Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziłem San w miejscowości Wybrzeże.Woda powoli opada i jeżeli nic się nie zmieni to w sobotę będzie można otworzyć sezon na świnki :),chyba że znowu pogoda pokrzyżuje moje plany:mad:.Poniżej zdjęcie zrobione z pierwszej kładki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem San w miejscowości Wybrzeże.Woda powoli opada i jeżeli nic się nie zmieni to w sobotę będzie można otworzyć sezon na świnki :),chyba że znowu pogoda pokrzyżuje moje plany:mad:.Poniżej zdjęcie zrobione z pierwszej kładki.

Piękna woda. Oj pohasał bym tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda na Sanie w okolicach Leżajska jest bardzo wysoka, Wisłok w pobliżu Łańcuta pewnie jeszcze gorszy. Trzeba będzie się przeprosić z bajorami i pojechać na Wilczą albo na jakąś inną stojącą wodę. Poniżej kilka fotek z Sanu w Starym Mieście zrobionych godzinę temu :(.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan wody w Rzuchowie na 8:00 to 702cm (750cm stan alarmowy), jeszcze około 70cm - metr i woda zacznie wylewać się na drogę powiatową Leżajsk - Rzuchów. W załączeniu fotki z powodzi - marzec 2005 roku przy stanie wody 780-800cm. Przypomnę że Rzuchów to miejsce naszego ubiegłorocznego zlotu :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowiłem w niedzielę na Sanie poniżej ujścia Hoczewki. Woda wysoka i trącona, ale rybki współpracowały :). Złowiłem kilka pstrągów, i dwa lipienie. Ten lipień ze zdjęcia wyszedł na dość płytkiej wodzie do suchej (po południu ładnie roiła się jętka), myślałem że to pstrąg i podałem w to miejsce nimfy (przytrzymanie by wyszły do góry i w drugim rzucie siedzi :)). Generalnie rybki dobrze żerowały (napotkani spinningiści też połowili). Budujące jest to ,że przy brzegach na płytkiej wodzie widać dużo narybku - więc chyba duża woda nie zrobiła dużego spustoszenia :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy może ktoś udzielić mi kilka informacji dotyczących Sanu?

1. Czy wody górskie na Sanie w woj. podkarpackim to tylko odcinek od ujścia potoku Harta (Dynów) do ujścia Stupnicy w Bachowie?

2. Gdzie można dokonać opłat składek okresowych 1 lub 7 dniowych jeśli planuje łowić w okolicach Krasiczyna? Czy można to zrobić przelewem na konto? i jako dowód wpłaty wydruk przelewu?

z góry dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie to masz linka ten temat już był wcześniej poruszany http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=226&p=4348#post4348 Z tego co sie orientuje to takie opłaty można było zrobić w sklepie wędkarskim w Dynowie u Szajnika, ale najlepiej to zadzwoń do PZW Przemyśl tel.(16) 678-57-69 tam dowiesz się wszystkiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem gdzie siw wybierasz, ale pamiętaj że San na "górze" jest zamknięty na okoliczność Mistrzostw Świata w Wędkarstwie Muchowym.

Łowiska mistrzostw zostaną zamknięte dla wędkarzy w następujących terminach:

1. 17-19 czerwca włącznie - OS San,

2. 7-19 czerwca włącznie - San od Hoczewki do Załuża,

3. 24 maja – 19 czerwca włącznie - rzeka Solinka od połączenia z Wetliną

4. 24 maja – 19 czerwca włącznie - zb. Myczkowce - od mostu w Solinie do Andrzejówki.

Gabryś

Górny San i informacje o nim znjdziesz tu: http://www.madler.sklepna5.pl/informacje/10/stany-rzek-pogoda.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest makabra co się dzieje z rzekami

W tamtym Roku na sanie od 20 któregoś Kwietnia do Czerwca

Byłem z 30 razy

A w tym Roku ani razu matko :( '

Doczekamy się kiedy pogody i w miarę dobrej wody

Pozdrawiam

Emil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest makabra co się dzieje z rzekami

W tamtym Roku na sanie od 20 któregoś Kwietnia do Czerwca

Byłem z 30 razy

A w tym Roku ani razu matko :( '

Doczekamy się kiedy pogody i w miarę dobrej wody

Pozdrawiam

Emil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.