Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wybraliśmy się na San z Sixą,woda brudnawa ale nie było tragicznie.Efektów rewelacyjnych może nie było ale dzień spędzony extra+grill:)Jak woda się troszke oczyści to będzie rewelacja:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć miałem wam udowodnić ze nie jestem mięsożerca

Byłem dziś na sanie i złowiłem kilka brzanek i świnek

a to zdjęcie brzana 43 wróciła do wody

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na suchą muszke oczywiście własne wykonanie a raczje suchy chrabaszcz 1 godz biczowania SOlinki ,przypon zerwany ,malutki klenik parę brań i piękny klenisko ładnie zaprezentował się na fotce.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem ze spiningiem.Brań bardzo mało, gorąco i do tego komary.Z jednego miejsca udało mi się złowić 2 rapki 53 i 57cm.To tzw. chlapaki które dobrze widać i słychać i są w miarę łatwe do wyłowienia.Chlapią dalej.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem wcześniej tego posta. Dodaję go na główną :)

A to miło ze dodałeś na główną ;) dzięki ;p i miłego czytania.

A wracając do tematu Sanu. mam pytanie gdzie głównie łowicie w okolicach Starego miasta ? powyżej mostu czy poniżej ? nie ma to dla was większej różnicy? i pytanie jaka woda w okolicach Starego Miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Sanie w okolicach Sarzyny w niedzielę. Woda brudna tzn. płynie jakaś piana nie wiem co tak brudzi, stan lekko podniesiony o dziwo. Byłem z gruntówką brania na robaka co parę sekund a i na kukurydzę się dało połapać. Brały certy a nawet jeden kleń się na kukurydzę połakomił. Tak od godz. 6 nie dało się już wysiedzieć na słońcu. Proponuję szukać cienia kolegom nawet kosztem gorszej miejscówki. Następny wypad będzie ze spinningiem bo drapieżnik po zanęconym terenie szalał strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Sanie

Woda niska ale trochę zmętniała

Ale się oczyszczała z godziny na godzinę

Było brania z Rana od godziny 4 ,15 do 8 rano brały same brzany

mogę zdradzić sposób na brzany jak chcecie :)

Brały takie same 50cm Ale mnie coś zdziwiło miałem przy płon 18mm i długość 40cm

urwała a za jakie 3 godziny złowiłem ją i wyciągnąłem brzane i miała mój Haczyk wyciągnąłem i pościłem .

Potem od 10 zaczęły klenie szaleć masakra setki było ich tatka ławica

były duże a same takie 15 20 cm brały Tata wziął spinningiem poszedł i wyciągnął 5 klenie:):):):):)

Morał taki z tej wyprawy ze w te dni upalne to tylko nocy łowić :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post więc witam wszystkich serdecznie!

Co do Sanu: byłem dzisiaj w Bachórzu, w godzinach wczesno-popołudniowych. Woda brudna, nie jest jakoś wyjątkowo wysoka ale daleko jej do niskiego stanu. Dość szybko płynie.

Przez chwilę ładnie brały klenie a później brania ustały :(

pozdrawiam

mechon

Edytowane przez mechon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś nad Sanem niedaleko wytwórni mas w nienadowej i poza jedynym braniem (brzana 1,5 kg +) to zero brań. Niestety brzana mi zerwała żyłkę, a raczej przepon bo był pewnie źle zrobiony. Ogólnie woda bardzo brudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów łowiących na sanie w okolicach słonnego czy jest to woda górska i jak ona w tej chwili wygląda bo jutro mam ochotkę się wybrać.

Zgadza się jest to woda górska, a jeżeli chodzi o stan wody, to na dzień dzisiejszy poziom jest podniesiony o 60 cm od normalnego i woda jest dość brudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.