Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem zrobić mały zwiad w okolice Dubiecka a dokładnie;Wybrzeże i Słonne jako że z Sixą płacimy Przemyskie i zamierzamy spiningować na Sanie w tych miejscowościach.Pojechałem oczywiście rekreacyjnie bez sprzętu by przypomnieć sobie jak tamtejsze tereny wyglądają bo ładnych parę lat tam nie byłem.San jak się spodziewałem podniesiony i kawowaty pewnie jeszcze będzie trzeba poczekać do końca marca aż się unormuje.Wiele się tam nie zmieniło nawet miejscówki dobre są na swoim miejscu pomijając to ze droga asfaltowa za Słonnym sie kończy i zaczyna sie koniec świata:)ale te właśnie ostępy mnie tam przyciągały.Czekam z niecierpliwością aż zaczniemy tam jezdzić i wklejam parę fotek:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj, tzn wczoraj ponownie odwiedziłem Postołów. Tragedia. Woda brudna i jakiś syf niesie w postaci glonów, patyków, liści i lodu. Zero brań, zero wędkarzy. Połaziłem troche pod mostem i po tych odnogach wyżej mostu. Bardzo fajne są tam dołeczki, jakieś rynny, podmyte brzegi. Wszystko pięknie ładnie, ale rybek nie widziałem. A dzień wcześniej warunki byly o niebo lepsze. Czysta woda, zero wiatru i nawet rybki z mostu można bylo zobaczyć.

Edytowane przez Dzienciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

byłem z kumplem na sanie w lesku w sobote i zostalismy na noc na niedziele woda jak kakao w sobote było pół sanu czyste pół kakaa fajnie to wygladało , hoczewka strasznie brudzi, woda wyzsza, brań zero i wedzisko w plecy :( miałem oparte o auto i wiatr strącił siedziąłem z kumplem w aucie i nam radio cos słabo odbierało kumpel chciał złapac lepszy sygnał wycofał i przejechał mi po tyce :( trzeba zrobic nowy zakup . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buchu, a jak woda, jak warunki?

2 turbiny + czy już niżej i czyściej?

Możesz coś napisać ? Kilka słów więcej -jak, gdzie, na co itp?

Będę wdzięczny za info - bo wybieram się w najbliższym czasie i wole nie jechać 100 km na marne,

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda coraz lepsza 3 dni temu była w miarę oczyściło się trochę . Lesko i okolice możesz obadać wszędzie po trochę sprawdzam miejscówki ciężko teraz trochę żeby ładnie połapać ale coś się zawsze trafia. Ja używam małych wobków i gumki .

Fotka z kumpla 55 centymetrowym gadem :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a nie w kuchni tylko w przed pokoju ale wiem o co ci chodzi . wiem ze byś rybę wypościł jak nie jeden kozak który pisze "no kill" ale widocznie nie jesteś smakoszem, piszesz brednie albo wolisz rybę kupić w sklepie. ja jak jadę i coś złapie to za zwyczaj wypuszczam ale coś do zjedzenia bym też zabrał a nie płacił w sklepie i to jeszcze za nie świeżą rybę ,a i jeszcze lubię przyrządzić i i zjeść coś złapanego przez siebie . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a nie w kuchni tylko w przed pokoju ale wiem o co ci chodzi . wiem ze byś rybę wypościł jak nie jeden kozak który pisze "no kill" ale widocznie nie jesteś smakoszem, piszesz brednie albo wolisz rybę kupić w sklepie. ja jak jadę i coś złapie to za zwyczaj wypuszczam ale coś do zjedzenia bym też zabrał a nie płacił w sklepie i to jeszcze za nie świeżą rybę ,a i jeszcze lubię przyrządzić i i zjeść coś złapanego przez siebie . pozdrawiam

W cale tobie nie nakazuje żebyś ryby złowione wypuszczał, możesz je sobie zabierać masz do tego pełne prawo jeżeli przestrzegasz wymiarów i okresów ochronnych. Napisałem tylko, że zdjęcie zrobione nad łowiskiem dużo lepiej by się prezentowało niż zrobione w przedpokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cale tobie nie nakazuje żebyś ryby złowione wypuszczał, możesz je sobie zabierać masz do tego pełne prawo jeżeli przestrzegasz wymiarów i okresów ochronnych. Napisałem tylko, że zdjęcie zrobione nad łowiskiem dużo lepiej by się prezentowało niż zrobione w przedpokoju.

okey sorry mój błąd ;) no masz racje co to miejsca fotki ale nie było aparatu na łowisku pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wczoraj po południu łowiłem na Sanie, ale poniżej ujścia Hoczewki i na muchę. Na nimfę kilka pstrągów i dwa lipienie (ze względu na brania lipieni przeszedłem na streamera)…..a na streamera niestety ani trącenia. Spotkani spinningiści również nie połowili.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedar - jaka woda na Sanie? Klarowna w miarę? Latało co nad wodą ? Warto próbować na sucharka?:)

Ruszyłbym się z muchą chętnie, ale ja głównie na suchą łowię ...

Hoczewka brudziła połwę Sanu, a druga połowa była lekko trącona. Nad wodą latało trochę owadów, ale nie widziałem żeby coś na tym żerowało. Jeszcze tak ze dwa tygodnie i pewnie będzie można próbować na sucharka. Na razie raczej streamer i nimfa wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem wczoraj San przy ujściu Hoczewki ze spiningiem. Było parę pstrągów ale wszystkie nie wymiarowe największy miał 25cm :D Woda była nadal lekko mętna. pzdr :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj jadąc do Przemyśla przez Dubiecko, zatrzymałem się w miejscowości Bachórzec żeby zobaczyć poziom Wody na Sanie i przy okazji chwilę powędkować.Woda na dzień dzisiejszy jest jeszcze bardzo wysoka ale jest w miarę czysta.Nie cała godzina biczowania wody przyniosła dwa małe kleniki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem na sanie w ostrowie woda troszkę przybrudzona i podniosła się trochę. Pierwsze 2 godziny zero brań dopiero po 15 coś tam skubać zaczęło no i udało mi się wydrzeć fajnego bolka .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad Jarosławiem żeby tem skoczyć pod mostem po łowić co i jak? Co proponujecie jakieś doświadczenia?

Ps: Nad sanem (przemyśl) to samo chory kleń z 60 cm próbowałem wyciągnąć żeby go oskubać z tego syfu (jakiś grzyb) ale nie poszło. W wyższej parti coś ryby myszą ze sobą drzeć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ps: Nad sanem (przemyśl) to samo chory kleń z 60 cm próbowałem wyciągnąć żeby go oskubać z tego syfu (jakiś grzyb) ale nie poszło. W wyższej parti coś ryby myszą ze sobą drzeć :/

Podczas wiosennych wypadów nad San też widziałem z 4-5 ryb zainfekowanych tą pleśniawkę (czy cokolwiek to jest) .

A od początku maja kleniki biorą bardzo dobrze, wielkości raczej bez szaleństwa ale na początek sezonu wystarczy. W poniedziałek mimo wody w kolorze kawy udało sie wyciągnąć bolka na 50 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.