Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj cały dzień w okolicy Zwierzynia. Piękna woda, doborowe towarzystwo i krzepki samogon :beer::D Oktawian dałeś tą nimfę i od razu połowiłem :D pozdro!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z wami się dzieje !!!! trzy tygodnie temu pod skałą w lesku widzieliśmy niby muszkarza co łowił na czerwone robaki wykopane na brzegu :( od miesiąca na jamie pod Liszną krakowiak ciągnie brzany i inne ryby niedozwolonymi metodami i jeszcze się chwali że będzie tam do końca miesiąca, na Myczkowcach dziadek z gruntówką pod mostem w Solinie ryba za rybą i do auta :mad:a dzisiaj koleś między Dobrą a Hłomczą na naturalne przynęty na wodzie górskiej GDZIE JEST PSR.!!!!!KATASTROFA ZA KAŻDYM RAZEM PRAKTYCZNIE JAK JESTEM NAD WODĄ WIDZĘ ŁAMANIE PRAWA A JAK PATRZĘ NA REZULTATY PSR Z KONTROLI TO SIE ZASTANAWIAM GDZIE ONI KONTROLE PRZEPROWADZAJĄ ALBO JA MAM TAKIEGO FUKSA ŻE WIDZĘ TAKIE RZECZY I NIE BYŁEM ANI RAZ KONTROLOWANY W TYM ROKU A REJESTR PRAKTYCZNIE JUŻ ZAMKNĄŁEM :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałem z facetem w Postołowie, rzucał sobie obrotówką z brzegu, bez woderów, myślę sobie co on będzie łowił tak w jednym miejscu nie wchodząc do wody? Uciekałem już wtedy z nad wody i patrze, a ten przytargał sobie krzesełko i obok leży druga wędka rozłożona z zestawem spławikowym... Jak mu powiedziałem, że tu nie wolno na spławik to powiedział, że wie, a jakże...

A co do kontroli to przyznaję racje, w tym roku jakieś 20 razy na wodach górskich, większość San okolice Leska, do tego trochę łowienia na Sanie nizinnym i kontroli nie uświadczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z wami się dzieje !!!! trzy tygodnie temu pod skałą w lesku widzieliśmy niby muszkarza co łowił na czerwone robaki wykopane na brzegu :( od miesiąca na jamie pod Liszną krakowiak ciągnie brzany i inne ryby niedozwolonymi metodami i jeszcze się chwali że będzie tam do końca miesiąca, na Myczkowcach dziadek z gruntówką pod mostem w Solinie ryba za rybą i do auta :mad:a dzisiaj koleś między Dobrą a Hłomczą na naturalne przynęty na wodzie górskiej GDZIE JEST PSR.!!!!!KATASTROFA ZA KAŻDYM RAZEM PRAKTYCZNIE JAK JESTEM NAD WODĄ WIDZĘ ŁAMANIE PRAWA A JAK PATRZĘ NA REZULTATY PSR Z KONTROLI TO SIE ZASTANAWIAM GDZIE ONI KONTROLE PRZEPROWADZAJĄ ALBO JA MAM TAKIEGO FUKSA ŻE WIDZĘ TAKIE RZECZY I NIE BYŁEM ANI RAZ KONTROLOWANY W TYM ROKU A REJESTR PRAKTYCZNIE JUŻ ZAMKNĄŁEM :confused:

Rozumiem że widząc takie przypadki odwracasz wzrok, idziesz dalej a potem wylewasz żale na forum? Wiadomo jak jest z PSR, nie zrzucaj całej odpowiedzialności na nich, zamiast tego sam możesz napiętnować ludzi których opisałeś. Na takie zachowania powinni reagować i piętnować nie tylko członkowie PSR ale każdy z wędkarzy który opłaca składki. Każdy z nas powinien dbać o to co dzieje się nad wodą, jeśli widzicie takie praktyki i nie reagujecie to czekajcie dalej aż PSR coś zrobi.

Edytowane przez Med
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego, teoretycznie jesteś "nabuzowany", a pojęcia o rzeczywistości nie masz. Nie znasz kogoś, to nie zarzucaj mu, jak to pięknie ująłeś, "nie piętnowania". Wyeliminujesz kłusola z łowiska, bez wsparcia kompetentnych "służb", które zawsze uchylają się od podjęcia działania, to wtedy się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z kumplem łowiliśmy na i Łączkach i w pobliskich okolicach. Połapaliśmy od zatrzęsienia lipasa takiego do trzydziesci parę cm, trochę średniego pstrąga. W południe zero brań to zająłem się klenikami, pierwsze 2 ponad 50 cm poszły z sucharem i przyponem, po zmianie na grubszy wyciągnąłem 2 szt, ale nie mierzyłem:D i pstrąga 35 cm i czterdziestak poszedł w ziele i wygrał. Ogólnie super dzień.:cool:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie być może temat był juz poruszany wielokrotnie, ale nie moge sie odnaleść :)

Prosze o pomoc w informacji na temat zezwolenia w okolicach Słonnego.

Jaka opłata "przemyśl "?? czy można na Rzeszowskiej tam połapać.

A jak jest to okręg Przemyski to gdzieś na miejscu mogę wykupić dniówke ???

I czy jest sens ze spinem tam pochodzić ???

Z góry wielkie dzieki za ewentulną poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto zbędny cytat!

Na rzeszowskiej nie można tam łowić a jak masz mapkę okręgu Rzeszów to tam jest błąd niestety.

Musisz kupić opłatę Krosno. Jak chcesz kupić dniówkę to najprędzej w okręgu Rzeszowskim na ul. Akacjowej w Rzeszowie.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.