dalej :D

Co do wody w Wisłoku to jest niska, lekko trącona i jakoś większej aktywności drapieżników nie widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na grunt i złapałem dwa leszcze około 35 i 40cm. Miałem jeszcze ładne pociągnięcie na trupka ale niestety nic nie zaciąłem może dlatego że nie wiedziałem w którym momencie to zrobić. I tu moje pytanie do Was: kiedy zacinać na trupka: jak przestanie ciągnąć żyłkę, czy od razu jak widzę branie ,czy jak zacznie drugi raz ciągnąć ( tak właśnie zrobiłem)??

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy połów na ultra spina to 20 okoni a jako przyłow szczupak 35cm, kleń 42cm i małża:p Łowiłem na małe woblerki i obrotówki w rozmiarze "0". Okonie gryzły przeważnie takie jak na zdjęciu choć zdarzały się mniejsze:cool: Wszystkie rybki pluskają się dalej :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny na wysokości korala na feedery. Woda mocno trącona. Po długim okresie z niskimi stanami wody, teraz płyną wszystkie pozostawione nad brzegami śmieci. Co 10 minut wędka się wygina i na brzegu ląduje gałąź, pęk liści lub plastikowy worek :mad:. W takich warunkach nawet solidne obciążenie nie za wiele pomaga. Poza tym 2 małe klenie, płoć oraz, co należy wymienić jako szczególną rzadkość ostatnimi czasy, kiełb :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.