Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj po wielu nieudanych wyprawach udało mi się przełamać złą passę :) Udało mi się złowić szczupaka 62 cm, no i udało mi się pokonać ojca bo on zaliczył tylko małego szczupaczka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Oktawian, po prostu przegiąłeś pałę.Jutro na tej miejscówce ludziska zameldują się chyba już o 5 rano.

Ja próbowałem łowić sandacze w innym miejscu.Zliczyłem jedno branie z opadu, niestety zamiast sandacza złowił się kleń 46cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czasami zastanawiamy się co nam jeszcze do szczęścia potrzeba. Patrząc na fotkę kolegi Oktawiana nasuwa mi się odpowiedź, a mianowicie złotej rybki... i może jeszcze trzech życzeń bardzo przydatnych na wyprawach. Weekend spędziłem z synem nad wodą, efektem są szczupaczki widoczne na fotkach. Dwa pierwsze te od dołu zaliczył Kamil, wszedłem mu w łowisko i podłowiłem tego większego, dzięki czemu wyszedłem z twarzą w rywalizacji rodzinnej. Na odchodne syn wysupłał jeszcze klenika na 30, który wrócił do natury. Niedziela dla mnie bez efektu, Kamil wyjął bolka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie i Kamila na forum. Gratuluje rybek. Staramy się tutaj propagować wypuszczanie ryb chodź radykałami nie jesteśmy. Dlatego zdjęcie trzech szczupaków w galerii Taaka Ryba zostanie usunięte. W poszczególnych wątkach dopuszczone jest prezentowanie zabranych ryb ale z umiarem i nie na tle kafelek czy telewizora. Jeszcze raz gratuluje ryb i życzę owocnego korzystania i dzielenia się wiedzą na portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Rzeczywiście ta fotka wyglądała drastycznie, niemniej tak jak pisałem złowione były przez dwie osoby. Osobiście nie jestem zwolennikiem zabierania wszystkiego co wpadnie w ręce dlatego w tym sezonie mój wymiar ochronny dla szczupaków to 60cm. Wszystkie sztuki poniżej wróciły do natury. W ciągu całego sezonu zabrałem cztery szt. i to mi wystarcza. Ponadto Lubię łowić letnie klenie, ale trudno o te większe, dlatego każdy złowiony trafia do wody, łatwiej o dużego bolka niż takiego klenia. Nie jest to czcze gadanie dlatego z chęcią mogę przesłać zdjęcie rejestratora połowów na konto redaktora. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się prezentować ryby nad wodą i żywe. Dlatego Twoja fotka została usunięta.

Zobaczcie w takim razie np. fotki: strona 9 -"kolejny z Ożanny",strona 11- "Poranna wyprawa na sam przez Andrezja Kaszyckiego"strona 12- "Sum z Ożanny Pawła G." -no chyba,że pustaki są brane za wodę ;).Więc Panowie jak to mówią "ch..o ale jednakowo",bez wyjątków.Pozdrawiam

Ps.Proszę źle mnie nie odebrać bo nie napisałem tego ze złośliwości luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.