Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie idąc do pracy przechodzę przez most stomilowski i mam na bieżąco podgląd na wodę.

Z każdym dniem jest coraz lepiej;) woda już nieco klarowniejsza, ale w dalszym ciągu wysoka. Tak czy inaczej w weekend uderzam nad wodę bez względu na to czy będą wyniki czy nie ;)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekendzie impreza ogólnopolska VII Muchowy Puchar Sanu to na 100 % woda będzie do łowienia. Co prawda wysoka ale w miarę czysta. Nie znalazłem informacji odnośnie zakazu w związku z w/w imprezą?

Wygląda na to, że śniegi pomalutku kończą spływać takze stany powinny się stabilizować. W niedzielę widziałem San w Witryłowie, woda wysoka, goni jak cholera ale tylko lekko tracona.

Prośba do kolegów o info jak wygląda górny San -Rajskie, da się łowić czy jeszcze czas? Jaki kolor wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisses nie wiem jaki kolor sanu z w Rajskim .Co do wody to puścili specjalnie na zawody muchowe, to było do przewidzenia.A czy woda po zawodach się nie podwyższy ,zobaczymy....

Orzeł 2 turbinki świetna woda do przechytrzenia pstrąga ,ale trzeba wiedzieć gdzie stanąć itp.W takiej wodzie nie wszędzie ryba dobrze bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po pracy byłem nad Sanem w okolicy mostu Stomilu. woda mocno opadła, dosyć czysta jest.

Kleniki ładnie brały, szczególnie przypadł im do gustu żółty woblerek - imitacja osy. w przeciągu 2 godzin miałem 7 kleników i kilka spadów. Niestety największy miał około 25-30cm, ale liczy się że coś się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowiłem dziś na Sanie w Ostrowie k. Przemyśla i prócz 2 maleńkich kleni stoczyłem przepiękną walkę z brzaną zahaczoną za grzbiet. Miała 60cm i przeogromną siłę, wydarła połowę żyłki z kołowrotka i wyprowadziła mnie jak na smyczy z 50 metrów w dół Sanu zaznaczam również że holowałem ją przy dużym prądzie :eek: po 10min walce kotwiczka puściła a brzanka była zaledwie 20 metrów ode mnie :) Walka była przepiękna i o to w tym wszystkim chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.