Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, przecież wiesz, że teraz chłopaki z PSR walą wódę na Solinie, a załoga tego Pana pilnuje Os-u, mnie tez to wk....a, ale co zrobić!? Może znajomy policjant, bo zwykłe zgłoszenie zleją.

Kolego, masz mizerną wiedzę o tym, co w danym czasie robi PSR. Z reguły takie rozgoryczenia jak Ciebie ce****ą ludzi, którzy na czymś "umoczyli" i musieli uszczuplić swój budżet o kilkadziesiąt złotych.

Tak na marginesie ciekawi mnie historia, kiedy to wyeliminowałeś łamiącego przepisy bez udziału powołanych do tego służb? Co zrobiłeś...? Opowiedz...:confused:

Edytowane przez Ranger
bład styl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie tylko ja, ale i cała masa wędkujących na tych wodach. Wiem swoje i szkoda mi czasu na polemikę o "dupie Marynie". Cieszy mnie za to coś innego, otóż mam nieodparte wrażenie, że strażnicy czytają nasze forum ;), więc jest iskierka nadziei, że wyciągną wnioski.

Pozdrawiam :D.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wyciągną wnioski....

i np. zaczną kontrolować w miejscach, gdzie łamane są nagminnie przepisy. Byłoby naprawdę miło;)

Dodam tylko, że "kilka" razy byłem w tym roku na rybach w tym pewnie z 10 razy na górnym Sanie, ale kontroli nie doświadczyłem.

Edytowane przez lisses
uzup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kroku!!!

U mnie szukania późnojesiennego klenia c.d.

Z racji tego, że rano strasznie pi.....ło odpuściłem wypad w góry, szybka decyzja i po godz. byłem nad wodą.

Trafiło się 5 szt pod bobrową dziurą, z czego dwa na 40+. Jeszcze sporadycznie zasysają smużaki.

Złowione poza OS oczywiście:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiątki z cieplejszych dni, ale może jeszcze uda się wyskoczyć na brzany po raz ostatni:) Trochę fajnej wody poznałem. W przyszłym sezonie zmieni się okręg i solidnie zabierze się za brzany:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posypało ładnymi rybami,chciał bym mieć kiedyś brzane na muchówce...

Dziś ekstremalnie wiało jak cholera,linka sama latała jak chciała ,ale coś tam udało się wydłubać.

4-5 lipionków 33-36 cm i jeden profesor na 46 cm.Piękna spasiona ryba.

Najbardziej irytuje mnie to ,że nie mogę zrobić fotki z samowyzwalacza,mam aparat na statywie a łapie ostrość z tyłu zamiast mnie z rybą-nie mam zielonego pojęcia ocb.Szkoda ,bo miał bym pamiątkę z naprawdę grubą rybą.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroku. Cały Twoj problem polega pewnie na tym, że aparat ostrzy w monencie kiedy wciskasz migawke samowyzwalacza. Niestety tak jest skonstruowany ten sprzet ale mozna to obejść. Najprostszym sposobem jest wbicie patyka. Wciskając migawke aparatu ostrzysz na patyku potem zajmujesz jego miejsce:) Ciężko jest wbic patyk w kamieniste dno sanu dlatego do zdjecia musiałbyś wylazic calkiem na brzeg. Druga opcja to dokupić pilot jesli takowy jest dedykowany do Twojego aparatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj 4h biczowałem wodę i też ani brania poza jednym odprowadzeniem przez klenia (podpłynął pod nogi:P). W zeszłą niedzielę na odcinku nizinnym trafił się ładny tęczak 37 cm na woblerka i kilka przyłowów w postaci potokowców pod 40 cm :o. Wcześniej łowiłem w tym miejscu i zamiast pstrągów to klenie i brzany brały a ostatnio same pstrągi... Dziwny jest San. Jeśli chodzi o San w tym roku to i tak powiem jak większość - tragedia. No może nie było by tak źle jakbym w sierpniu tą brzankę miał na brzegu - spokojnie miała 80 cm i niestety przed podejściem do podbieraka odpłynęła w siną dal...

Łowiąc na odcinkach nizinnych to już jest bardzo ciężko z rybą. Niby spławy są rybę widać ale nic konkretnego nie chce brać, no może poza okoniami. Trzeba zakończyć sezon na tym odcinku już i szukać inspiracji na przyszły rok - może jednak trzeba się przestawić na wody górskie...

Edytowane przez Grzenio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj pierwszy raz od dwóch lat wybrałem się ze spinem nad San w okolicach Leżajska. Byłem tylko 1,5h ale pogoda była piękna i nawet udało się zaciąć trzy szczupaczki. Nie robiłem zdjęć bo były w granicach 40-45cm ale bardzo miło wspominam dzisiejszy poranek.

Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Os San,brania bardzo słabe.Nie złowiłem ani jednego lipienia miarowego,spotkany wędkarz też nie miał czym się pochwalić.A jak tam kolega lobos i lama ?

@kroku, jak dla mnie wypad bardzo udany, przepraszam było wy.........e!!! Co do ryb, to w końcu spełniło się moje marzenie o złowieniu lipienia. Złowiłem ich kilkanaście, przyłowiłem trochę kropków. Ryby jeżeli chodzi o wielkość nie powalały na kolana, ale frajdę miałem ,że hej!!! Widok zbierających lipieni powalił mnie na kolana, a już samo branie, to coś niesamowitego. Nie bez znaczenia było także świetne towarzystwo w osobie @Lobossa-jeszcze raz Wielkie Dzięki za ten dzień, który zapamiętam na całe życie(choć poranek miałem ciężki:D).

Panie @Leszku, powtarzając za klasykiem..."Melduję wykonanie zadania":D

Muchowanie jest piękne, a łowienie lipieni..ehh brak słow.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.