Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gabriel napisał:

No to ten kawałek powyżej ujścia jest nizinny ..a wiec nie całe Słonne to górska woda :) Nawet kiedyś się zastanawiałem jak to jest, jak widziadłem wędkarza koło ostatnich domów, przy lesie jak łowił na wiśnie.

Gabryś,Siksa i Apioo mają rację,całe Słonne to woda górska ale nie znaczy to,że nie można tam łowić na wiśnie ;) Dozwolone przynęty sztuczne i roślinne,haki bez zadziorowe.

,,Kawałek powyżej ujścia,, to już Sielnica.

Edytowane przez w.d.wobler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maciek23 napisał:

Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale aktualnie Słonne to chyba woda górska i po zachodzie słońca mamy zakaz wędkowania ?

Tak,Słonne to aktualnie woda górska i łowimy tam od świtu (godzinę przed wschodem słońca) do zachodu(godzinę po zachodzie słońca) jedna wędka,haki bez zadziorowe ,przynęty sztuczne i roślinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o sucharka, to standard, czyli brązka, oliwka, popiel, drobny chrust (chrusty raczej wyłącznie pod wieczór), a wszystko na hakach max. 14 (dotyczy lipasków), pstrągi są mniej wybredne. Najlepiej będąc nad wodą spojrzeć co roi się w porze łowienia (obsiada wędkarza), a przede wszystkim co płynie wodą i rzecz najtrudniejsza, rozpoznać, którą z tych muszek zbierają lipaski :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wędkuję w okolicach Dynowa?Mam kilka pytań nie byłem już 4 lata i chciał bym się coś dowiedzieć ;)

Chodzi o odcinek nizinny

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie dotyczące dotyczące nizinnego Sanu. Jest jakaś większa różnica pomiędzy Dynowem a odcinkiem Dubiecko-Iskań? Opłaca się nadrabiać kilometrów i jechać  do Dynowa ? Dodam że preferowaną metodą połowu jest feeder i nigdy nie łowiłem w tamtych okolicach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, emil napisał:

Kto wędkuję w okolicach Dynowa?Mam kilka pytań nie byłem już 4 lata i chciał bym się coś dowiedzieć ;)

Chodzi o odcinek nizinny

Nie wiem jak inni. Ja w tym roku nic szczególnego tam nie połowiłem. Łowienie feederem jest utrudnione z uwagi na płynące zielsko ściągające zestawy. Polecam ewentualnie bolonkę ale i z tym było krucho. Łowiłem w rejonie Dynowa.

Edytowane przez sens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.