Skocz do zawartości

Koronawirus a wędkarstwo


Piotr Madura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właściwie po świątecznie!:)  Trochę optymizmu w tym smutnym temacie!

Skoro zajączek nie przyniósł mi żadnego, wstrętnego"prezentu"! Postanowiłem go wspomóż i przyniesie mi coś takiego, w ciągu kilku najbliższych dni! :)

Ma ktoś? Używa? Kilka słów proszę!

Robinson Harami 2510.

Właściwości:

10 łożysk

Łożysko oporowe

Lekka grafitowa konstrukcja

Wzmocniona przekładnia

Duraluminiowa, dwukolorowa, anodyzowana szpula z bezpiecznym klipsem

Wzmocniony, rurkowy kabłąk

Powiększona rolka pokryta stopem mosiądzu i azotku tytanu, typu „kropla wody”

Mocna aluminiowa rączka wkręcana w korpus

Ergonomiczny, antpoślizgowy uchwyt korbki z pianki EVA

Hamulec „Power Drag” z podkładkami z włókna węglowego

Możliwość przełożenia rączki lewo/prawo

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez longin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gazetawroclawska.pl/rzad-otworzy-sklepy-lasy-i-parki-znamy-pierwsze-szczegoly/ar/c1-14915904

 

Nie kombinujmy...Bo tak gadamy, o omijani zakazu, ze to jest bezprawne ze debile rzadza i tym podobne... A nad woda zero ludzi bo bylem przejazdem. Mysle ze w przyszlym a najpozniej w nastepnym bedziemy mogli normalnie polowic:) bo co to za przyjemnosc chowac sie po krzakach i skretu szyi dostawac:) pozdrawiam

Edytowane przez seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, seba77 napisał:

https://gazetawroclawska.pl/rzad-otworzy-sklepy-lasy-i-parki-znamy-pierwsze-szczegoly/ar/c1-14915904

 

Nie kombinujmy...Bo tak gadamy, o omijani zakazu, ze to jest bezprawne ze debile rzadza i tym podobne... A nad woda zero ludzi bo bylem przejazdem. Mysle ze w przyszlym a najpozniej w nastepnym bedziemy mogli normalnie polowic:) bo co to za przyjemnosc chowac sie po krzakach i skretu szyi dostawac:) pozdrawiam

Dokładnie ja chcę połowić w spokoju, a nie z duszą na ramieniu i kitrać się przy każdym usłyszeniu podejrzanych dźwięków. Nie kłusuje, mam opłacone składki to dlaczego mam się stresować wychodząc na ryby. Siedzę grzecznie w domu i czekam co będzie po tym weekendzie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maffinka napisał:

Dokładnie ja chcę połowić w spokoju, a nie z duszą na ramieniu i kitrać się przy każdym usłyszeniu podejrzanych dźwięków. Nie kłusuje, mam opłacone składki to dlaczego mam się stresować wychodząc na ryby. Siedzę grzecznie w domu i czekam co będzie po tym weekendzie :)  

Teraz sie bedziemy bac czy nas bez maski ktos nie zobaczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Piotr Madura napisał:

@Maffinka, skąd te dobre wieści? 

Dziś była konferencja na ten temat :) 

https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowa-normalnosc-etapy

 

Życie społeczne – otwarte lasy, rekreacja, starsza młodzież na ulicach bez dorosłych

Przemieszczanie w celach rekreacyjnych

Umożliwimy również przemieszczanie się w celach rekreacyjnych. Co to oznacza? Od 20 kwietnia będziesz mógł wejść do lasów i parków, a także biegać czy jeździć na rowerze – jeśli od tego zależy Twoja kondycja psychiczna. Pamiętaj jednak, że przebywać na zewnątrz możesz tylko pod warunkiem zachowania dystansu społecznego i zasłaniania twarzy!
Uwaga! Place zabaw nadal pozostają zamknięte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.